Reklama

Mám strach, že mě virtuálně podvádí.Co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 06:34
Mám strach že mě virtuálně podvádi.Co mám dělat?

Dobré ráno. Vím, že je tu už plno diskusí o virtuální nevěře, ale potřebuji prosím váš názor, radu.Jsme s manželem spolu 10 let, mame jedno dítě. Manžel je milující, udělá pro nás vše, až do teď jsem byla ce vztahu mic spokojená. Posledni 3 měsíce mám prostě divné pocity. Začal furt sedět u pc, má chytrý mobil, tak furt si stahuje nějaké hry a aplikace.Ze sociálních sítí si založil Facebook a jinak mi o ničem neřekl. Pak jsem nahodou zjistila že má založený 2 mejly, jeden na seznamu, jeden na centrumu.Ja mám ma něj jen služební. Když jsem se ho ptala, říkal, ze na jeden mu chodí kravinky od kámošu a jeden má kdyz něco třeba objednává z netu, tak udává ten na seznamu, protože pracovní udávat nechce. Jenže furt něco píše, furt mu něco chodí, samá upozornění. Po Vánocích jsem zjistila že uz 3/4roku používá kromě Facebooku Twitter a Instagram a Linkedin. Už mě to naštvalo tak, že jsem vybuchla a řekla mu, že se nám nevěnuje, jen furt žije na netu. Omluvil se, slibil, že přestane. Od té doby je opravdu klid.Kdyz je doma, neni na mobilu ani na pc (minimálně kouká večer na Youtube na videa).Jenže pracuje 10 hodin u pc a vím, že je furt na netu a ted jsem zjistila, že si na Twitteru i na Instagramu změnil jméno. Je to on, ale už tam nemá své pravé jméno, abych ho nemohla najít. Jsem z toho úplně v šoku a hrozně se bojím, že mě podvádi. Vše má i zaheslováno(mo­bily oba-soukr. i služební, notebook, emaily a vsechny přihlašovací údaje také).Co mám dělat? Mám hnusný pocit, že mě podvádi a nevim jak to zjistit.Co byste mi prosím poradili? Ptát se ho opět nemá cenu, zase něco odvětví, aby mě uklidnil.On je jinak ale takovy ťunťa, nejde mi k němu, že by někde hledal někoho. Na druhou stranu ale umí psát hezká slovíčka a bojim se, že si opravdu s někým píše. Už jsem z toho týden na prášky a nevím co dělat. Děkuju za vyslechnutí. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jipo
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 14.02.17 06:49

Když ho vidíš jako ťuňťu, tak je to snad jedno, že si s někým píše. A pokud budeš pátrat, tak určitě něco najdeš nebo spíš si budeš myslet, že jsi něco našla. Jinak dva emaily není nic zvláštního a sociální sítě taky ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 06:53
@jipo píše:
Když ho vidíš jako ťuňťu, tak je to snad jedno, že si s někým píše. A pokud budeš pátrat, tak určitě něco najdeš nebo spíš si budeš myslet, že jsi něco našla. Jinak dva emaily není nic zvláštního a sociální sítě taky ne.

No myslím ťunťu v tom smyslu, že on je nevýrazný typ, nemluvny, proste neumím si u něj představit, že by si s někým dopisoval, ale člověk nikdy neví. Jinak jsem mu pořád věřila, ale emaily mě zmatly a ta hesla vsude…A nechápu proč měnil jméno.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 14.02.17 07:05

Co si zkusit založit nějaký falešný profil a přidat si ho do přátel? jinak, kdo hledá, najde… každopádně já bych na něj prostě i tak tlačila a řekla mu to, jak to vnímám apod., nedokázala bych to v sobě dusit… no a ve výsledku… když s ním jinak naprosto vše klape, tak to není tak zlé, pokud si s někým jen píše - já měla taky jednu dobu takového kamaráda-spřízněnou duši a byl to prostě „můj koníček“ trávit s ním volný čas-psát si-měli jsme hodně společného-nicméně manžel to věděl-nebylo co skrývat… někdo hraje hry na pc někdo si dopisuje… je to těžké no, nevím, co čekáš, že tu z nás vyleze za moudra, ale nejvíc se toho stejně dozvíš od něj…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 07:23
@Sova Klára píše:
Co si zkusit založit nějaký falešný profil a přidat si ho do přátel? jinak, kdo hledá, najde… každopádně já bych na něj prostě i tak tlačila a řekla mu to, jak to vnímám apod., nedokázala bych to v sobě dusit… no a ve výsledku… když s ním jinak naprosto vše klape, tak to není tak zlé, pokud si s někým jen píše - já měla taky jednu dobu takového kamaráda-spřízněnou duši a byl to prostě „můj koníček“ trávit s ním volný čas-psát si-měli jsme hodně společného-nicméně manžel to věděl-nebylo co skrývat… někdo hraje hry na pc někdo si dopisuje… je to těžké no, nevím, co čekáš, že tu z nás vyleze za moudra, ale nejvíc se toho stejně dozvíš od něj…

S tím profilem mě to taky napadlo, no. Chtěla jsem vědět, jestli nekdo nemá zkušenosti s tímto a jestli by mi nekdo neporadil.Vim ze kdo hleda najde, ale chci mit uz jistotu.

SarkaNovo
Závislačka 3389 příspěvků 14.02.17 07:58
@Sova Klára píše:
Co si zkusit založit nějaký falešný profil a přidat si ho do přátel? jinak, kdo hledá, najde… každopádně já bych na něj prostě i tak tlačila a řekla mu to, jak to vnímám apod., nedokázala bych to v sobě dusit… no a ve výsledku… když s ním jinak naprosto vše klape, tak to není tak zlé, pokud si s někým jen píše - já měla taky jednu dobu takového kamaráda-spřízněnou duši a byl to prostě „můj koníček“ trávit s ním volný čas-psát si-měli jsme hodně společného-nicméně manžel to věděl-nebylo co skrývat… někdo hraje hry na pc někdo si dopisuje… je to těžké no, nevím, co čekáš, že tu z nás vyleze za moudra, ale nejvíc se toho stejně dozvíš od něj…

Ty jo, to bych nedokázala. Co kdyby on fakt navázal kontakt a začal něco zkoušet? :poblion: Bych to neustála a za druhé, co byste mu pak řekli? To jsem byla já? To je hrozně dětinské a ponižující ne?
Zakladatelko, nepátrej, pokud máte hezký vztah.

zoidberg
Extra třída :D 11462 příspěvků 14.02.17 08:00

To asi zabere hodně času ta tvoje špionáž :think:
Možná kdyby ses na to vykašlala a místo toho ho dvakrát denně svedla, tak si na sociální sítě ani nevzpomene ;)

katyna1984
Kecalka 498 příspěvků 14.02.17 08:07

Tyjo, to vazne takhle sustrujete manzelum vse? Ja mam take vse zaheslovane a manzel hesla nezna.. ja sice jeho ano, ale rozhodne ho nesmiruju..a kdyby si je zmenil, ani to nezjistim.. stejne tak nevim, kde vsude ma ucet a mail. Je to jeho soukromi a jeho vec..taky nam neustale chodi nejaka upozorneni, na ktera bud reagujeme, nebo ne, to je proste o propojeni mobilu se socialni siti. Pokud sama pises, ze je jinak vse ok a mas milujiciho muze, tak prestan trpet stihomamem driv, nez ho k nejake milence opravdu dozenes. Doporucuji film Teorie tygra, vidim vsude kolem sebe, ze tak nejak to opravdu funguje.

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 14.02.17 08:10

Já jsem magor taky mám všechno :roll: :nevim: chlap je starší, takže tyhle vymoženosti poznal až se mnou a protože nevěděl co na tom netu šolichám, tak si také vše založil :mrgreen: podle mě, aby měl kontrolu co kde dělám :lol: jen mých 150 přátel na fcb nevidí :lol: to mi taky připomněl :lol: takže neví jaký chlapi mám v přátelích… to ho znervózňuje a ještě horší je když mi někdo z nich napíše :zed: :mrgreen: já to mám na háku. Je to jeho problém a nehodlám to řešit. Já mám svědomí čisté, ale zároveň je to moje věc s kým si píšu a co… takže asi tak z druhé strany.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 14.02.17 08:13
@Anonymní píše:
No myslím ťunťu v tom smyslu, že on je nevýrazný typ, nemluvny, proste neumím si u něj představit, že by si s někým dopisoval, ale člověk nikdy neví. Jinak jsem mu pořád věřila, ale emaily mě zmatly a ta hesla vsude…A nechápu proč měnil jméno.

No, nechci tě ještě víc znervóznit, ale právě ti málomluvní ťunťové si potřebují něco dokazovat, a pokud si píše, tak jsem si jistá, že se vydává za lva salónů. Ale nymyslím si, že je to něco vážného, prostě to má jako zábavu, odreagování. Myslím si, že by tě nepodvedl. Prostě typ: na hubě jo, činy ne. :nevim: Každopádně se nedivím, že ti to vadí. Bohužel, dneska doba všech možných technologií tomu všemu nahrává. :? Někteří na netu tráví tolik času, že je to snad už závislost. Bohužel ti neporadím, já ani můj soc. sítě nesnášíme.

Malaga
Generální žvanilka 24377 příspěvků 14.02.17 08:24

Zakladatelko a co uděláš, když zjistíš, že ten tvůj ťuňťa si s někým píše? Zase vybuchneš nebo rovnou zažádáš o rozvod? Píšeš, že máš milujícího manžela, který pro rodinu udělá vše a donedávna jsi byla moc spokojená…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 08:30
@Malaga píše:
Zakladatelko a co uděláš, když zjistíš, že ten tvůj ťuňťa si s někým píše? Zase vybuchneš nebo rovnou zažádáš o rozvod? Píšeš, že máš milujícího manžela, který pro rodinu udělá vše a donedávna jsi byla moc spokojená…

Nevim co bych dělala, ale nechci žít s timto pocitem. Nevim, jestli jsem si to už nevsugerovala a moc to řeším. On mi tvrdí, ze si s nikym nepise, že jen sleduje co se děje. Ale proč ta změna jména?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 08:37
@Manuelan píše:
Já jsem magor taky mám všechno :roll: :nevim: chlap je starší, takže tyhle vymoženosti poznal až se mnou a protože nevěděl co na tom netu šolichám, tak si také vše založil :mrgreen: podle mě, aby měl kontrolu co kde dělám :lol: jen mých 150 přátel na fcb nevidí :lol: to mi taky připomněl :lol: takže neví jaký chlapi mám v přátelích… to ho znervózňuje a ještě horší je když mi někdo z nich napíše :zed: :mrgreen: já to mám na háku. Je to jeho problém a nehodlám to řešit. Já mám svědomí čisté, ale zároveň je to moje věc s kým si píšu a co… takže asi tak z druhé strany.

Jo, on mě sice taky v přátelích má, ale má zamčené přátele, takže taky nic nevidim. A messenger mu zvoní pořád. Prostě už to nedávám. Kdyz se ho zeptám, řekne že se domlouvá s kamaradem na pivo, ze plánují posedět. Nebo mi odpoví, že něco řeší s bráchou. Možná ano, ale já prostě mám blbý pocity. :nevim:

Malaga
Generální žvanilka 24377 příspěvků 14.02.17 08:52
@Anonymní píše:
Nevim co bych dělala, ale nechci žít s timto pocitem. Nevim, jestli jsem si to už nevsugerovala a moc to řeším. On mi tvrdí, ze si s nikym nepise, že jen sleduje co se děje. Ale proč ta změna jména?

Je to tvoje věc, ale přijde mi, že se trápíš něčím, co nelze ovlivnit a nevím, zda to stojí i za možnost, že by se mohla rozpadnout rodina. Protože ona v tom nemusí být žádná jiná žena…žárlivá a podezíravá manželka může udělat stejně velkou paseku jako případná milenka…

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 14.02.17 08:58
@Malaga píše:
Je to tvoje věc, ale přijde mi, že se trápíš něčím, co nelze ovlivnit a nevím, zda to stojí i za možnost, že by se mohla rozpadnout rodina. Protože ona v tom nemusí být žádná jiná žena…žárlivá a podezíravá manželka může udělat stejně velkou paseku jako případná milenka…

Tak ve fungujícím vztahu by se trápit neměl nikdo. Ano, možná i nic nejde, ale nechápu ty tajnosti. Bych chtěla vidět, kdyby to bylo naopak, jak by se mu to líbilo. By se pos…A nebo že by si čučeli každý do sveho kompu? Hm, super manželství. :palec: Dítě se vychová nějak samo. ;) Já bych mu to hodila na palici. Typ, co žije raději virtuální život, než ten reálný, je naprosto k ničemu. Zakl. se evidentně trápí. Chce to říct mu vše na rovinu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama