Mám stále mléko a čekáme další mimčo

Anonymní
27.12.19 14:15

Mám stále mléko a čekáme další mimčo

Ahoj holky, mám takový dotaz…syna jsem musela přestat kojit ve 4 měsících, protože jsem neměla husté mléko ale spíše jenom obarvenou vodu, takže neustále pil, ale měl pořád hlad, protože ho to nenasytilo a potom mi neustále zvracel, tak jsem to vzdala a dala ho na UM. Každopádně teď je synovi 11 měsíců a já nechala mléko volný průběh jestli se samo přestane dělat, ale stále ho mám…jenomže jsem znovu těhotná a tak nevím jestli si vzít prášky na zastavení mléka aby se mi po porodu mléko spustilo zase samo a nebo jestli to nechat být, protože mléko nebo ta stále obarvené voda, tam je…nemáte někdo takové zkušenosti nebo co by jste delali vy? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1229
27.12.19 14:26

Nechala jsem to být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
27.12.19 14:31

Mleko by v tehotenstvi melo zmizet samo a vytvorit se opet po porodu. Pokud si tehotna, zbytecne tomu mrneti zadny prasky necpi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
27.12.19 14:38

Neřešila bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 14:53

@Mika.ella1 super děkuji za odpověď. To bych pravě taky nerada něco do sebe cpala kvůli mimču, ale chtěla bych potom znovu kojit, tak jsem se radši ptala. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
1144
27.12.19 15:01
@Anonymní píše:
@Mika.ella1 super děkuji za odpověď. To bych pravě taky nerada něco do sebe cpala kvůli mimču, ale chtěla bych potom znovu kojit, tak jsem se radši ptala. Děkuji

Neboj, telo vi co dela :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4868
27.12.19 15:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz…syna jsem musela přestat kojit ve 4 měsících, protože jsem neměla husté mléko ale spíše jenom obarvenou vodu, takže neustále pil, ale měl pořád hlad, protože ho to nenasytilo a potom mi neustále zvracel, tak jsem to vzdala a dala ho na UM. Každopádně teď je synovi 11 měsíců a já nechala mléko volný průběh jestli se samo přestane dělat, ale stále ho mám…jenomže jsem znovu těhotná a tak nevím jestli si vzít prášky na zastavení mléka aby se mi po porodu mléko spustilo zase samo a nebo jestli to nechat být, protože mléko nebo ta stále obarvené voda, tam je…nemáte někdo takové zkušenosti nebo co by jste delali vy? Děkuji

Tak zaprvé, žádná obarvená voda a slabé mléko neexistuje.

Pročti web mamila.sk. Brát léky na zastavení laktace je fakt blbost, je to totální humus. Mléko se normálně tvoří i roky po odstavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama