Mám to brát jako pozitivní test, ovulace?

Anonymní
29.8.21 10:16

Mám to brát jako pozitivní test ovulace?

Krásné ráno holky… Prosím snažíme se druhý měsíc o mimi… Jelikož mám dlouhý cyklus cca 45 dní… (2 roky po prvním porodů)… Tak testují…
S teplotou vůbec neumím nevím jak se to značí do těch grafů :o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6254
29.8.21 10:17

Toto není pozitivní. Ty carky musí být stejně silné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
29.8.21 10:19

Negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
29.8.21 10:31

Upřímně, já těm testům moc nevěřím. Dělala jsem si je na začátku srpna v týdnu kdy byl předpoklad ovulace. Všechny negativni, včetně toho v den, kdy jsem otěhotněla (měl čárku ještě slabší než váš).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
29.8.21 10:34
@Jafija píše:
Upřímně, já těm testům moc nevěřím. Dělala jsem si je na začátku srpna v týdnu kdy byl předpoklad ovulace. Všechny negativni, včetně toho v den, kdy jsem otěhotněla (měl čárku ještě slabší než váš).

Tak ses netrefila do spravnyho casu. Nekdy je potreba delat testy klidne 2krat denne, aby byla ovulace testem vubec zachycena. Testy fungujou dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
29.8.21 10:35
@Jafija píše:
Upřímně, já těm testům moc nevěřím. Dělala jsem si je na začátku srpna v týdnu kdy byl předpoklad ovulace. Všechny negativni, včetně toho v den, kdy jsem otěhotněla (měl čárku ještě slabší než váš).

V den ovulace, cili otehotneni je test uz negativni
Pozitivni je 24-48 hodin pred ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
29.8.21 10:48

@Tarena já je měla negativni i den a 2 dny před.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
29.8.21 10:51
@Jafija píše:
@Tarena já je měla negativni i den a 2 dny před.

Proste jsi to minula, ale vrchol by mel byt videt i tak. Ja ne vzdy mela testovaci silnejsi nez kontrolni, protoze jsem testovala jednou denne, ale slo poznat, kdy byl vrchol a pak to klesalo.
A MS pak prisla presne podle lutealni faze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
29.8.21 10:56

@Tarena ale zdá se mi divné, že bych to minula tolik. Vždy v stejný čas v 18, a ta čárka by aspoň trochu byla podle mě. I jak je v jiných podobných diskusích, kdy tam holky dávají tety třeba za 1 týden a je tam ten nárůst vidět. Já fakt nic. Fakt max slabší čárka než má zakladatelka a vic nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
29.8.21 11:00
@Jafija píše:
@Tarena ale zdá se mi divné, že bych to minula tolik. Vždy v stejný čas v 18, a ta čárka by aspoň trochu byla podle mě. I jak je v jiných podobných diskusích, kdy tam holky dávají tety třeba za 1 týden a je tam ten nárůst vidět. Já fakt nic. Fakt max slabší čárka než má zakladatelka a vic nic.

Kazdy to ma jinak, muzes mit vice narednou moc. Vrchol byl treba rano, nektere testuji kolem ovulace opravdu 2 krat denne aby to neminuly. Pak jsou zeny co maji hodne LH a test pozitivni nekolik dni, tak se tam pak doporucuje mit testy s nizsi citlivosti, aby se ten vrchol odlisil.

Podle mne je nejdulezitejsi mit sex co 2-3 dny, pokud vis, ze ovulujes a ovulaci proste nemines. Je to lepsi nez sex na povel podle ovulacniho testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
29.8.21 11:01

Negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
29.8.21 11:26

@Tarena jj, přesně. Já jsem si to teda nikdy cilenw nehlidala a ovu na sobě nikdy nepoznala. Takže mě to spíš zajímalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
573
29.8.21 18:38

Ovulační testy

Minulý měsíc jsem zkoušela poprvé testy, skrz kontrolu po revizi - nevedela jsem zda nebude cyklus rozhozeny.

Testy vysly, ovulaci jsem na sobe dost citila(mozna po bylinkach), takze bych zkousela testovat dal. :) :andel:

Drzim Vam pesti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
30.8.21 00:01

Ahoj všem,

myslíte, že tento test se dá považovat za pozitivní? Zkouším je už 3 měsíce, přestala jsem tomu věřit, tohle je nej výsledek za celou dobu…
Tak co myslíte? Znamená to, že mohla být ovulace následujicí den (to zas byl duch)? Děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
30.8.21 03:05
@Anytaa píše:
Ahoj všem,myslíte, že tento test se dá považovat za pozitivní? Zkouším je už 3 měsíce, přestala jsem tomu věřit, tohle je nej výsledek za celou dobu…
Tak co myslíte? Znamená to, že mohla být ovulace následujicí den (to zas byl duch)? Děkuji :andel:

Ahojky, vypadá to nadějně, řekla bych že ovulace proběhla☝🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat