Špatné zkušenosti se seznamkou

Anonymní
31.1.16 22:02

mám špatné zkušenosti jen já?

Ahoj. Jak dlouho Vám trvalo než jste našly partnery na seznamce? Hrůza většinou samí úchyláci. Nemůžu tam narazit na normálního člověka. Jsem divná nebo nevím, co. Už hledám rok. Většinou se po krátkém psaní vyvrbí jen zájem o sex.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3686
31.1.16 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak dlouho Vám trvalo než jste našly partnery na seznamce? Hrůza většinou samí úchyláci. Nemůžu tam narazit na normálního člověka. Jsem divná nebo nevím, co. Už hledám rok. Většinou se po krátkém psaní vyvrbí jen zájem o sex.

Já po 14 dnech, a klape to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 22:10

Ja po pul roce a uz jsme spolu osm let, mame ctyr leteho prcka a v lete trilete vyroci svatby :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.16 22:11

Asi po dvou letech. Chce to čas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
25
31.1.16 22:33

Já hledala rok. Jsme spolu pět let, jedno dítě a je to super :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
31.1.16 22:35

Já tam našla jeho kamaráda on nás seznámil a budem spolu dva roky.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
31.1.16 22:37

Žiju s nim 10let, uchylák rozhodně je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.16 23:24

Ahojky, před 6 lety, udělala jsem si badoo, a psalo se, prvně samý uchylaci, pak jsem poslala krasnýmu človčku smajlika, poděkoval a psal moc hezky, protože z fotek jsem se na zastavce potkala s jeho dcerou, která se culila a pak mi psal, tak jsem riskla schuzku, jsme spolu letos 6 let a máme se krasne :srdce: jemu je 45 mě 28,mám 8 letou dcerku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.16 23:32
@Anonymní píše:

Neber mě teď špatně - je to v této době časté, ale není to nejlepší způsob pro seznámení. Často se lidé jenom tak nudí a hledají rozptyl, často se vydávají za někoho jiného apod. Samotný fakt, že tam člověk hledá seznámení, není totiž nejšťastnější. Dává tím najevo, že je k dispozici - i když si to každý přebere po svém a je mi jasné, že to není myšleno tak, že hledáš seznámení na sex. Pořád tam však dáváš najevo, že jsi volná a chceš někoho najít. Mluvím z vlastní zkušenosti. Sama vím, že když člověk už nestuduje a nemá příležitost se seznámit například v práci, k tomu se nechce seznámit v baru nebo na diskotéce (kde je opět malá šance poznat partnera pro život), tak je to těžké. Proto jsem se uchýlila k tomuto způsobu seznámení. Nepodařilo se mi to. Jak píšeš, nenarazila jsem ta na seriózního partnera. Až jednou - byl to takový pro mě ideál. Jenomže to nedopadlo dobře - hledal na seznamce z důvodu, že se mu rozpadnul dlouholetý vztah a myslel si, že to tímto vyřeší. Nakonec mi řekl pravdu a odešel se slovy, které jsem napsala výše (o tom, proč není seznamka dobrý způsob seznámení). Také mi řekl, že tím my, ženy, ztrácíme cenu. Protože nedáme možnost mužům nás dobývat, ale rovnou jim dáváme najevo, že hledáme a chceme někoho. Tenkrát jsem se z toho doslova psychicky složila. No po čase jsem se dala dohromady a uvědomila si, že má částečně pravdu. Nesouhlasím s tím doslova, protože vím, že je doba, kdy muži přestali bojovat a seznámit se je víc a víc náročnější. No přecejenom jsem si dala od seznamky pauzu a víc, než na seznámení, jsem myslela na to, abych na sobě zapracovala. Jak v kariéře - navšítivla jsem doškolovací kurz, tak sama se sebou (jela jsem do lázní, pečovala víc o tělo), začala víc číst a žít život sama. Začala jsem se věnovat malování (což jsem vždy chtěla) a pořídila si psa. To vš vedlo k tomu, že jsem spoznávala víc a víc lidí, cítila se lépe a lépe, více a více v pohodě, nesoustředila se tolik na seznámení a potom to přišlo. Seznámila jsem se klasickým starým způsobem. Nechci tady dávat návod ani nějak soudit nebo odsuzovat seznamky, jenom přidávám zkušenost, že u mě to nezabralo nikdy. Hodně štěstí při hledání ať už jakýmkoliv způsobem =)

• Nahlásit
  • Citovat
1675
1.2.16 00:39
@Anonymní píše:

https://www.emimino.cz/…nikdy-11155/
tak to jsou mé zkušenosti, neboj nejsi sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.16 03:46

Kamarádka tam našla už 3 „pravý chlapy“… První ji oblbnul a okradl ji a její rodinu o co mohl. Druhy ji měl asi jen jako záplatu a když se z toho vyhrabal, tak ji opustil. S třetím je už druhy rok ale z mého pohledu si našla zas člověka, který do budoucnosti není a je jen otázka času kdy to i ona pozná.. Ja nevím moc na seznamky nevěřím. Jak už bylo psáno tak chlapy řadí dobivaj a mě samotny se líbí to dobývání.. To je na začátku to nej :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.16 06:53

2 minuty od zveřejnění profilu

• Nahlásit
  • Citovat
1.2.16 07:07

Zkušenost mám výbornou. Deset let jsme manželé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nellyssa
1.2.16 08:43

My jsme se s pritelem seznámili přes badoo..mela jsem mesic clenstvi zdarma a az by mi to členství skoncilo, tak bych se na to seznamovani vyprdla a nechala to osudu..no a pritel mi napsal poslední den toho členství..a ten den co jsme meli rande, tak jsem dostala výpověď v práci z důvodu, ze ta společnost končila a chtěla jsem se nato vyprdnout, ale nevyprdla..) ted jsme spolu 3,5 roku, mame spolu roční dcerku (ktera se nam provedla přes prasky), letos chystame svatbu a další mimco a je to nejlepší chlap na světě :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
376
1.2.16 13:33

Druhý hlap, s kterým jsem si dala schůzku a za 2 roky jsem s ním čekala mimco. Hned na to si ho vzala :-) A trvalo to asi 2 měsíce než jsem ho našla. Ale inzerát měl on a já se ozvala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama