Mám strach jít k zubaři

Anonymní
29.11.20 14:24

Mám strach jít k zubaři

Ahojky. Prosím poradíte mi?
Jde o to že jsem naposled byla u zubaře v únoru.. A to mi řekl že mám přijít i na druhý den že mi ještě něco spraví.. Ale já už nepřišla a ani se nemluvila.. Od té doby jsem tam nebyla.. (vím jsem kráva). Myslíte si že když mu zítra zavolám omluvím se a zeptám se, jestli se můžu objednat tak že mě neseřve? Četla jsem že pár lidí to taky tak dělá… Takže nejsem jediná.. Ale teď mě to mrzí a chtěla bych to napravit. Ale bojím se :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51
29.11.20 14:33
@Anonymní píše:
Ahojky. Prosím poradíte mi?
Jde o to že jsem naposled byla u zubaře v únoru.. A to mi řekl že mám přijít i na druhý den že mi ještě něco spraví.. Ale já už nepřišla a ani se nemluvila.. Od té doby jsem tam nebyla.. (vím jsem kráva). Myslíte si že když mu zítra zavolám omluvím se a zeptám se, jestli se můžu objednat tak že mě neseřve? Četla jsem že pár lidí to taky tak dělá… Takže nejsem jediná.. Ale teď mě to mrzí a chtěla bych to napravit. Ale bojím se :(

Někdy v takových situacích pomáhá vzít vítr z plachet. Říct narovinu já měla přijít, ale nepřišla teď vím, že to byla hloupost. Omlouvám se. Většina už potom neserve 🙂. Rozhodně pak, ale prijit a nebo se omluvit, ale to už je to asi jasné.🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3139
29.11.20 14:36

Já chápu, že někdo někam nedorazí, ale proč nemůže aspoň dát vědět, to teda moc nechápu. Přijde mi to jako výraz neúcty, ať už je na druhé straně zubař nebo uklizečka. :think:

Jinak si myslím, že už si nebude pamatovat, že's nezavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 14:38

@MrsNorris jak už jsem psala.. Teď mě to štve. A samozřejmě až tam zítra budu volat tak se omluvim jen mám strach že mě seřvou.. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
6174
29.11.20 14:38

Zavolejte a objednejte se. Beztak nebudete mluvit přímo se zubařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 14:41

@Cenarius dobrý den nene.. Vždycky se objednávám u sestřičky.. Ale až tam půjdu, tak vím že budu mít strach že na mě bude nepříjemný.. Ale třeba už si to nebude ani pamatovat :)
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
52625
29.11.20 15:00

Nic bych nepřípomínala :lol: max se zeptá až tam budeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12902
29.11.20 15:38

Jak nebude pamatovat? V karte ma, ze mela prijit dokoncit zakrok. A neprisla :zed:
Nekteri zubari za to vyrazuji z evidence :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 16:00
@cecetka píše:
Jak nebude pamatovat? V karte ma, ze mela prijit dokoncit zakrok. A neprisla :zed:
Nekteri zubari za to vyrazuji z evidence :nevim:

Přesně, v evidenci přesně vědi, že člověk měl dorazit a neomluvil se. Mě takhle vyhodili. A pak jsem nebyl u zubaře 5 let a teď toho lituji, protože tam chodím 3× do měsíce :D

• Citovat
  • Nahlásit
5578
29.11.20 16:24

To víš že to bude vědět žes nepřišla. Objednej se, a u toho se modli že te nevyradili ze seznamu. Takových lidí co nemá zubaře, a pak tam zabírají místo lidi jako ty. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4742
29.11.20 21:04

Klíd, nenech se vyšokovat, stalo se, z databáze mě nikdo neškrtl a to jsem tam nebyla přes 3 roky, tak kvůli tomuhle tě taky nevyškrtnou. Objednej se a omluv se. Jsme jenom lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2968
30.11.20 08:54

Nejlepší bude, když rovnou vyvalíš pravdu. Měla jsem přijít, ale nepřišla z toho a toho důvodu. Bála jsem nebo jsem to nestíhala nebo… ale měla jsem zavolat a to jsem neudělala, za to se omlouvám. A hotovo dost. To, že to okomentují, to Tě nezabije. A dost možná, že k tomu už nebude co říct. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32119
30.11.20 09:00
@Paola21 píše:
Klíd, nenech se vyšokovat, stalo se, z databáze mě nikdo neškrtl a to jsem tam nebyla přes 3 roky, tak kvůli tomuhle tě taky nevyškrtnou. Objednej se a omluv se. Jsme jenom lidi.

Nemůžeš vědět. Někteří zubaři na tohle přímo upozorňují. Moje zubařka to má napsané v čekárně - dvakrát se nedostavil bez omluvy znamená vyřadit z evidence. Je to jejich právo. Vždyť místo toho nevychovaného člověka ( a je to nevychovanost bezomluvy nepřijít ) mohla vzít někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4742
30.11.20 10:22
@inkakřivák píše:
Nemůžeš vědět. Někteří zubaři na tohle přímo upozorňují. Moje zubařka to má napsané v čekárně - dvakrát se nedostavil bez omluvy znamená vyřadit z evidence. Je to jejich právo. Vždyť místo toho nevychovaného člověka ( a je to nevychovanost bezomluvy nepřijít ) mohla vzít někoho jiného.

A ty zase nemůžeš vědět, že ji vyřadí. Musí tam zavolat, objednat se a omluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24091
30.11.20 10:43

Můj zubař za nedostavení se na termín objednání bez omluvy, vyřazuje z evidence. Ale má to vyvěšené v čekárně a podepisovala jsem nějaký papír, jako potvrzení, že to beru na vědomí. Zavolej tam a zjistí co a jak. Při nejhorším si budeš hledat nového zubaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat