Mám strach co po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tapicka
Stálice 79 příspěvků 10.06.19 17:18
Mám strach co po porodu

Bojím se že až se malej po porodu narodí a já budu vyfluslá už i teď v těhotenství se mě dost motá hlava a že nezvládnu prebalit dítě když mě bude dejme tomu na mdlo a pak nedej bože někde spadnu buď já nebo i s dítětem a bude to v pr… i myslíte si kdyby mě bylo na mdlo že by mi dítě prebalili? Dělá mi to stres já hodně trpím na motani hlavy a mdloby????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hadraplanka
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 10.06.19 17:26

Klid, matko! ;) Na oddělení šestinedělí sice umí některé sestry slušně zaprudit, ale určitě tě v tom nenechají samotnou, když uvidí, že je ti špatně. A venku snad taky poznáš, když se ti dělá nevolno, tak si holt na chvíli sedneš, počkáš až to přejde a jedeš dál.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 10.06.19 17:28

Hele v porodnici Ti asi pomuzou, kdyz to bude treba, ale co pak budes delat doma, az tam zustanes sama jen s ditetem? :nevim: a ja nevim, ale na tom stresu bych zapracovala, s detmi Te ceka hodne veci, ktere prinaseji stres a mela jsi to resit uz pred tehotenstvim dle meho nazoru - nejaka psychoterapie apod..

Tapicka
Stálice 79 příspěvků 10.06.19 17:29

@hadraplanka co znamená to oddělení šestinedělí to je místnost kde budu po porodu?

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 10.06.19 17:29

V klidu, ty těhotenské stavy kdy omdlivas apod při porodu mizí, jinak snad poznáš že ti není dobře, tak nepudes s dítětem v náručí kamsi, v porodnici stejne dítě nenosis ale všude vozis v postýlce. A sestry tě v tom nenechají, když nebudeš schopna tak si vezmou mimčo k sobě a postarají se o něj.

Tapicka
Stálice 79 příspěvků 10.06.19 17:31

@Tazvesnice to dělá psychická porucha a navíc jsem prvorodicka tak to neznám, doma mi ale rodina bude pomáhat, jen se spíš bojím o dítě o sebe ani tak ne ale když spadnu já tak čert to vem ale s dítětem? Proto se ptám a děla mi to stres, skrz dítě

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 10.06.19 17:33

Tak přebaluj v sedě a po domě voz dítě v košíku na kolečkách. No stress

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 10.06.19 17:34

@Tapicka tak dítě nikde nenos, domů si porid kolibku na kolečkach, dycky si dítě prevezes kam budeš potřebovat, přebaluj na zemi nebo na posteli, kdyby se ti udělalo zle, aby ti nespadlo dolů. Kojit taky můžeš v leze v posteli. Navíc první týden s tebou může být doma chlap na otcovske…

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 10.06.19 17:34

@Tapicka jaka psychicka porucha? Pracujes na tom?

P4ja
Extra třída :D 10077 příspěvků 10.06.19 17:34
@Tapicka píše:
Bojím se že až se malej po porodu narodí a já budu vyfluslá už i teď v těhotenství se mě dost motá hlava a že nezvládnu prebalit dítě když mě bude dejme tomu na mdlo a pak nedej bože někde spadnu buď já nebo i s dítětem a bude to v pr… i myslíte si kdyby mě bylo na mdlo že by mi dítě prebalili? Dělá mi to stres já hodně trpím na motani hlavy a mdloby????

Neboj, člověk toho po porodu zvládne víc než si myslí. A takovéhle stavy jsou normální. Já se bála, protože jsem nikdy pořádnou zkušenost s miminkem neměla. Ještě měsíc před porodem jsem se bála vzít miminko švagrové, ale stačilo pár dnů a zvládala jsem to.

Pokud máš s tímhle problémy, tak na to upozorni v porodnici a doma se domluvte, aby ti s malým víc pomohli. Malé miminko v klidu leží, tak si ho necháš v postýlce nebo někde, kde ti nemůže spadnout. Nebo třeba na velké posteli.

Hlavně buď v klidu. :hug:

Tunrida
Hvězda diskuse 49908 příspěvků 10.06.19 17:35

Tak zapracuje na to, proč se ti motá hlava. Hořčík, vitamíny, málo pití?

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15376 příspěvků 10.06.19 17:40
@Tapicka píše:
@Tazvesnice to dělá psychická porucha a navíc jsem prvorodicka tak to neznám, doma mi ale rodina bude pomáhat, jen se spíš bojím o dítě o sebe ani tak ne ale když spadnu já tak čert to vem ale s dítětem? Proto se ptám a děla mi to stres, skrz dítě

dítě jsem nepochovala víc jak rok, dá se to řešit přebaluj v postýlce, hlad v postýlce nech si ho přendat na postel, vaničku si taky dej na postel není důvod ho někam nosit

Tapicka
Stálice 79 příspěvků 10.06.19 17:45

@Tunrida nevím možná je to tím že už jsem v termínu porodu, piju hodně a vitamíny beru a nic nepomáhá

Tapicka
Stálice 79 příspěvků 10.06.19 17:46

@Tazvesnice nepracuji, lecila jsem se dřív praskama ale teď už je mám a musela jsem mít všechny naráz vysazene skrz těhotenství

Týnka20
Kecalka 348 příspěvků 10.06.19 18:09

Mela si asi dost casu, na sobe zapracovat, aby ti tyhle problemy vymizeli.. jestli si stresar, tak te buh.. nechci bejt zla, nebo nejak soudit.. ale podle me, az budes mit miminko u sebe, tak na nejaky stres zapomenes a ani ti to neprijde.. a treba ti to po porodu vymizi uplne. Cloveka to dost zmeni. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama