Mám větší chuť na sex než partner

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.10.21 14:49

Mám větší chuť na sex než partner

Zdravím, mám takový “problém” :mrgreen: S přítelem se známe asi 3/4 roky, a než jsme se dali dohromady, tak jsme spolu párkrát spali. Na začátek musím podotknout, že mně je čerstvých 20 a příteli 29. Oba dva jsme docela “ úchylové”, rádi zkoušíme nové věci a nebráníme se zvrhlostem. Myslela jsem si, že oba sex milujeme. Akorát poslední dobou mám větší chuť na sex já. Jsme spolu teprve cca 4 měsíce. Dříve jsme spolu spali každý večer a teď už je to třeba jen 2× do týdne, což mi přijde na náš věk a na to jak dlouho spolu jsme, málo. Skoro vždycky jsem to já, která si o sex říká. Dny, které spolu nespíme, třeba končí tak, že já mám na něj chuť a tak si s ním začnu hrát, ale on místo sexu si ho jen vyhoní a na mě ani nesáhne. Tudíž z toho vždycky vyjdu nejhůř. Nevíte, proč to tak je, nebo má to některá z Vás stejně? :think: Ještě dodám, že vím, že ho na 1000% přitahuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31529
29.10.21 14:54
@Anonymní píše:
Zdravím, mám takový “problém” :mrgreen: S přítelem se známe asi 3/4 roky, a než jsme se dali dohromady, tak jsme spolu párkrát spali. Na začátek musím podotknout, že mně je čerstvých 20 a příteli 29. Oba dva jsme docela “ úchylové”, rádi zkoušíme nové věci a nebráníme se zvrhlostem. Myslela jsem si, že oba sex milujeme. Akorát poslední dobou mám větší chuť na sex já. Jsme spolu teprve cca 4 měsíce. Dříve jsme spolu spali každý večer a teď už je to třeba jen 2× do týdne, což mi přijde na náš věk a na to jak dlouho spolu jsme, málo. Skoro vždycky jsem to já, která si o sex říká. Dny, které spolu nespíme, třeba končí tak, že já mám na něj chuť a tak si s ním začnu hrát, ale on místo sexu si ho jen vyhoní a na mě ani nesáhne. Tudíž z toho vždycky vyjdu nejhůř. Nevíte, proč to tak je, nebo má to některá z Vás stejně? :think: Ještě dodám, že vím, že ho na 1000% přitahuju

Jen zvýrazňuju důležité pasáže :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 14:58

Jedine to s nim probrat.Rict ,ze mas vetsi potrebu sexu a ze ti nestaci, ze si ho kolikrat vyhoni sam a tobe se nevenuje.Ja zase s pritelem mela problem, ze si to nechal udelat pusou a me se nevenoval.Jak byl hotovy, sel si zapalit a pak se spalo.Tak sem se priste prestala snazit a brzy pochopil.Taky jednou udelal on me a ja pak usnula :mrgreen:.Pak mi druhy den vykladal, jestli vim, ze,,on nic" vcera :mrgreen:.Proste zaklad je komunikace.

• Citovat
  • Nahlásit
142
29.10.21 15:02

Asi jsi ho už vycucla a začala to pro něj být dřina. Je to ale divný po tak krátké době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 15:48
@Anonymní píše:
Jedine to s nim probrat.Rict ,ze mas vetsi potrebu sexu a ze ti nestaci, ze si ho kolikrat vyhoni sam a tobe se nevenuje.Ja zase s pritelem mela problem, ze si to nechal udelat pusou a me se nevenoval.Jak byl hotovy, sel si zapalit a pak se spalo.Tak sem se priste prestala snazit a brzy pochopil.Taky jednou udelal on me a ja pak usnula :mrgreen:.Pak mi druhy den vykladal, jestli vim, ze,,on nic" vcera :mrgreen:.Proste zaklad je komunikace.

No, ja uz mu to prave rikala :D A taky se mi prave minule stalo ze jsem ho kourila a honila a venovala jsem se mu asi 20 minut takhle, videla jsem jak se pri tom celej klepe, pak mi rikal jak se mu to hrozne libilo tak jsem mu rekla ze me mrzi ze se mi taky takhle nevenuje a on rekl ze to neni pravda. 8o Pritom to je pravda. Rekl mi ze si nemysli ze spolu spime malo a ze je unavenej z prace. :lol: Tak nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 15:50
@LukeR1 píše:
Asi jsi ho už vycucla a začala to pro něj být dřina. Je to ale divný po tak krátké době.

No já to nechápu. Je pravda ze ma narocnou praci a je casto unaveny, ale nevim, to ma hodne chlapu a cas a energii na to vzdycky najdou. :D Jeste navic me prekvapuje ze drive se vzdycky podaval tak ze je porad nadrzeny a ze bych ho nezvladala atd. Pritom vubec :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
204
29.10.21 15:57

On celý ten příběh je napsaný podivně… Pokud bych se vžila do role dvou „úchylů“ kde úchyl muž, touží po úchylné ženě, tak mi v tom scénáři, rozhodně nevyběhne moment, kdy si muž "vypráší " oháňku nad ženou, které se ani nedotkne a odkráčí středem. Evidentně má zmiňovaný muž chuť na sex ale ne s aktuální ženou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 16:03
@ElenPásková píše:
On celý ten příběh je napsaný podivně… Pokud bych se vžila do role dvou „úchylů“ kde úchyl muž, touží po úchylné ženě, tak mi v tom scénáři, rozhodně nevyběhne moment, kdy si muž "vypráší " oháňku nad ženou, které se ani nedotkne a odkráčí středem. Evidentně má zmiňovaný muž chuť na sex ale ne s aktuální ženou :nevim:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Udivuje mě, jak muzete tohle napsat, kdyz ani nevite, jak vypadam. Troufnu si rict- nechci aby to znelo namyslene- ale mohla bych mit milion dalsich chlapu a rozhodne jsem o ne nikdy nemela nouzi. Kdyz jdu po ulici, skoro kazdy muz se za mnou otoci, nekdy dokonce i ti co jdou s partnerkou. :D delala jsem i modeling. Takze tim to urcite nebude :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5898
29.10.21 16:22
@Anonymní píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Udivuje mě, jak muzete tohle napsat, kdyz ani nevite, jak vypadam. Troufnu si rict- nechci aby to znelo namyslene- ale mohla bych mit milion dalsich chlapu a rozhodne jsem o ne nikdy nemela nouzi. Kdyz jdu po ulici, skoro kazdy muz se za mnou otoci, nekdy dokonce i ti co jdou s partnerkou. :D delala jsem i modeling. Takze tim to urcite nebude :palec:
@Anonymní píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Udivuje mě, jak muzete tohle napsat, kdyz ani nevite, jak vypadam. Troufnu si rict- nechci aby to znelo namyslene- ale mohla bych mit milion dalsich chlapu a rozhodne jsem o ne nikdy nemela nouzi. Kdyz jdu po ulici, skoro kazdy muz se za mnou otoci, nekdy dokonce i ti co jdou s partnerkou. :D delala jsem i modeling. Takze tim to urcite nebude :palec:

No vidis, miliony chlapu te chteji a tento jeden zrovna ne. Co budes delat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31529
29.10.21 16:59
@Josefuna píše:
No vidis, miliony chlapu te chteji a tento jeden zrovna ne. Co budes delat? :think:

My tady na všechno přijdeme - z výběrového řízení vzejde jich 7 a ti dostanou rozvrh, který přijde v pondělí, úterý, středu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.10.21 19:47
@Anonymní píše:

Kdyby ten tvůj přítel miloval sex, tak s tebou v tomto jeho věku sexuje aspoň 2 - 3 krát denně. Když to potřebuje jen dvakrát týdně, tak to je jak nějaký starý skoro impotentní dědek, který se o sex už nezajímá. My se ženou po deseti společných letech máme sex asi 3 - 4 krát týdně a to mi bude 50 roků. Ještě před pěti lety jsme souložili někdy třeba i každý den.

A proč si ho honí? Když tam má tebe. To by mě v životě nenapadlo. Ho raději strčím do manželky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
29.10.21 22:02

V tomto případě nejde vůbec o to, jak dotyčná vypadá. Pokud muž nemá chuť na sex, nebude nad ženou prášit oháňku, navíc bez fyzického kontaktu s ní. Tento muž evidentně o zmiňovanou ženu už zájem nemá. Jestli ho měl předtím, tak ho to přešlo a buď se zmiňované ženě podaří ten zájem obnovit, nebo bude zmiňovaná jen pozorovat další úpadek postelových aktivit.

Pokud jde o otáčení mužů na ulici, máme tu v ulici lehce divnou slečnu, která se obléká vyzývavě, někdy vypadá díky účesu jako natupírovaný pudl¨. Taky se za ní každý muž v okolí otočí ale to neznamená, že by s ní chtěl nacvičovat ( budu teď parafrázovat Grammera : „Posun tam a zpět ve vytyčené trase“ ) V tom otáčení může být i něco jiného než přitažlivost. ;)

Příspěvek upraven 29.10.21 v 22:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
29.10.21 22:06
@Mango_Lassi píše:
Jen zvýrazňuju důležité pasáže :D

Díky že to nemusim číst celý …
Zakladatelko.. co doda najdi si někoho kdo chce píchat každý den,, nebo si zvykej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
29.10.21 22:10

Aha.. pokud tomu tak je.. tak ho kopni do oběhu a sbal dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
29.10.21 22:12

Taky to na mě dělá dojem, že už ho tolik sexuálně nezajímáš, když před chvilkou to bylo každý den. Nevnucuješ se mu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat