Mám staršího partnera, rodiče jsou naštvaní a neberou ho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 01:28
Mám staršího partnera, rodiče jsou naštvaní a neberou ho

Dobrý den,
Mám problém s rodiči. Nerespektují mého přítele a jsou na mě naštvaní. Můj přítel je o 33 let starší než já, je mu 55.Od té doby co o něm rodiče vědí je to s nimi k nevydrženi. Pořád mi ho rozmlouvají, uráží ho, jsou na mě naštvaní a neustále se hadame. Až přemýšlím, že bych se odstěhovala k němu abych měla klid. Myslíte si, že si zvyknou? Je šance, že ho budou respektovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Enmamma
Závislačka 3670 příspěvků 15.04.19 01:31

Myslím, že si nezvyknou, ale jen přestanou nadávat. Máme stejný příklad v širší rodině. Ignorují ho, už se k němu nevyjadřují.

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 15.04.19 02:53

Nezvyklou si. A nedivím se jim. A ty se vzpamatuj.

Celia
Kecalka 272 příspěvků 15.04.19 02:53

Jak dlouho jste spolu? Hele upřímně se jim ani trochu nedivím..Pokud spolu nejste déle než cca rok, tak bych tenhle vztah brala velmi rezervovaně a rozhodně ne vážně ( i když chápu ve 22 jsem nebyla jiná). A pak jim ho nějak moc necpala. Pán mohl chytit jenom druhou mízu což většinou časem přejde…pokud jste spolu déle, pak se k němu klidně nastěhuj, alespoň si to spolu zkusíte a třeba zjistíte že to fakt nejde :mrgreen: 33 je opravdu obrovskej věkovej rozdíl a nevěřím že jste duševně stejně vyspělí, promiň. On chce pěkný mladý maso v posteli, tobě zase kompenzuje ochránce nebo taťku. Jasně vyjímky jsou, ale spíš ne. Je ti 22 užívej si s kým chceš, ale neupínej se na to a rodiče ignoruj, je to tvoje věc. Navíc jednou mít doma senilního dědu, no nevím jestli je to pro tebe do budoucna výhra :nevim: :mrgreen: aby se ti nestalo, že jen vychováš soběstačný ditě, začneš se následně starat o nesoběstačnýho senilu :D :D

arinecka
Kelišová 5865 příspěvků 15.04.19 04:22

No, na jednu stranu se jim nemůžeš divit, 33 let je opravdu velký rozdíl :nevim: Jestli si zvyknou, těžko říct, nech tomu čas, třeba časem zjistíš sama že je to opravdu moc.

Lisa_Qr
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 15.04.19 04:29

Možná si beres svoje mladí ani o tom teď nevis. On má své vzpomínky z mladí a které ty prochazis. Nepíšes jak dloihomjatr spolu ale určitě jemu o děti a rodinu nejde? Určitě bych se s rodinou kuli tomu nerozhafala. To fakt ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 04:40
@Celia píše:
Jak dlouho jste spolu? Hele upřímně se jim ani trochu nedivím..Pokud spolu nejste déle než cca rok, tak bych tenhle vztah brala velmi rezervovaně a rozhodně ne vážně ( i když chápu ve 22 jsem nebyla jiná). A pak jim ho nějak moc necpala. Pán mohl chytit jenom druhou mízu což většinou časem přejde…pokud jste spolu déle, pak se k němu klidně nastěhuj, alespoň si to spolu zkusíte a třeba zjistíte že to fakt nejde :mrgreen: 33 je opravdu obrovskej věkovej rozdíl a nevěřím že jste duševně stejně vyspělí, promiň. On chce pěkný mladý maso v posteli, tobě zase kompenzuje ochránce nebo taťku. Jasně vyjímky jsou, ale spíš ne. Je ti 22 užívej si s kým chceš, ale neupínej se na to a rodiče ignoruj, je to tvoje věc. Navíc jednou mít doma senilního dědu, no nevím jestli je to pro tebe do budoucna výhra :nevim: :mrgreen: aby se ti nestalo, že jen vychováš soběstačný ditě, začneš se následně starat o nesoběstačnýho senilu :D :D

Tohle já teď nechci řešit. Je nám spolu hezky a milujeme se. Co bude za rok, kdo ví :nevim: Jsme spolu přes rok.

Terisos
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 15.04.19 05:37

Známá měla 5 let chlapa o 35 let staršího. On se chlubil, jakou mladou pipku sbalil, ona byla pyšná, že kanec jako on si vybral ji… Ponižoval ji, makala u něj doma jak brigádnice, všechno muselo být po jeho, žádné výlety, dárky ani k Vánocům, ani k narozeninám, vše je plýtvání, sprchování denně je plýtvání, staré boty se přece dají slepit, jinak je to plýtvání, jogurty jsou plýtvání, však je v lednici sádlo a salám. No hnus… Ani pračku neměl, však se dá nouzově vyprat ve vaně, tak stačí vana. Do ní musela ohřívat vodu na kamnech, teplá voda je zbytečné plýtvání… Pak už ani ten sex nefungoval, nešlo mu to… Neztracej mládí s někým, kdo by skoro mohl byt tvůj děda.

Jura1234
Povídálka 34 příspěvků 15.04.19 06:02

Na jejich místě už bych tě dávno vykopl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 06:04
@Anonymní píše:
Tohle já teď nechci řešit. Je nám spolu hezky a milujeme se. Co bude za rok, kdo ví :nevim: Jsme spolu přes rok.

Pokud je to normalni chlap, nenech se odradit. Mám manžela o 27 let staršího, máme tříletého prcka a další se narodí za chvíli. Rodiče ho normálně berou. ;) :kytka:

Jura1234
Povídálka 34 příspěvků 15.04.19 06:04

Milovat někoho a nevědět, co bude za rok, to ovšem nejde moc dohromady. Ale správně tušíš, že až tobě bude 37 a jemu 70, už spolu asi nebudete. Ale spíš to bude mnohem dřív.

truelly
Závislačka 3095 příspěvků 15.04.19 06:05
@Jura1234 píše:
Na jejich místě už bych tě dávno vykopl.

Asi tak. Přivést mi dcera někoho,. Kdo vy byl ještě starší než já, tak si pomyslím něco o pedofilii a zneužívání :poblion: :mavam:

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 15.04.19 06:09

@Jura1234 a to jako proč? Co je to za názor? Čeho bys tom docílil?

Enicka
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 15.04.19 06:11

Taky bych ho nebrala. Nechápu, mě to přijde nechutné. Asi ti nezbývá nic jiného, než čekat, jestli ho rodiče nezačnou aspoň tolerovat. I když jak říkám, já osobně bych se s tím asi ne smířila nikdy. Podle mě to není normální.

Jura1234
Povídálka 34 příspěvků 15.04.19 06:24
@g.sandova píše:
@Jura1234 a to jako proč? Co je to za názor? Čeho bys tom docílil?

Nemusel bych poslouchat, jaký jsem hrozný rodič, že nechci nic mít s takovým chlapem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama