Reklama

Mám to na něj zkusit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 19:38
Mám to na něj zkusit?

Ahoj.Jsem zamilovaná delší dobu do muže. On je ženatý a má malé dítě. Co jsem slyšela, vztah jim moc neklape. Já jsem taky zadaná :oops: S tím mužem se setkávám dá se říct pracovně. Občas se mě ptá, co doma a měla jsem dojem, že mu nejsem úplně lhostejná. Možná jsem si to namluvila. Posledně, když jsme si podali ruce, měla jsem pocit, že mě pohladil po prstech.Tak mě napadlo něco. Že bych mu při příštím setkání řekla, že jsme se s přitelem rozešli :oops: což není pravda :oops: Myslíte, že kdyby měl opravdu zájem, tak by mi mohl dát najevo, jestli teda cítí ke mě náklonost? nebo je to blbé a nemám to ani zkoušet? tak mě to napadlo, jestli to nezabere :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 22.11.17 19:40

Ty bys chtěla chlapa, který kvůli cizí fuchtli opustí ženu s děckem?

terien
Echt Kelišová 7699 příspěvků 22.11.17 19:43

A proč bys to dělala? Co od toho čekáš?

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 19:45

Jestli na tom je rozumove stejne, jako ty, tak zabere. Jak male dite ma?

misi11
Neúnavná pisatelka 16626 příspěvků 22.11.17 19:45

Zkus prilozit mokry hadr… Nebo radsi dva :zed:
Takovy by ti imponoval? A proc se neudelas nezadanou rovnou, musis se drzet jinyho ptaka? :think:

truelly
Závislačka 2720 příspěvků 22.11.17 19:47

Nééé, nedělej to. Když nejsi spokojená s přítelem, rozejdi se a hlavně si hledej neženatého a bezdětného…nevidíš ty důsledky. I kdyby se rozvedl, to dítě bude jeho napořád a bude vás navštěvovat častěji něž ti bude milé.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 22.11.17 19:50

Jestli tě chce, tak jen do postele…

Hazentla
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 22.11.17 19:57

Promiň za upřímnost, ale ženská co svádí ženatýho chlapa, navíc s dítětem! je prostě sobecká mrcha, ať to omlouvá jakoukoliv obežličkou. :poblion:
Stejně tak chlap, co kvůli cizí sukni opustí rodinu je nezodpovědný ubožák.
Chápu, že někdy vztah opravdu neklape, ale pak se má v první řadě na vztahu začít pracovat, komunikovat a snažit se, a až teprve po té se případně rozejít, když to opravdu nejde a je to trápení pro oba.
Ale ne proto, že si někdo myslí, že u souseda je tráva zelenější, nebo má potřebu si za…at jinde :pocitac:
Potěšující je pouze to, že lidé co se zachovají jako nezodpovědní sobci na to velmi často dříve či později dojedou. Dožene je jejich vlastní povaha. :cert:

truelly
Závislačka 2720 příspěvků 22.11.17 20:02

Navíc vztah dostává nejvíc zabrat v době, kdy je malé dítě…únava, nedostatek času sami pro sebe, méně financí, pro ženu neustávající kolotoč práce okolo dítěte a domácnosti atd. atd.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 22.11.17 20:04

Nikdy bych se takhle nesnížila a nerozbila někomu rodinu a pokud bych s přítelem nebyla spokojená, tak bych se s ním radši rozešla, než abych z něj dělala vola. Ale je možné, že pokud to na tebe zkouší, tak už ženu třeba někdy podvedl. Nevím, co čekáš? Že se rozvede a bude s tebou? To je ale potom velká pravděpodobnost, že potom ty budeš ta podváděná žena s děckem ;)
A taky nechápu tu logiku, proč mu říkat, že jste se s přítelem rozešli…? To jako zkusíš hodit do placu a pokud se chytne, tak se s přítelem opravdu rozejdeš nebo ti jde jen o sex?

Icestar
Závislačka 4209 příspěvků 1 inzerát 22.11.17 20:08

Chudák tvůj chlap :think:

Russet
Extra třída :D 10987 příspěvků 22.11.17 20:11

Ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 20:22

Nejsem zakladatelka. A on je tvůj nadřízený? Píšete si nebo jen pohledy v práci? Jde mi o to že o manželce ti nejspíše lže. Takhle tahají za nos, osobní zkušenost. Jste z malého města? Jestli ano, možná se to manželce donese.. Prosím ponechat anonym.

Svetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 22.11.17 20:23

Ja jen doufam, ze tohle je troll :cert:

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 22.11.17 20:24

Kéž by karma zafungovala rychleji než stihneš rozvrátit rodinu :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >