Mám těžký průběh covidu-19

15.10.20 17:51

Mam tezky prubeh covidu

Ahoj! Uz 9 dni mam covid. Horecky trvaji 5 dni a stale neklesaji, cca 38,3. Doktorka mi rika, ze musim vydrzet. Nejste na tom nekdo stejne? Je mi 52, stihla, zdrava (teda az do ted). Zadny prasky neberu, nekourim, sportuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3641
15.10.20 17:52

Brzy se uzdravte, je to určitě vysilující. Těžký průběh covidu vypadá ale jinak, ten se doma neléčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18865
15.10.20 17:55

5 dni teplota 38 neni tezky prubeh. To si jeste muzes gratulovat k takovemu prubehu. Je to otrava, chapu, zadna nemoc neni příjemná, ale proste musis vydrzet a vylezet to, zadny lek primo na covid neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 17:59

Držte se a přeji brzké uzdravení. Já horečky vůbec nemívám, max zvýšenou a to jsem úplně hotová, jen ležím, vše bolí. Vůbec si nedovedu představit takové horečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 18:01
@Monika5252 píše:
Ahoj! Uz 9 dni mam covid. Horecky trvaji 5 dni a stale neklesaji, cca 38,3. Doktorka mi rika, ze musim vydrzet. Nejste na tom nekdo stejne? Je mi 52, stihla, zdrava (teda az do ted). Zadny prasky neberu, nekourim, sportuju.

Tohle není těžký průběh. Jako covidový Dr. bych mohla vyprávět. Pokud se nepřidá dušnost, vydržte. Bude líp.

• Citovat
  • Nahlásit
41944
15.10.20 18:06

@Monika5252 v rodině jsme měli 14 dní teplota nad 39°C. Vydrž :hug: kdyby se stav zhoršil volej 155 :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
15.10.20 18:13
@Monika5252 píše:

5 dní horečka 38,3 stupňů má být ten “těžký průběh”?

Tak to fakt ne, holka, to jsi hodně mimo realitu… těžký průběh vypadá úplně jinak.

Věřím každopádně, že je to nepříjemné a přeji brzké uzdravení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 18:15

Kdybys měla těžký průběh, tak nesedíš na telefonu a nepíšeš na EM ;) Je to únavné, ale o nic nejde, za pár dní by to mělo být ok, přeji brzké uzdravení.

Já měla k tomu všemu ještě zánět pohrudnice a doma malé dítě, o které jsem se musela starat. Jsem těžký astmatik a ta dušnost byla šílená. A přesto bych to neoznačila za těžký průběh, to chřipka před 3 lety byla jiný brutál.

• Citovat
  • Nahlásit
5225
15.10.20 18:20
@Monika5252 píše:

To co ty si myslíš, že je těžký průběh, tak je k smíchu. Těžký průběh mají ti, co jsou v nemocnici na plicní ventilaci. Ty máš úplnej laláč oproti nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 18:23

Ahoj a dik za podporu!
Je super slyset pozitivni nazory!
Moc jste mi pomohli, alespon psychicky. Tak ja budu cekat, snad se to zlepsi! Ach jo!
Budu rada za jakoukoli podporu nebo sdileni zkusenosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 18:30

To mi teda jako těžký průběh nepřipadá…jsme také covid, syn dle mě měl těžší prubeh, týden zvracel, horečky 39,bolesti nohou a rukou a v noci dusivý kašel…jako bonus bolest oči. Manžel stejný průběh jako ty, fungoval doma..a já tedy ukrutně bolesti hlavy, oči a nohou, jsem tromboflik v léčbě…ale zvládli jsme to…

• Citovat
  • Nahlásit
36008
15.10.20 18:33

Dámy proč tahle svědectví na fcb nikde nejsou? Podle toho, co si lidi sdílí, se zdá, že 5 dní 38°C je vážně ta nejzávažnější forma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 18:35
@Monika5252 píše:
Ahoj a dik za podporu!
Je super slyset pozitivni nazory!
Moc jste mi pomohli, alespon psychicky. Tak ja budu cekat, snad se to zlepsi! Ach jo!
Budu rada za jakoukoli podporu nebo sdileni zkusenosti!

Bude líp, já neměla horečky vůbec, jen bolesti hlavy a ztrátu čichu. Dva týdny doma, už chodím do práce a je mi dobře. Manžel měl horečky 3 dny, po jednom týdnu už byl dobrý. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
8426
15.10.20 18:38

Teplotu kolem 38 mívám při skoro každé viróze nebo angíně, to fakt není žádný těžký průběh, ale normální nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 18:59

Máš to dobrý ještě. Známá ležela měsíc a půl na jip a měla ventilátor. Přežila a do ty doby taky vitalní…teď to není co to bývalo, ale dokáže se o sebe postarat v bytě. Nakupy jí musí nosit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama