Mám urovnat vztah s přítelem nebo jít k milenci?

28.4.16 08:25

Mám urovnat vztah s přítelem nebo jít k milenci?

Ahoj holky. Ani nevím jak začít. Jsem už úplně zoufalá ze situace, do které jsem se dostala. Prosím ty, které mají podobné zkušennosti, aby mi napsali svůj názor, třeba mi to trošičku pomůže při rozhodování.(ty, které mi chtějí napsat jaká jsem nezodpovědná kráva apod.,si ušetřete čas, to vím i bez vás, díky).
Jsem s přítelem třetím rokem. Máme spolu malé dítě. Ze začátku jsme byli ideální pár, štastní, zamilovaní, ale od těhotenství se to změnilo, ochladl vůči mě, neužíval si moje těhotenství, nespal semnou, začal se ke mě chovat jak ke svému zaměstnanci. Takže ačkoliv jsem se celý život tomuto bránila, začala jsem se scházet s kamarádem. Vím, že mě odjakživa chce, miluje, takže jsem mu prostě podlehla a bláznivě se zamilovala. Přítel však ze mě vycítil změnu v chování, že už jsem náš vztah vzdala a začal se chovat zase jako dřív. Občas ještě ujede a je na mě hustý, ale mimo to je úžasný, hodný, pracovitý a vím, že mě miluje. Jenže já to nějak nedokážu s milencem ukončit. Zkoušela jsem to už třikrát ale nevydrželi jsme to. Mluvíme i o budoucnosti, řekl mi že si na mě počká jak dlouho bude třeba apod… Vidím v něm takovou jistotu. Ale nedokážu si představit, jak by to fungovalo s miminkem, až bude vyrůstat, jak mu budu vysvětlovat kdo jak s kým proč…Přemýšlím i nad tím, že když máme s přítelem takové hádky už ted, jestli se to nebude stupnovat, ale zase jsou to většinou hádky o ničem, zbytečné… Jak mám jít z toho kolotoče ven??? Už z toho nespím, jsem nervozní, zoufalá… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
blabla123
28.4.16 08:28

Bohužel ti nedokáži poradit :hug:, ale jsem zvědavá, jak poradí ostatní.

• Citovat
  • Nahlásit
28.4.16 08:29

A co takhle neutrálně:
Odstěhovat se s dítětem od přítele, najít si své zázemí a scházet se jak s milencem, tak i občas s přítelem (to stejně budeš muset kvůli dítěti).
A pak si rozhodni, s kým zůstat, jestli to ten milenec myslí vážně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
28.4.16 08:35

Pokud se přítel chová chladně, a je na tebe jak říkáš hustý, tak bych šla od něj. A pokud to milenec myslí opravdu vážně a není to jen chvilkové pobláznění, tak bych s ním časem klidně byla. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
28.4.16 08:41

@juliettee asi bych to takhle udělala i já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
28.4.16 08:48

Je ideal, kdyz dite vyrusta se svymy rodici v rodine, jsou vsechny stastne a usmemvave.Ale takova idylka ne vzdy se podari. Hlavne nezustavej s pritelem KVULI diteti.Dite vyroste a odejde z domu a ty zustanes s pritelem, v jakem vstahu? A jednou zklamal, zklame i potom. Neverim na napravu. Udelej, jak to citis. Hlavne, abys byla stastna. A dite pochopi. Mozna az casem.Mne to trvalo hodne dlouho, ale pochopila jsem, az mela sve zkusenosti. Zijes jeden zivot a jak ho prozijes, je jen na tobe. JEstli fakt mas nekma jit na neutralni pudu, tak jdi. A souhlasim s nazory vyse, ze pokud od kamarada neni to jen zamilovanost, tak klidne by byla s nim. Myslim, zbytecne si lamat sebe sama a delat sebe nestastnou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
28.4.16 08:57
@juliettee píše:
Pokud se přítel chová chladně, a je na tebe jak říkáš hustý, tak bych šla od něj. A pokud to milenec myslí opravdu vážně a není to jen chvilkové pobláznění, tak bych s ním časem klidně byla. ;)

Možná ano. Čert ví, jak dlouho to příteli „vydrží“.
Zas s tím druhým ale nežila, tak si ho může idealizovat. :nevim: A dokud se to nevyzkouší..jenže tak to taky v životě nefunguje. Holt sázka do loterie, i když to je prakticky každý vztah, když se to tak vezme.

Ale stejně je vidět, že přítel se změnil jen „z obav“ ohledně její změny chování, a možná bude i on patřit k těm, kteří - až si budou ženskou jisti (kde berou tu drzost a odvahu? :cert: ),spadne zpět do svýho předešlýho chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.16 08:58

Děkuji moc. Poradili jste mi to, co jsem chtěla slyšet. Jen se bojím to udělat, pořád jsem na vážkách, jestli třeba když se s ním rozejdu, přijdu na to, že ho miluju a udělala jsem blbost… Bydlí on u mě, takže právě se bojím i toho slova:,,jdi pryč"… jéééje, co dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
28.4.16 08:59

@Terinka2016 tak mu řekni že si potřebuješ dát pauzu, třeba na měsíc. A mezitím se budeš moct rozmyslet jak to chceš dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
28.4.16 09:00

Tak ja byla vdana, potkala jsem nekoho a zamilovala se, nez jsme si spolu zacali, rekl mi, at se rozhodnu. Rozhodla jsem se rozvest a byt s nim, je to osm mesicu a stale jsme zamilovani. Dcera ho bere uzasne a je vse super. Ty musis vedet, kde a s kym jsi stastna!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
28.4.16 09:06

Odcházet při první krizi za milencem? Chudák dítě teda. Píšeš, že se přítel snaží, tak dej šanci jemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
28.4.16 09:09

@Terinka2016 Hoď si korunou. Pravděpodobnost, že uděláš dobrý krok je zhruba tak stejná, jako když o tom budeš hodiny, dny a noci přemýšlet.
Podle mého vztah s kamarádem - milencem dostane taky jinou podobu, když spolu budete celý den, když mezi vámi bude dítě, když to nebude jen o zábavě.
Ale pokud přesto stojíš o radu, pak já říkám poslechni to, co ti řekne tvoje srdce. Protože když to neuděláš, budeš si to jednou vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.16 09:10
@Terinka2016 píše:
Děkuji moc. Poradili jste mi to, co jsem chtěla slyšet. Jen se bojím to udělat, pořád jsem na vážkách, jestli třeba když se s ním rozejdu, přijdu na to, že ho miluju a udělala jsem blbost… Bydlí on u mě, takže právě se bojím i toho slova:,,jdi pryč"… jéééje, co dál…

Tím líp, že máš své zázemí. Pokud jsou hádky, a nemá přítel u tebe TP, spakuj ho hezky, ať si jde po svých. Až by se uklidnil a začal se v budoucnosti o tebe zajímat, starat se…uvidíš. Však máš dalšího chlapa v záloze.
Ale chlapa, co by mi nadával, bych pakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
28.4.16 09:12
@Kristyna_ww píše:
Odcházet při první krizi za milencem? Chudák dítě teda. Píšeš, že se přítel snaží, tak dej šanci jemu.

Zdůraznila bych, že JEDNU. Není Bůh ani nemá PIN, aby neustále odpouštěla a dávala 3 šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
28.4.16 09:18

@Kristyna_ww je bohužel celkem normální, že první konflikty se řeší rozvodem/rozchodem, pak máme ve společnosti spoustu 20 letých rozvedených matek s 2 dětmi na sociálních dávkách… je to o zodpovědnosti jednotlivce, která se bohužel moc nenosí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat