Mám stres ze svého přítele a jeho matky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 17:11
Mám stres ze svého přítele a jeho matky.

Dobrý den,
s přítelem jsem rok a půl a čekám s ním dítě (už jsme spolu dítě čekali dříve, ale měla jsem ZT). Poslední dobou se přítel ke mě začal chovat divně. Je na mě sprostý (nadává mi občas do pči, kuny a dal už méně sprostá slova). Po ZT jsem na neschopence, protože mám fyzicky i psychicky náročnou práci - pečovatelka v DD a jsem na rizikovém těhotenství.. Podle přítele jsem pouze líná pracovat a valím se doma jako prase v žitě (uvařeno, vypráno, uklízeno a vyžehleno má vždycky). Taktéž jeho matka má stejný názor, že se mi nechce pracovat, ačkoli má stejnou práci jako já. Podle ní se ke svému příteli nehodím a můj přítel podle ní má na lepší (je to typ matky, co si o sobě myslí, že je víc a že její syn může mít zbohatlici s mercedesem). Od začátku mě nemá ráda a popravdě já jí také ne, protože mě všude pomlouvá (příteli volala, že její kamarádka jí říkala, že jeho ex přítelkyně Tereza byla hezčí než já). Já jí říkala, že pokud mě nepřestane pomlouvat a bude se furt chovat jak se chová, tak naše dítě ani neuvidí. Načež mi řekla, že já jí nebudu vyhrožovat a já jí na to řekla, že ať mě tedy nechá být, protože já si jí nevšímám. Je to hrozná a urejpaná ženská. Nelíbí se jí, že mám holý zadek - na to jsem jí říkala, že ona než se vdala, tak taky neměla nic. Ani mi na to nic neřekla, holt mám pravdu. Myslím, že nás ženských s holým zadkem je více a není se za co stydět. Každý nemůžeme být v dnešní době z bohaté rodiny. A teď k věci po tom, jak mě ona pomlouvá a myslí si, že o našem dítěti bude rozhodovat více ona než já a přítel je na mě ošklivý sprostý, tak se neustále topím ve strachu, co bude až se dítě narodí. Vím na 100%, že jeho matka by mi udělala ze života peklo (ani si nejsem jistá po tom všem při kom by můj přítel stál). Prošla jsem si ledacos čím, ale myslím, že bych psychicky jako matka nezvládla, kdyby mě o naše dítě připravili (přítel mi totiž řekl, že kdyby jsme se rozešli, tak dítě půjde s ním) a myslím, že tohle si nedovede představit žádná milující matka. Čekám své první dítě, takže v tomto případě už vůbec ne. Také finanční stránka není moc dobrá, máme dohromady 41 268,– na měsíc. Platíme nájem 10 000,–, inkaso 1 500,–, telefony a internet 2460,–, auto 1 400,– a přítel má ještě úvěry, takže měsíčně platí cca 8 200,–. Zbude nám cca 17 000,– na celý měsíc. Mám celou rodinu na Moravě v Olomouci, kde mám svého milujícího bratra, kterému jsou 4 roky a záleží mi, abych jej viděla každý měsíc. Matka s jejím přítelem, se kterým má mého bratra jsou silní alkoholici a já přes telefon nemám jistotu, že je bratr v pořádku, tak mám neustále potřebu jej vidět. Jsem z Prahy. Bratra jsem se snažila získat k sobě, ale bohužel dnešní zákony stojí opravdu za prd, protože pokud matka s bratrem chodí k lékaři a všude možně, tak dle sociálku není důvod, aby jí bratra odebrali z péče :-(. Příteli se nelíbí, že nám pak zbude méně peněz a pak to obnáším všechno já, ale může někdo pochopit v jak zoufalé situaci jsem? Bratr měl kolikrát na těle modřiny od svého otce (říkala mi to matka, takže jsem to nemohla vyfotit) a já nemohu podle zákona s tím nic udělat. Sociálce jsem to oznámila, ale nic s tím nikdo nedělá. A teď k věci… po tom všem jak se můj přítel ke mě chová mám pocit, že to není člověk, o kterého bych se mohla opřít v nejhorším v dalších letech a jeho matka tomu opravdu moc nepřidává, udělá všechno pro to, aby mě zničila. Myslíte, že je v tomto případě lepší od přítele odejít? Vůbec nevím co mám dělat. Záleží mi na bratrovi a i na svém příteli, ale on se ke mě chová tak nehezky, že já nevím, co mám dělat? A bylo by mi bez přítele lépe i za cenu toho, že bych byla mladá samoživitelka? Děkuji předem za odpovědi a prosím anonym, protože je to pro mě velmi citlivé téma a mám pocit, že se tady mohu vypovídat.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 12036 příspěvků 21.11.18 17:20

2a pul litru za telefony 8o A 17000 je malo pro dva pri zaplaceni vseho? Jinak ty nemas problem s tchyni, ale cekas dite s d. bilem a to neresis 8o

carola
Kelišová 6893 příspěvků 21.11.18 17:23

Holka zlatá,nic ve zlém,ale proč sis s takovým musela pořizovat dítě? Co ti teď poradit,vůbec netuším,ale přeji ti,ať to dopadne pro tebe co nejlépe.

Ewiczka
Kecalka 412 příspěvků 21.11.18 17:25

Peněz máte dost, nechápu, že je ti 17.000,– málo. Ale přítel se chová jako idiot a rozešla bych se s ním raději teď, než až po narození dítěte. To už bude složitější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 17:25
@carola píše:
Holka zlatá,nic ve zlém,ale proč sis s takovým musela pořizovat dítě? Co ti teď poradit,vůbec netuším,ale přeji ti,ať to dopadne pro tebe co nejlépe.

Dítě přišlo neplánovaně. Děkuji.

Barry1997
Kecalka 168 příspěvků 21.11.18 17:26
@Ewiczka píše:
Peněz máte dost, nechápu, že je ti 17.000,– málo. Ale přítel se chová jako idiot a rozešla bych se s ním raději teď, než až po narození dítěte. To už bude složitější.

Mě 17 000,– málo opravdu není. Nikde jsem nic takového nepsala. Jen to, že příteli se nelíbí časté ježdění do Olomouce, protože to žere peníze.

Příspěvek upraven 21.11.18 v 17:27

Orochimaru12
Povídálka 38 příspěvků 21.11.18 17:26

Tak pokud se tak přítel nechoval předtím tak to naprosto chápu že si netušila jak to bude a tak si chtěla miminko, pokud si to věděla a bylo to dítě plánované tak to už je něco jiného.. jen teda příteli bych dala vybrat zda se zastane tebe nebo matky aby si viděla jak to bude když půjde do nejhoršího, pokud si nemůže s matkou ani promluvit otom jak se k tobě chová tak je to přítel jen na jednu věc. A souhlasím s tím že 17tis na měsíc vážně není málo ale jsou to pořádné peníze a neměli byste mít žádný problém.. myslím že ani polovina z této částky není zas tak málo…ale každý to holt má nastavené jinak.

jahuhudka
Extra třída :D 12036 příspěvků 21.11.18 17:27
@Anonymní píše:
Dítě přišlo neplánovaně. Děkuji.

8o podruhe? Ty nevis co je antikoncepce ?

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 17:27

A dřív než si otěhotněla,tak byl partner určitě zlatíčko,co by Ti snesl modré z nebe. :zed:

Orochimaru12
Povídálka 38 příspěvků 21.11.18 17:29

@Barry1997 Tak pokud je to takhle tak tě chápu.. jen teda přítel je celkem necita a s takovou částkou by nemusel nějaké peníze navíc na proježdění řešit.. Měl by se zamyslet nad tím jak tvého bratra bere, myslím že každý normální přítel by se ti měl snažit v tomhle pomoct a ne si stěžovat.. :?

Erinne
Povídálka 28 příspěvků 21.11.18 17:29

17 tis. po zaplacení účtů není málo, to jako samoživitelka těžko budeš mít. Ale ani za milion bych nebyla s takovým tydýtem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 17:30
@jahuhudka píše:

Já nemohu brát HA a po prezervativech s librikantem i bez mám hned svědění. Ale neptala jsem se tady snad na žádný ochrany.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 17:30
@jahuhudka píše:

Já nemohu brát HA a po prezervativech s lubrikantem i bez mám hned svědění. Ale neptala jsem se tady snad na žádný ochrany.

Mort1
Povídálka 18 příspěvků 21.11.18 17:31

@Barry1997 máš chlapa debila o tom žádná. Byt tebou tak beru nohy na ramena. Najdeš lepšího o to se neboj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 17:32
@Orochimaru12 píše:
@Barry1997 Tak pokud je to takhle tak tě chápu.. jen teda přítel je celkem necita a s takovou částkou by nemusel nějaké peníze navíc na proježdění řešit.. Měl by se zamyslet nad tím jak tvého bratra bere, myslím že každý normální přítel by se ti měl snažit v tomhle pomoct a ne si stěžovat.. :?

Chtěla jsem bratra do pěstounské péče, ale bohužel ty zákony… A nechci přítele upřednostňovat před bratrem, protože jsem jeho jediná opora z rodiny a má mě velmi rád.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >