Mám sním být za každou cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 14:19
Mám sním být za každou cenu

Ahoj holky. Chci poradit. Zacla sem si s jedním chlapem. Bylo mi sním fajn.Ale nějak se mi postupem času zhnusil. Ale problém je, že jsem sním otěhotnela. Teď máme půl ročního chlapečka. on se docela stará a jeví zájem o malého, ale já sním prostě nějak nechci byt. Vím jaký je. Má milenky. Takže Uz mu prostě nevěřím. Celé těhotenství sem nemohla mít sex, měla jsem rizikové a on věčně pryč. Pak sem se dověděla, že to vyhledával jinde. :cert: I když tvrdí, že ne. Jak můžu být z takovým člověk. Vím, že si za to můžu sama. Tak me za to neukamenujte.

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 15.05.19 14:21

:roll: :roll: chudák děcko

Tazvesnice
Kecalka 221 příspěvků 15.05.19 14:23

Tu otazku myslis vazne? :nevim: bude Ti lepe bez nej  :kytka:

Tableta
Závislačka 4886 příspěvků 15.05.19 14:24

Ach jo. Jestli s ním chceš být, tak s ním buď. Pokud s ním být nechceš, tak s ním nebuď. :nevim: My ho nikdo neznáme, ani tebe, tak ti asi sotva dokážeme poradit na základě těch pár řádku informací, cos poskytla.

Annabela11
Závislačka 3649 příspěvků 15.05.19 14:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Chci poradit. Zacla sem si s jedním chlapem. Bylo mi sním fajn.Ale nějak se mi postupem času zhnusil. Ale problém je, že jsem sním otěhotnela. Teď máme půl ročního chlapečka. on se docela stará a jeví zájem o malého, ale já sním prostě nějak nechci byt. Vím jaký je. Má milenky. Takže Uz mu prostě nevěřím. Celé těhotenství sem nemohla mít sex, měla jsem rizikové a on věčně pryč. Pak sem se dověděla, že to vyhledával jinde. :cert: I když tvrdí, že ne. Jak můžu být z takovým člověk. Vím, že si za to můžu sama. Tak me za to neukamenujte.

Co s devkarem? a ze se ti zhnusil to úplně chápu :nevim: Jinak to stejne nedopadne nez ze mu dad kopacky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 14:28
@Tazvesnice píše:
Tu otazku myslis vazne? :nevim: bude Ti lepe bez nej :kytka:

On není zlý. Jen prostě vím, že má milenky. A už jen ta představa, že přišel od nějaké ženské a pak bude chtít pusu nebo víc. Se mi hnusi :pocitac:

Annabela11
Závislačka 3649 příspěvků 15.05.19 14:29
@Anonymní píše:
On není zlý. Jen prostě vím, že má milenky. A už jen ta představa, že přišel od nějaké ženské a pak bude chtít pusu nebo víc. Se mi hnusi :pocitac:

To by se hnusilo každé… :poblion:

Tazvesnice
Kecalka 221 příspěvků 15.05.19 14:32
@Anonymní píše:
On není zlý. Jen prostě vím, že má milenky. A už jen ta představa, že přišel od nějaké ženské a pak bude chtít pusu nebo víc. Se mi hnusi :pocitac:

Vazim si sama sebe, takze bych s takovym clovekem fakt nebyla :nevim:

35ja
Kecalka 484 příspěvků 15.05.19 14:42

Tak hlavně ať tě něčím nenakazi když spí s jinejma

Premek_Orac
Závislačka 4980 příspěvků 15.05.19 15:08
@Anonymní píše:

Za každou cenu určitě ne. To bys ublížila sobě i dítěti.
Partnerství má do života přinést více výhod, než omezení nebo problémů. Odpověz si, zda tomu tak je, a pokud ne, zda jste ochotní s tím oba dva něco dělat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 15:55
@Premek_Orac píše:
Za každou cenu určitě ne. To bys ublížila sobě i dítěti.
Partnerství má do života přinést více výhod, než omezení nebo problémů. Odpověz si, zda tomu tak je, a pokud ne, zda jste ochotní s tím oba dva něco dělat.

On se snaží všechno. Ale omezení typu, že semnou pojede všude i za kamaradkami, mi přijde moc :zed:. Jen vím, že já už sem od začátku tehu bez sexu, a vím, že on to nevydrží. A znám ho. A jak můžu vědět že jede po práci přímo domů. Když má pružnou prac. dobu. :nevim:

Premek_Orac
Závislačka 4980 příspěvků 15.05.19 16:03
@Anonymní píše:
On se snaží všechno. Ale omezení typu, že semnou pojede všude i za kamaradkami, mi přijde moc :zed:. Jen vím, že já už sem od začátku tehu bez sexu, a vím, že on to nevydrží. A znám ho. A jak můžu vědět že jede po práci přímo domů. Když má pružnou prac. dobu. :nevim:

Ty nedůvěřuješ jemu, on nedůvěřuje tobě.
Naučit se vzájemné důvěře je důležité. Stejně tak nechat tomu druhému prostor.
Na tom musíte pracovat oba.

Váš příspěvek
Reklama