Mám strach a obavy po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 12:03
Mám strach a obavy zároveň

Zdravím všechny,
mám takový problém. Jsem relativně mladý - 23 let a měl jsem 4 roky vztah. Klapalo to, ale v půlce prosince jsme se rozešli. Partnerka se změnila a naše priority se rozešli. Občas si na ní vzpomenu a chybí mi, ale vím, že dohromady to už dát nemůžeme - každý jsme jiný a máme teď i jiné cíle.

Každopádně pociťuji strašnou samotu. Chodím do práce do míst, kde jsme spolu trávili čas, lavičky, kde jsme se líbali a podobně. Práci měnit nechci - mám dobré místo a cestu do práce - také změnit nejde.. jiná není. Večer když usínám, tak mě mrzí, že jí nemám u sebe a nemohu se k nikomu přitulit. Zkoušel jsem se jít bavit, narazil jsem na holku. Jenže když jsme se pak líbali a já jí viděl nahou, tak jí prostě nechtíč srovnávám s předchozí, která pro mě byla řekněme dokonalá (měla chyby, ale vzhledově dokonalá). Nová holka nemá velké prsa..skoro žádné což u ženy bych alespoň malé chtěl a trochu mě to mrzí, protože vzpomínám i na ex přítelkyni :(. Holce jsem to řekl rozumně, že asi ještě nejsem na nic připravený a byl k ní na rovinu upřímný - nic jsem s ní kromě líbání a ošahávání neměl..

Problém je, že kolem sebe vidím, že jsou holky, které to hrozně střídají a já jsem bohužel jiný. Citlivější a věřím na pravou lásku, třeba i celý život..což může znít hodně naivně. Nepotřebuji, aby byla modelka, ale musí mít pro mě něco, co mi k ní bude přitahovat. Bydlím ve městě, kde je 30 tis. obyvatel a všichni se tu tak nějak známe.. a bojím se, že už nenajdu holku, která by vyhovovala tomu, co si přeji, nebo od partnerky očekávám. Doteď jsem měl 3 vztahy, nejdelší 4 roky a moc jsem jí miloval..ale bohužel pak ona mě ne a vyprchalo to u ní. Snažím se na sobě pracovat, normálně žít, ale prostě cítím, že tu ženu potřebuji.. ne kvůli sexu, ale prostě proto, že vím, že nechci být sám. Na druhou stranu brát hned první, kterou poznám také nechci.. nevíte, co by mi pomohlo?

Moc děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Honza82
Kecalka 188 příspěvků 28.01.19 12:13

Moc na to tlačíš. Sportuj, makej na sobě, choď se bavit, ono to přijde samo. Okolo lavičky kde jste seděli nechoď, ale běhej, dej na ní vždy 20 kliků (v tomhle balastu to na zemi stejně nejde), bud prostě celkově aktivní a snaž se žít co nejvíc sociálně, ideálně v kombinaci se sportem.

To s tím že jsi citlivý chápu, mám to podobně. Ale být citlivý neznamená být nešťastný, ukňouraný, to holky nemaj rády a ani tvému sebevědomí to neprospěje. Snaž se být aktivní, pozitivní, brát věci s úsměvem a žena přijde sama ;-)

Příspěvek upraven 28.01.19 v 12:15

Honza82
Kecalka 188 příspěvků 28.01.19 12:14

.

Příspěvek upraven 28.01.19 v 12:15

Freeandwild
Stálice 87 příspěvků 28.01.19 12:15

Motáš páté přes deváté. Láska na celý život, ale řešíš, jaká má holčina prsa a že nenajdeš vzhledově dokonalou… To mi přijde dost mimo.
Dej si trochu voraz a nauč se být sám. Věnuj se vzdělávání, práci, sportuj, měj koníčky. Ve městě s 30.000 obyvateli určitě neznáš všechny, navíc holky, co byly v -nácti na střední nic moc, se mohly dost změnit a stát se z nich kočky. Já žiju v o něco menším městě a našla jsem si po rozchodu z dlouholetého vztahu partnera, který sice se mnou chodil na stejnou střední o rok výš, ale znala jsem ho jen od vidění a hlavně se nám za těch x let dost změnily zájmy, priority a vůbec, prostě jsme dospěli.
Ale podle toho, co píšeš, potřebuješ taky ještě dospět - jasně, každý chceme partnera, co se nám bude líbit vzhledově a splňovat nějaké požadavky, ale nikdo není dokonalý a podle prsou lásku na celý život fakt nerozpoznáš :)

Kakika
Neúnavná pisatelka 15162 příspěvků 28.01.19 12:15
@Anonymní píše: … ale prostě cítím, že tu ženu potřebuji.. ne kvůli sexu, ale prostě proto, že vím, že nechci být sám.

Měl by jsi být sám. Měl by jsi být sám tak dlouho, dokud se nenaučíš být sám a partnerku budeš hledat z jiného důvodu. Měl by jsi být sám i proto, aby jsi přestal myslet na ex. Momentálně hledáš náplast za bývalou. Prožij ten smutek a ukonči to v sobě. Pak teprve můžeš hledat holku, se kterou budeš chtít trávit čas, jezdit na výlety, líbat se na lavičkách aj á nevím co ještě. Ale hledat vztah ze strachu ze samoty je špatně.

Derya
Povídálka 20 příspěvků 28.01.19 12:19

Chce to čas, ten zahojí všechny rány. :) Takhle dlouhé vztahy jsou mrcha a zapomenout na svoji polovičku, na kterou si zvykneš je těžké. :/ Myslím, že naopak jiná slečna ti zapomenout pomůže. Ubíjet se doma samotou je to nejhorší, naopak musíš přijít na jiné myšlenky, poznej novou holku nebo choď s přáteli pokecat. Nemusíš hned s holkou sexovat, choď na rande do kina, oni ty hezký zážitky jsou nejlepší na zlomené srdíčko a prď na ní, když si tě nevážila. Ještě jich bude, držím pěsti. :hug:

kapitanpejsek
Povídálka 17 příspěvků 28.01.19 12:31

Ber to pozitivně. Nestůj na místě a nemysli na to co by kdyby. Rozchody ti vždy dají strašně motivace se sebou začít něco dělat. Studium, sport, posilka, klidně i bojový umění zkusit na zvýšení sebevědomí. Střelnice, nebo si pořiď nějakou motorku. Žij a užívej si to…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 12:49

Snažím se to brát pozitivně… mám čas na sportování, plavání, tenis, ale na druhou stranu mi to opravdu hodně chybí. Společné trávení času a podobně. Vím, že od rozchodu je to relativně krátká doba.

Derya - s tou holkou to zkusím.. podle toho, jak mluví a jaký má zkušenosti, tak má přesně to, co jsem od té holky očekával a co mi v tom vztahu minulém třeba chybělo..

Honza - asi máš pravdu, tlačím..alespoň podvědomě :(. Jenže je to přesně to, co doopravdy chci. Chtěl bych dlouhodobý šťastný a upřímný vztah…hrozně po tom toužím.

Zabatko
Závislačka 4402 příspěvků 28.01.19 12:55

Až potkáš tu pravou lásku, tak svůj ideál přizpůsobíš jí, uvidíš. :srdce:

Honza82
Kecalka 188 příspěvků 28.01.19 12:55
@Anonymní píše:
Snažím se to brát pozitivně… mám čas na sportování, plavání, tenis, ale na druhou stranu mi to opravdu hodně chybí. Společné trávení času a podobně. Vím, že od rozchodu je to relativně krátká doba.

Derya - s tou holkou to zkusím.. podle toho, jak mluví a jaký má zkušenosti, tak má přesně to, co jsem od té holky očekával a co mi v tom vztahu minulém třeba chybělo..

Honza - asi máš pravdu, tlačím..alespoň podvědomě :(. Jenže je to přesně to, co doopravdy chci. Chtěl bych dlouhodobý šťastný a upřímný vztah…hrozně po tom toužím.

Čím víc budeš tlacit, tím menší pravděpodobnost je, že toho dosáhneš. Ony ty ženy maj kromě prsou i mozek a poznaj, když se na ně tlačí :-).

Cvič co to jde, aby jsi byl pak unavený a nemyslel na tohle. Mně osobně kdysi pomohlo rozhodnutí dát se na bojové sporty, zaměstná ti to mozek víc než dost a stal se z toho jeden z mých zivotnich konicku ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 13:18

Rád bych tu pravou lásku potkal.. ale právě tady, když někoho neznám, tak jsem o ní dost slyšel a mít někoho, kdy každý říkal, jak jí měl.. to opravdu ne. Ale doufám a věřím, že jsou tu holky, které ještě neznám a nechtějí si užívat, ale hledají také pravou lásku a dlouhodobý vztah.

Na druhé straně ráno jdu do práce, potom z práce, maximálně na tenis, přijdu domů, navečeřím se, podívám se na seriál / film a jdu spát a pořád dokola.. nemám moc, kde někoho potkat :(. Případně když tedy, tak o víkendu jdu s kamarádama na pivo..ale tam narážím z 90% na ty samé lidi ..

Honza82
Kecalka 188 příspěvků 28.01.19 13:22
@Anonymní píše:
Rád bych tu pravou lásku potkal.. ale právě tady, když někoho neznám, tak jsem o ní dost slyšel a mít někoho, kdy každý říkal, jak jí měl.. to opravdu ne. Ale doufám a věřím, že jsou tu holky, které ještě neznám a nechtějí si užívat, ale hledají také pravou lásku a dlouhodobý vztah.Na druhé straně ráno jdu do práce, potom z práce, maximálně na tenis, přijdu domů, navečeřím se, podívám se na seriál / film a jdu spát a pořád dokola.. nemám moc, kde někoho potkat :(. Případně když tedy, tak o víkendu jdu s kamarádama na pivo..ale tam narážím z 90% na ty samé lidi ..

Tak to změň :-) Je tolik věcí co se dá dělat a poznáš pri nich hromadu nových lidí, zážitků..

Brečením jak to máš monotónní se nikam neposuneš. Musíš chtít a půjde to samo, uvidíš ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 13:27

Jenže jak to mám změnit? Chodím plavat, snažím se chodit do kina, sportovat… ale nevím, co více mám dělat :(

Honza82
Kecalka 188 příspěvků 28.01.19 13:32
@Anonymní píše:
Jenže jak to mám změnit? Chodím plavat, snažím se chodit do kina, sportovat… ale nevím, co více mám dělat :(

Nějaký kolektivní sport? Lezení, nějaký bojový sport, squash, teď v zimě třeba běžky - přihlas se na nějaké takove fórum na facebooku a vyraž s cizíma lidma z tvého okoli ven ;-)

Tahle fáze, kde se lituješ je nanic; čím dřív se z ní vyhrabeš, tím líp.

Derya
Povídálka 20 příspěvků 28.01.19 13:50

Já teda nevím, jestli se vám do toho mohu míchat. Přeci jen chlap ti poradí stejně víc. :)
Neříkám zkoušet to s tamtou holkou, a nutit se do vztahu, jestli tam nebyla jiskra.

Spíš radím, abys navštěvoval akce s někým :) třeba s tou holkou jako s kamarádkou, abys na ten minulý vztah zapomněl, když jsi sám jsi zranitelný. Chybí ti prostě druhá osoba a tak tě nenapadne nic jiného než myslet na bývalku. Buď s jinými lidmi ať zapomeneš :) hlavně kámošky nijak nesváděj, počkej až chuť na ně přijde sama :) a pak už se budeš snažit a myslet na dívku, kterou chceš získat a ne se nimrat ve vztahu k bejvalý.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >