Strach že jsem těhotná

Anonymní
9.4.20 03:23

Mám velký strach a stres,že jsem těhotná

Ahoj holky,
Je mi 19 let a už 3 dny mám opravdu velký stres, že jsem těhotná, protože jsem zvyklá mít menstruaci 28. nebo 29. den. A dnes je to už 30.den a nic. Antikoncepci neberu, protože od té doby, co jsem po všech hrozně zvracela, tak jsem to vzdala. S přítelem jsme měli pohlavní styk 3.4. a s pocitem,,že bych byla těhotná mě to dost děsí a nemůžu z toho ani spát. Pobolívá mě občas břicho ale menstruace nikde. Teď když je karanténa, tak si zatím nemám ani kde dojít pro těh. test, protože jsem momentálně u rodičů na vesnici. :,( Jak byste mi proto poradili? Budu ráda za každou odpověď. Myslíte si, že panikařím zbytečně, když se do mě přítel ani neudělal? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.4.20 03:28

Mám na to jedno slovo. KONDOM.

Pokud jste ho nepoužili tak těhotná být můžeš. :nevim: Za blbost (nepoužívání ochrany) se platí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3094
9.4.20 03:36

To by byla velká náhoda kdyby si otehotnela takto chvíli před menstruací, ale vyloučeno to není. Test by ti to pravděpodobně ještě stejně neukázal když to od styku není ještě ani týden. Počkej ještě tak týden a pak si sežeň test pokud do té doby nedorazi menstruace a příště používejte kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 03:42

Děkuji, aspoň trochu jsem klidnější :srdce: Příště si už budu dávat pozor a budu doufat, že to dobře dopadne. @JancaS84

• Nahlásit
  • Citovat
3928
9.4.20 05:52

Spis bych se pripravoval i na druhou moznost. Kazdopadne kdyz nechcete byt tehotna, tak nesukat bez kondomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6821
9.4.20 06:39

V 19 nevíš, že jsou i jiné formy antikoncepce, než prášky???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2208
9.4.20 07:43

Jeste vydrz, kdyztak holt po vikendu pujdes pro test. Jinak zpusobu ochrany je strasne moc, tak na to priste myslete ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4503
9.4.20 08:09

Kondom určitě, ale Ty se taky proboha musíš nějak chránit. Je ti teprve devatenáct…pokud nemáš zázemí v podobě staršího zabezpečeného přítele, tak jistě dítě ještě dlouho chtít nebudeš. Mít jen kondom a riskovat, že se protrhne v době, kdy dítě absolutně nepřichází v úvahu… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24796
9.4.20 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Je mi 19 let a už 3 dny mám opravdu velký stres, že jsem těhotná, protože jsem zvyklá mít menstruaci 28. nebo 29. den. A dnes je to už 30.den a nic. Antikoncepci neberu, protože od té doby, co jsem po všech hrozně zvracela, tak jsem to vzdala. S přítelem jsme měli pohlavní styk 3.4. a s pocitem,,že bych byla těhotná mě to dost děsí a nemůžu z toho ani spát. Pobolívá mě občas břicho ale menstruace nikde. Teď když je karanténa, tak si zatím nemám ani kde dojít pro těh. test, protože jsem momentálně u rodičů na vesnici. :,( Jak byste mi proto poradili? Budu ráda za každou odpověď. Myslíte si, že panikařím zbytečně, když se do mě přítel ani neudělal? :(

Lékárny otevřené jsou a někdy na nákup snad musíte. Jestli nechceš být těhotná, tak si přítel bude muset nasadit kondom. Jestli se mu to nelíbí, může ho čekat minimálně 18 let starání. Jestli jsi nebo nejsi, to ti nikdo s jistotou neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
9.4.20 08:59

Můžeš mi vysvětlit sexování bez ochrany, když ti možnost těhotenství přivodí takový stres? Ty nevíš, kde se berou děti? Nebo nemáš v daném okamžiku schopnost myslet trochu do budoucnosti? 8o Jak zvířátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31869
9.4.20 11:45
@MrsNorris píše:
Můžeš mi vysvětlit sexování bez ochrany, když ti možnost těhotenství přivodí takový stres? Ty nevíš, kde se berou děti? Nebo nemáš v daném okamžiku schopnost myslet trochu do budoucnosti? 8o Jak zvířátka.

když nevíš nic o ochraně - nešukej, jednoduchá rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 07:27

Tak jsem to nakonec dostala :D díky bohu! Pro příště už jedině s ochranou, protože takový stres už nechci nikdy zažít.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama