Mám v ní zánět, nebo je to jiný problém?

1.6.16 19:18

Mám v ní zánět a nebo je to jiný problém?

Zdravím :D
Chci se zeptat jestli i některá z vás měla podobný problém :?
Nebudeme rozebírat podrobnosti jak se to stalo a tak :D ale dnes dopoledne jsem měla na poli na kterém roste řepka se svým přítelem nechráněný pohlavní styk. Odpoledne jsem měla křeče v podbříšku a vždy když se na WC snažím něco vytvořit (ať jde o malou i o velkou potřebu) píchá mě uvnitř vagíny. Není to podobné zánětu močáku který jsem už měla a ani biseptol si stím neporadil. Občas to zabolí i při chůzi a je to bolest jako bych v ní měla trn…vždy to píchá jen na jednom a tom samém místě. Zkoušela jsem to vypláchnout kdybych tam měla nějaký bordel ale nepomohlo to. Nemá stím někdo z vás zkušenot a nebo neznáte nějaký volně prodejný lék který by pomohl a přitom nezrujnoval rozpočet a myslíte že si stím bude vědět rady klasická doktorka a nebo musím na gyndu? :,( :,( všem moc děkuji za radu a za tip co by to mohlo být :* :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
1.6.16 19:22

Prej vypláchnout :lol: Nemáš náhodou ovulaci? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
636
1.6.16 19:22

Tak určitě bych tohle řešila na gynekologii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
1.6.16 19:25

Já bych s tím šla na zubní :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.6.16 19:33
@Takovaholka píše:
Zdravím :D
Chci se zeptat jestli i některá z vás měla podobný problém :?
Nebudeme rozebírat podrobnosti jak se to stalo a tak :D ale dnes dopoledne jsem měla na poli na kterém roste řepka se svým přítelem nechráněný pohlavní styk. Odpoledne jsem měla křeče v podbříšku a vždy když se na WC snažím něco vytvořit (ať jde o malou i o velkou potřebu) píchá mě uvnitř vagíny. Není to podobné zánětu močáku který jsem už měla a ani biseptol si stím neporadil. Občas to zabolí i při chůzi a je to bolest jako bych v ní měla trn…vždy to píchá jen na jednom a tom samém místě. Zkoušela jsem to vypláchnout kdybych tam měla nějaký bordel ale nepomohlo to. Nemá stím někdo z vás zkušenot a nebo neznáte nějaký volně prodejný lék který by pomohl a přitom nezrujnoval rozpočet a myslíte že si stím bude vědět rady klasická doktorka a nebo musím na gyndu? :,( :,( všem moc děkuji za radu a za tip co by to mohlo být :* :*

zajit hnedka na gyndu a nechat nabrat stery nic samolecit muze to pak byt ještě horsi ;)

• Citovat
  • Upravit
3877
1.6.16 19:34

No já bych to viděla na alergickou reakci z toho řepkovýho pole :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9262
1.6.16 19:35

Jdi na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
1.6.16 19:35

Zašla bych na gyndu. Proč ten „pláč“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12195
1.6.16 19:41

Ja bych mozna prvne zkusila nejaky klystyr typu Rosalgin a pak kdyztak na gyndu.Taky jsem mela parkrat sex na poli, ale lepe jsem si vybirala plodiny :mrgreen: Nu po bitve je kazdej general :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
1.6.16 20:15
@berry4 píše:
Já bych s tím šla na zubní :think:

Díky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89433
1.6.16 23:14
@unuděná píše:
Ja bych mozna prvne zkusila nejaky klystyr typu Rosalgin a pak kdyztak na gyndu.Taky jsem mela parkrat sex na poli, ale lepe jsem si vybirala plodiny :mrgreen: Nu po bitve je kazdej general :lol:

Jako že příště mají spočinout v kukuřici jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
2.6.16 00:57

@Takovaholka Na řepku se používají postřiky které jsou koktejlem nebezpečných chemických látek. Na tu gyndu bych ráno aspoň zavolala a zeptala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12195
2.6.16 09:31
@Anna766 píše:
Jako že příště mají spočinout v kukuřici jo?

Kukurice je taky naprd-jde to treba v jeteli, hrachu, mlade vojtesce.. :lol: :pankac: Ale deka (nebo aspon triko) pod prd. l udela milionovou sluzbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama