Mám už všeho plný zuby: přítel je pořád u svý mámy

Anonymní
20.12.20 08:38

Mám už všeho plný zuby .....

Zdravím, vážně toho už mám dost…přítel mi včera říkal, tě o svátcích půjde rekonstruovat své mámě koupelnu :think:…říkám mu to snad teď nemyslíš vážně :roll: ion, že to musí dodělat už…tak jako chapunto ale! Ona má dva chlapy ženský tahá se se dvěma jeden alkoholik a druhý asi v pohodě :roll: sice ji tam prý dělá něco na bytě, ale tu koupelnu asi sám nezvládne a já toho už mám dost. Pořád jen můj chlap tam musí chodit to je už docela traparna ne?,Že ji to není trapný..já se tak těšila, že budeme s přítelem spolu a Hov…nic zas bude celý svátky u své matky. Říkala jsem takk, tvoje mama má dva chlapy a ani jeden nic neumí ona pořád volá tobě a ví, že jsi unavený z práce jak prase :? Prostě mu přijde, že když ho zavolá tak musí honem honem jít…nebo jak přišel z práce předevčírem asi v sest večer úplně utahanej a ona volá na mobil jeho máma a říká : A víš ty vůbec, že máš taky i maminku? No aj jsem měla dost…pak začla mlít, že chce po něm dodělat koupelnu atd…ale, už jí je jedno, že se její syn dře do večera. Tak ji odpověděl, že až bude čas, že to dodělá a ona na to řekla :nevyhrožuj no jako já mám z ní už dost…aspoň jsem se vylila nervy tady díky holky a pokud to někomu vadí tak prosím nereagovat hezký svátky přeju…nemám se kde, svěřit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.12.20 08:42
Omlouvám se za překlepy :pocitac: pardon snad to přečtete
@Anonymní píše:
Zdravím, vážně toho už mám dost…přítel mi včera říkal, že o svátcích půjde rekonstruovat své mámě koupelnu :think:…říkám mu to snad teď nemyslíš vážně :roll: a on, že to musí dodělat už…tak jako chapu to ale! Ona má dva chlapy ženský tahá se se dvěma jeden alkoholik a druhý asi v 1888051805 :roll: sice ji tam prý dělá něco na bytě, ale tu koupelnu asi sám nezvládne a já toho už mám dost. Pořád jen můj chlap tam musí chodit to je už docela traparna ne?,Že ji to není trapný..já se tak těšila, že budeme s přítelem spolu a Hov…nic zas bude celý svátky u své matky. Říkala jsem tak, tvoje mama má dva chlapy a ani jeden nic neumí ona pořád volá tobě a ví, že jsi unavený z práce jak prase :? Prostě mi přijde, že když ho zavolá tak musí honem honem jít…nebo jak přišel z práce předevčírem asi v sest večer úplně utahanej a ona volá na mobil jeho máma a říká : A víš ty vůbec, že máš taky i maminku? No já ty nervy…pak začla mlít, že chce po něm dodělat koupelnu atd…ale, už jí je jedno, že se její syn dře do večera. Tak ji odpověděl, že až bude čas, že to dodělá a ona na to řekla :nevyhrožuj no jako já mám z ní už dost…aspoň jsem se vylila nervy tady díky holky a pokud to někomu vadí tak prosím nereagovat hezký svátky přeju…nemám se kde, svěřit
  • Citovat
  • Nahlásit
9017
20.12.20 08:49

Tvůj chlap je její syn takže je v pořádku, že ji pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1313
20.12.20 08:53

Tak jdi pomoct taky. Budete to mit driv a budete spolu. Dve mouchy jednou ranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 08:55
@karkarka píše:

Já vím…ale, k čemu má jeho máma dva chlapy…nechápu to..nic neumějí zak na co je má asi jen na prachy a na to aby mohla chlastat. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
32746

No, to je historka spis pro kamaradku :nevim: chapu, ze jsi načuřena, taky bych neskakala do vzduchu, kdyby chlap neco delal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@katyna1984 :mrgreen: jasný no…dobrá sranda já neumím dělat rekonstrukce koupelny atd…takže…

• Citovat
  • Nahlásit
2075
20.12.20 08:57

No, je to těžko stravitelný text. 😜
Já budu asi spíš ve věku maminky tvého partnera. Naprosto chápu, že jsi naštvaná a máš na to právo. Je dobré, že sis první vztek vylila tady a ne na partnerovi. To je první pozitivum. Ještě bych na tvém místě pokračovala, něco v soukromí vztekle rozflákala, zařvala si z okna, kopla do polštáře.
A pak bych si uvařila dobrou kávu, sedla si a začala konstruktivně hledat kompromis. Alespoň pro tuto chvíli. Zapremyslej si, co přesně chceš, čeho chceš dosáhnout. A jak k tomu dospět. Dosáhneš toho hladkou, vztekem, konfliktem? Určitě ne. Zkus nabídnout partnerovi v klidu a s úsměvem kompromis (Štědrý den společný, později další dny u jeho matky, ať se tam poflakaji a ty se budeš cumet na pohádky a odpočívat). Ještě z toho můžeš vyjít jako milá a tolerantní partnerka s pár dny pro sebe. Počkej jak ti jednou budou chybět, až budeš mít dvě řvoucí děti!
A pak počkej na opravdu vhodnou chvíli, třeba až za měsíc, abys nanesla obecně téma plánování společných volných chvil a dodržování slibu.
A ještě jedna malá rada: odstehujte se od mamušky co nejdál! :D

Příspěvek upraven 20.12.20 v 09:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
20.12.20 08:58
@karkarka píše:

O Vánocích? Není toto spíš manipulace z matčiny strany?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226

Ty už jsi tady psala, viď. Protože tvoje tchýně mi přijde jako kopie někoho z mý rodiny (už se nestýkáme). No, jestli chceš poradit - když bude chlap pryč, dělej si, co chceš, ale až se vrátí, měl by vidět něco fakt „romantickýho“ (ideálně každodenně)- něco, jako že on se dře a ty se na svátky cpeš cukrovím a kaviárem, zapíjíš to šampaňským v bublinkové vaně u super filmu.. A ještě ho s úsměvem přivítáš. Tak, aby to začalo vadit jemu samotnému, jak se dře. Nelituj ho - jeho volba. Ani o tom nemluv- max. „tohle jsou pro mě normální svátky..“ Jen nápad. A bacha, tchýni to asi dost rozohní, až se jí svěří. Tím, že odjedeš domů a vyklidíš pole, vyhraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@PaníKadrnožková nevadí ať jde, ale jen mi to už docela začíná vadit…jeho mamka má totiž dva chlapy tak, ať dělají oni a ne můj chlap všechno on má sám plno práce a svoji stavbu. Jenze ona si myslí, že my žádný starosti nemáme. Pokazdy, když je u mě. Dává mi to najevo. Ale, já se pak ozvu az tam půjdu řeknu ji své

• Citovat
  • Nahlásit
2075
20.12.20 08:59
@mokkk píše:
Ty už jsi tady psala, viď. Protože tvoje tchýně mi přijde jako kopie někoho z mý rodiny (už se nestýkáme). No, jestli chceš poradit - když bude chlap pryč, dělej si, co chceš, ale až se vrátí, měl by vidět něco fakt „romantickýho“ (ideálně každodenně)- něco, jako že on se dře a ty se na svátky cpeš cukrovím a kaviárem, zapíjíš to šampaňským v bublinkové vaně u super filmu.. A ještě ho s úsměvem přivítáš. Tak, aby to začalo vadit jemu samotnému, jak se dře. Nelituj ho - jeho volba. Ani o tom nemluv- max. „tohle jsou pro mě normální svátky..“ Jen nápad. A bacha, tchýni to asi dost rozohní, až se jí svěří. Tím, že odjedeš domů a vyklidíš pole, vyhraje.

Super nápad. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 09:01

@mokkk já tě moc nechápu co tim myslíš..já jsem vcera řekla no tak jooo co mám dělat no..zase budu doma sama a ty na svátky dělat koupelnu :roll: jako vždy a naštvala jsem se a nemluvila jsem s ním…a ne nepsala jsem.tady o své tchýni nic…ale, dam ji najevo, že mi to vadí má chalapa tak, ať se stará on

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 09:04

@Alriga já nevím, jako ona není špatná, ale v tomhle je divná…ona je taková hodně uřvana pořád mluví jen ona a samé kraviny 😃 já už ji ani neberu vážně 😆 jen mě docela vytáčí už s tím. Můj chlap nemá ani čas ji to dodělat. Trvá to už od léta nebo chodí do práce a neni čas…jinak prachy má ona dost takže mohla klidně zavolat firmu jenže nic šetří penízky prostě konec s ní je jak velitel posádky :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3784
20.12.20 09:05

Tak jí někoho zaplaťte, at to udela..qjako darek pod stromecek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat