Mam v práci až moc velkou pohodu a začínám se nudit

Anonymní
1.11.19 05:41

Mam v praci az moc velkou pohodu

Zacala jsem asi pred rokem pracovat pro znamou a jeji firmu. Rozjizdela novy projekt, ja jsem se ji hodila, obe mame deti, takze jsme se dohodly jen na castecnem uvazku za dobrou mzdu a moznost pracovat i z domova. Projekt se rozjel, objem prace velmi spadl a ja prakticky nemam co delat, obcas prijdu s nejakym napadem, znama je z toho nadsena, ale prakticky mam cele dny jen zapnuty pocitac a nic, jestli pracuju pul hodiny denne, je to hodne. Chodim obcas i do kanclu, aby se nereklo, tam se absence pracovni naplne maskuje dost blbe :D kdyz jsem doma, jsem na netu, koukam na netflix, obcas uklidim, jinak mame pani na uklid, deti ze skoly vetsinou vozi manzel a obstarava nakupy. A ja mam sice vsechno, ale jakoby se nudim, pripadam si nevyuzita. A stojim pred rozhodnutim - rict si o vic prace nebo byt rada, ze mam pohodu a i tak jsou se mnou spokojeni a proste si uzivat zivotni etapu zevlovani? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.11.19 05:55

Mazej ven dej si 10 km, prokladej to fitkem, bazenem a saunou Tvl :lol:… taky bych mohla bejt doma, ale moje práce je specifická, je to dřina a je nás strašně málo. Kdybych věděla, že nejsem potřebná, tak dělám právě ty vejš popsaný věci. Ty dělám po práci a zapojuji do toho i děti a leckdy je to dřina splnit aby bylo splněno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
1.11.19 06:37

A dostáváš za to plat? pokud ti to tak strašně vadí, najdi si ještě druhou práci.. nebo se nabídni, zda můžeš ještě s něčím pomoct a být nějak jinak firmě platná a prospěšná??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9861
1.11.19 06:38

No to že nemáš práci znamená, že brzo ta tvoje známá nebude mít peníze, protože jaksi nejsou zakázky, že?

Myslím že bys měla řešit něco trošičku jiného, ale promluvit si o situaci se zaměstnavatelkou bys rozhodně měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
1.11.19 06:49

Promluvila bych si se známou, ona asi vi že nemáš co dělat, ne? Já bych asi chtěla práci přidat, cítila bych se spíše provinilé. Aspon trošku práce. A pak můžeš třeba zrušit paní na úklid doma a hned se nebudeeš nudit. Můžeš místo manžela obstarávat nákupy, vozit děti. On se beztak v práci nenudí. Jak píšeš máš zkrácený úvazek protože máš děti… a obstarává vše manžel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
537
1.11.19 07:15

Já jsem asi staromódní, ale za těchto okolností bych šla za zaměstnavatelem a narovinu bych mu řekla, že chci přidat práci. Mě by vadilo brát plat za nic.
Nebo si nech zevlovani a zapracuji na tom, co děláš doma. Protože mi přijde že to je nic. Jako ženská co v práci nic nedělá, doma má paní na úklid a chlap obstará děti a nákup je no comment :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
818
1.11.19 07:32

Myslím si, že tato etapa nebude trvat donekonečna, takže bych to využila. Kdybych měla tolik času jako ty, konečně bych stíhala, co stíhat potřebuju a nebyla bych věčně nervozní. Zbyl by mi čas na sport, který teď není, občas na kosmetičku, kam se teďka dostanu tak jednou za 4 měsíce, na koníčka, doma by bylo navařeno alespoň 5× do týdne a ne 2× jako je to teď :lol: Buď ráda za to co máš a najdi si nějakou smysluplnou výplň času, tohle nebude trvat navěky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2614
1.11.19 07:35

Podobna pohoda v praci v nestatnim sektoru vetsinou znamena, ze nejsou zakazky a brzy se budou resit vypovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
1.11.19 08:07

Chybí mi podstatná věc - dostáváš za své zevlování slušné peníze? Pokud ano, kde se berou??? Pravděpodobnější se mi jeví, že nejsou zakázky a tím pádem ani prachy,,,To ti vyhovuje? Tak si to přeber v hlavě,,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21470
1.11.19 08:09
@Anonymní píše:
Zacala jsem asi pred rokem pracovat pro znamou a jeji firmu. Rozjizdela novy projekt, ja jsem se ji hodila, obe mame deti, takze jsme se dohodly jen na castecnem uvazku za dobrou mzdu a moznost pracovat i z domova. Projekt se rozjel, objem prace velmi spadl a ja prakticky nemam co delat, obcas prijdu s nejakym napadem, znama je z toho nadsena, ale prakticky mam cele dny jen zapnuty pocitac a nic, jestli pracuju pul hodiny denne, je to hodne. Chodim obcas i do kanclu, aby se nereklo, tam se absence pracovni naplne maskuje dost blbe :D kdyz jsem doma, jsem na netu, koukam na netflix, obcas uklidim, jinak mame pani na uklid, deti ze skoly vetsinou vozi manzel a obstarava nakupy. A ja mam sice vsechno, ale jakoby se nudim, pripadam si nevyuzita. A stojim pred rozhodnutim - rict si o vic prace nebo byt rada, ze mam pohodu a i tak jsou se mnou spokojeni a proste si uzivat zivotni etapu zevlovani? :think:

Osobně bych si hlavně zavolala - došla na zdrav. poj. a OSSZ, jestli Ti to zaměstnavatel platí, mám neblahé tušení, že když to bude takhle pokračovat, tak peníze dojdou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
1.11.19 08:11

Já to chápu tak, že pokud se rozjel projekt, ubyla s ním práce a generuje zisk, ze kterého je zakladatelka placená. Vždyť to takhle nějak popisuje. Vy si s kámoškou neděláte nějaký porady? Třeba nastal cas rozjet další projekt, píšeš, ze mas napady, tak co je zrealizovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20154
1.11.19 08:16

Nedostatek prace vetsinou zavani problemem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 08:33

Taky jsem měla až moc velkou pohodu a to v každé práci. Ovšem ne proto, že bych nepracovala, ale že svou práci dělám rychle. I nyní na mateřské mám denně navařeno, 3× týdne napečeno, uklizeno a vypadám jako před těhotenstvím, díky tomu, že si udělám mezi úklidem a péči o mimčo čas na cvičení, mani/pedi nebo úpravu vlasů. Nerada bych, aby to vyznělo jako chlubení, ale fakt je ten, že jsem na sebe pyšná, protože jsem si ověřila, že všechno jde, když si to člověk umí zorganizovat a pracuje rychle. A tak jsem to měla i v každém zaměstnání. Všude jsem si vždy řekla o více práce. S tím, že „mám kapacitu“. V jedné práci mi nic nedali. V další mi práci přidali, ale ne peníze. V další se jednalo jen o jednorázové úkoly. Za mě - užívej si, že tu práci nemáš. Jen měj připravené co řekneš, když se tě někdo zeptá, na čem zrovna děláš. No a čas využij smysluplně. Třeba prohlubuj znalosti cizího jazyka nebo se uč nějakou jinou dovednost, kterou ve svém oboru uplatníš.

• Nahlásit
  • Citovat
1558
1.11.19 08:38

Tak predpokladam, ze zamestnavatel vi, ze mas malo prace. Pokud i presto plati, tak co resis. Pak zas treba bude narocnejsi obdobi, kdy toho bude vic, a zas naopak treba nebude platit prescasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
1.11.19 08:40

Takovou práci bych brala! :) Využila bych volný čas k dodělání restů, které mám (např. protřídit věci po dětech a prodat je). Víc bych cvičila. Učila bych se jazyky. Chodila na procházky a u toho poslouchala audioknihy. Aspoň jednou týdně vyrazila s některou kamarádkou, která je aktuálně na rodičovské, do kavárny. Jé, já bych si zábavu najít uměla. :) A asi bych si řekla o nějakou činnost navíc, nebo bych si takovou činnost našla a sama od sebe byla aktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama