Mám trauma ze zubaře - Ústí nad labem

369
9.1.20 14:59

Mám trauma ze zubaře-Ústí nad labem

Před 5ti lety jsem měla kanálek na posledním zubu nahoře v levo. IKdyž mi umrtvovala zub na 2× vždy jsem vše cítila, brečela u toho, nevěřila mi, že něco cítím, nechala mi ten zub otevřeny, brečela jsem týdny než přišla další Návštěva, na potřetí mi řekla, že je stejně mrtví, že ho vytrhne. I vyndávování bolelo jak čert krize. To už jsem měla trauma od téhle lékařky nějaký indky z Krupky. Minuly rok, jsem měla kanálek na posledním zubu v levo dole. Byla jsem u ní zase. Vysvětlila jsem ji, že mám z ní šílene trauma. Srdce mi busilo, klepaly se mi ruce nohy a čekala kdy nervama zkolabuji. Neumí ani člověka uklidnit! Jen řekne nebojte bolet to Nebude. Milila se!!! Bolelo to víc než před tím!! Zas umrtvila ale na prt stejně to bolelo, otevřela mi zub ale nic mi tam nedala. Upřímně jsem trpěla měsíc s otevřeným zubem, jedla 10brufenu denně a to nekecám a bolest ne odcházela, jela jsem po třech týdnech znovu k ní jako druhou návštěvu já nemohla ani mluvit bolesti s nikým jsem nemluvila a to by vám mohl dokázat i můj partner a rodiče i děti. Zas vrtala já se rozbulela. U ní na kresle, stipala se, škrabala říkám ne. To nejse. Zbalila jsem se jela do Ústí nad Labem na pohotovost at mi ho vytrhne. tak k výbornému lékaři. To vám povím. Byl milý hodný laskavý umrtvili půlku obličeje. Nemohla jsem ani mrkat. Děsně jsem se bála.. A musím říct, že mě nic nebolelo. Dokonce mi musel rozriznout dasen. Protože kroutíl hlavou jak je mozny že doktorka nevidí že ten zub je už na půl rozpadly!! A že je lepší ho vytrhnout ale nešel tak musel Rezat. Krev strikal okolo i mě do krku. Ale ni mě nebolelo. Chci se zaregistrovat u něj. Bohužel nebere nový pacienty. A mě začíná bolet další zub. A absolutně nevim ke komu jít :( každý den si čistím Zuby ráno a večer a pořád nějaký problémy. Partner nebyl u zubaře celý Život. A nic ho Nebolí :( nechápu. Jsem v nervech když musím k zubaři. Ale musím. :( když žádnýho nenajdu. Sikovnyho kdo by mě vzal. Myslíte že mám právo si říct o uspani úplným???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3334
9.1.20 15:13

Zažila jsem to stejný, do teď mám za to, že nebyl zubař, ale řezník. Fakt peklo! Zlatej třídenní porod. Našla jsem jiného, umrtvi tak, že neboli vůbec nic, ani ta injekce, má fakt zlaté ruce, ale „brečím“ z těch cen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
9.1.20 15:21

Ahoj, ani nevíš, jak Ti rozumím. Já mám velký strach ze zubařů už od dětství, kdy jsme k zubaři chodili se školou a ve třetí třídě mi doktorka vrtala zub tak nešikovně, že mi poranila i zub vedle a dásně. Od té doby jsem hodně dlouho nechodila a zuby se mi začaly kazit a já byla zoufalá, co s tím. Pak mi mamka doporučila její zubařku, která se mnou měla obrovskou trpělivost a při každé sebemenší bolesti, jsem měla zvednout ruku a ona vždy přestala a domluvily jsme se, jestli to ještě chvilku zvládnu bez umrtvení, nebo jestli už chci injekci. Postupně můj strach slábl. Teď už bydlím v Praze a našla jsem si zubařku i zde. Taky je to cizinka, ale je milá a před ošetřením se mě vždy zeptá, jestli chci umrtvení. O svém strachu jsem jí radši řekla a ona mi řekla, že to chápe a je opravdu opatrná a citlivá. Zuby mi krásně opravila. Celkovou narkózu Ti asi nikdo na to nedá, ale třeba se pletu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
9.1.20 15:36

Hlavně v Ústí nikdo nebere, bohužel :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
9.1.20 21:04

Ahoj. Já jsem byla moc spokojená na klinice Enta-Dent v Ústí nad Labem (Mudr. Nátek). Trhali mi ta osmičku a opravdu super přístup i péče. A to jsem u zubaře strašnej strašpytel už od malička. Akorát je to soukromá klinika, takže si vše hradíš sama. Zkus si je vygooglit. Ale mají dlouhé objednací doby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
10.1.20 15:38

@Magaly Já slyšela, že ten už tam snad ani není, možná se odstěhoval? Teď trhá nějaká zubařka na Skřivánku, má být dobrá, ale jméno nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
10.1.20 15:53
@Helen78 píše:
@Magaly Já slyšela, že ten už tam snad ani není, možná se odstěhoval? Teď trhá nějaká zubařka na Skřivánku, má být dobrá, ale jméno nevím.
tak kecán, pan doktor tam pořád je. A dr. Na Skřivánku se jmenuje Fojtíková a trhá na pojišťovnu, stačí doporučení.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
10.1.20 21:49

Děkuju za odpovědi. Obvolavam a fakt nikde neberou. Jsem s toho zoufalá :( nechápu proč nenabiraji nový pacienty. Vždyť stačí jen jedna :( :( já. Já prostě se neodvážim jít k ty krave. :,( a přesně tak zlatý porody. Tohle je o milionkrát horší. Bolest zubů. Já nepotřebuji trhat. Mám kanálek stopro na jednom Zubu ve předu. Ten musím opravit. Protože by šla vidět dírka při mluvení. Leda, že bych si koupila umělý zub. Já nevím. Já to mám snad po otci. Měl to sami a ve 30ti měl už umělý zuby. Je mi 26.a zub za zubem pořád kanálky a to si zuby čistím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33105
10.1.20 21:59
@Tehulinka3 píše:
Děkuju za odpovědi. Obvolavam a fakt nikde neberou. Jsem s toho zoufalá :( nechápu proč nenabiraji nový pacienty. Vždyť stačí jen jedna :( :( já. Já prostě se neodvážim jít k ty krave. :,( a přesně tak zlatý porody. Tohle je o milionkrát horší. Bolest zubů. Já nepotřebuji trhat. Mám kanálek stopro na jednom Zubu ve předu. Ten musím opravit. Protože by šla vidět dírka při mluvení. Leda, že bych si koupila umělý zub. Já nevím. Já to mám snad po otci. Měl to sami a ve 30ti měl už umělý zuby. Je mi 26.a zub za zubem pořád kanálky a to si zuby čistím

nechceš pustit nějakou kačku a zaplatit si ošetření v soukromém zařízení - včetně analgosedace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23621
10.1.20 22:06

Bacha na ten brufen. Deset brufenů je pro člověka smrtelná dávka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
12.1.20 11:06

Neumí dát injekce. Nemůže to bolet s injekcí. Měla jsem dětskou zubařku a pokaždé mě vrtání bolelo. Až když jsem šla k jinému zubaři na kliniku, tak mi říkal, že dávala špatně injekce. Lepší si připlatit a jít na soukromou kliniku a přečíst recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat