Mám strach čeká mě konizace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
662
21.12.21 21:28

Mám strach čeká mě Kolonoskopie

Ahoj holky. Máte některá zkušenost, že jste byly na kolonoskopii? V lednu mě to čeká. Mám to dle doktora opravdu vážný. Seříznou mi 1.5 cm čípku. Mě to přijde jako hrozně moc. Hrozně se bojím. A mám strach jestli budeme moc mít ještě dítě… Máte některá zkušenost? Děkuji za reakce a přeji krásný večer :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9331
21.12.21 21:37

To je hysteroskopie, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
21.12.21 21:39

Jste asi ve špatném otvoru. Nemyslela jste konizaci? :think:

Příspěvek upraven 21.12.21 v 21:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
21.12.21 21:39
@KKikina píše:
Ahoj holky. Máte některá zkušenost, že jste byly na kolonoskopii? V lednu mě to čeká. Mám to dle doktora opravdu vážný. Seříznou mi 1.5 cm čípku. Mě to přijde jako hrozně moc. Hrozně se bojím. A mám strach jestli budeme moc mít ještě dítě… Máte některá zkušenost? Děkuji za reakce a přeji krásný večer :kytka:

Já na kolono byla ale vždyť čípek je trošku jinde :) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8746
21.12.21 21:40

Nemyslíš konizaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
21.12.21 21:48

@lucad77 no to jsem ve střevě. Tak střevo ke střevu perfektně pasuje 😜.
Ano myslím konizaci už jsem unavená dnes. Ne že obvykle by mi to pálilo líp :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
21.12.21 21:48

@bublinek ano konizaci. Je toho na mě moc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
21.12.21 21:49

Konizace je poměrně běžný zákrok. Určitě to bude v pohodě. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6473
22.12.21 07:34
@KKikina píše:
Ahoj holky. Máte některá zkušenost, že jste byly na kolonoskopii? V lednu mě to čeká. Mám to dle doktora opravdu vážný. Seříznou mi 1.5 cm čípku. Mě to přijde jako hrozně moc. Hrozně se bojím. A mám strach jestli budeme moc mít ještě dítě… Máte některá zkušenost? Děkuji za reakce a přeji krásný večer :kytka:

Myslis konizaci, kolon.se ti vrtaji ve strevech, to je jinde..Konizaci delaji pri uspani, alespon mne. Mne ho osekali total ale az jako stsrsi. Asi mas displazie hodne a neda se nic delat. Kdxz se s tim nic nedela muze byt rakovina. Takze dr.vedi proc to delaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
22.12.21 08:41

Jsem chtěla zrovna napsat, že jsem byla na kolonoskopii předevčírem a i bez sedativ v pohodě 😁 ale s konizací bohužel neporadím, nicméně držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8746
22.12.21 09:10
@KKikina píše:

konizaci jsem prodělala po 2 porodu
mi řekla dr., že kdybych chtěla další dítě, že může být riziko potratu, zeptej se na to
měla jsem lokátní anestezii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat