Mám vše a nic

Anonymní
15.12.19 07:40

Mam vše a nic achjo

Mám přítele 4 roky. Mám syna 5 let o které ho se hezky stará. Mám vše jak říká kamarádka tak co chci víc. Ano mám vše máme barák po rekonstrukci, bazén a zahradu. Vše je podle mého pac přítel je flegmatik je mu vše jedno. Nez jsme se nastehovali bylo ta krásné výlety, dovolená no snažil se. Jenže po nastěhování a následné rekonstrukci šel náš intimní život do háje. Sex obejmuti pusa nic. Když to chci řešit tak na mě jen kouká že nechápe ze mám barák tak co chci víc. Co lásku chci. Jsem fakt tak zlá když chci pusu obejmout a být zas žena ne jen služka co uvaří a uklidi. On furt že je unavený dělá na 3 směny. Když ma ranní přijde ve 4 domů lehne na gauč po odpolední spí do té doby než zas jde do práce a po noční to samé. Co mám říkat já dělám v hospodě a ještě ho do té práce vozim. Ja nemam nárok být unavená musím se věnovat synovi. Dovolená výlety nikam s náma nejede. Achjo asi vánoční deprese potřebovala sem se vypsat. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3436
15.12.19 07:45

Máš všechno co jsi chtěla a sežralo vám to vztah bohužel. Možná jsi toho chtěla prostě moc… Vis jak to je, kdo chce moc, nemá nic.
Začni se mu sama věnovat, netlač na něj… Zkus na to jít od lesa, chválit, někam ho vezmi. Řekni mu jak jsi ráda, že ho máš, jak si vážíš toho, co pro vás udělal atd.
Hlavně žádné výčitky, výbuchy atd… Holt všechno nejde, tak jak si myslíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 07:52

Jenže on nic nechce. Večeře výlety dovolená nic. Před měsícem jsem koupila víkend jen pro nás dva nasrany ale jel druhý den mu říkám půjdem se projít a pak na welnes a on že jo. Procházku probrblal že je unavený tak jsme šly jen kousek na hotelu sebou flakl do postele vzal mobil a hrál hry. Na welnes jsem šla sama. Ráno jsme jeli domů. Krásný víkend. On veškerou mojí snahu odmítá. Prý mám tě rád a vyhovuje my to tak jak to je. On nepotřebuje intimnosti na to je unavený

• Citovat
  • Nahlásit
8484
15.12.19 08:00

Takže když si vezmete pěkný prádlo a vyjedete po něm. Tak vás odmítne, že je unavenej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 08:03

@Cenarius ano nebo že nemá náladu. Ale tuhle snahu sem vzdala. Už mě nebavilo dolezat. Prý promiň nemám náladu nechce se mi ale mam te rad. Milenku určitě nemá

• Citovat
  • Nahlásit
2949
15.12.19 08:23
@Anonymní píše:
@Cenarius ano nebo že nemá náladu. Ale tuhle snahu sem vzdala. Už mě nebavilo dolezat. Prý promiň nemám náladu nechce se mi ale mam te rad. Milenku určitě nemá

A udělat se mu vzácná? Nechceš ven - hmm, tak jdu sama. Hezky se obléknout, nalíčit a úplně neříkat kam a s kým jdeš… A jít třeba jen s kámoškou na kafe. Ať mu to šrotuje. Nejsi pro něj zajímavá, jsi jak kus nábytku :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7519
15.12.19 08:33

Zase je tu chudacek ten chlap, to snad neni mozny :roll: manzel chodi do prace, lita na stavbu. Ja se staram o byt a dceru. Na nas intimni zivot teda cas mame a i kdyz je nekdy hotovy, tak i tak chut ma. Jsme spolu pres 13 let.

Zakladatelko, tam bude spis problem, ze uz te bere jen jako spolubydlici. Proste se ho zeptej, zda mu nechybi vubec sex a intimnosti? Co k tobe teda vlastne citi? Jestli ho jeste pritahujes? Co se teda stalo? Ja teda vse resim naprimo. Nevidim duvod kolem nej chodit po spickach, jste rovnocenni partneri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 08:37

@Kukacka123 já sem se ho ptala a on je takhle prý spokojený. Ze mě má rád

• Citovat
  • Nahlásit
7519
15.12.19 08:39
@Anonymní píše:
@Kukacka123 já sem se ho ptala a on je takhle prý spokojený. Ze mě má rád

Takze sex jako nepotrebuje jo? Zvlastni…casto ro byva naopak. A miluje te? Nebo ti rika jen - mam te rad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
15.12.19 08:50

Podle mě je gay, ale stydí se za to, tak si našel ženskou s dítětem a před okolím to vypadá jaká jste šťastná rodinka. On skvělý chlap co ti splnil tvé sny atd. Ve výsledku Vás bere jako kámošku a spolubydlící, ne jako partnerku. Třeba se pletu, ale mě to tak přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17415
15.12.19 09:46
@Matt 02 píše:
Podle mě je gay, ale stydí se za to, tak si našel ženskou s dítětem a před okolím to vypadá jaká jste šťastná rodinka. On skvělý chlap co ti splnil tvé sny atd. Ve výsledku Vás bere jako kámošku a spolubydlící, ne jako partnerku. Třeba se pletu, ale mě to tak přijde.

Napadlo mě totéž :think:

Nebo je nějak nemocný, případně frigidní. Ze začátku vztahu tam ty intimnosti byly? Sex klapal? Kdy se to změnilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
15.12.19 10:01
@Matt 02 píše:
:roll: protože je unavený a nechce sex tak je gay? :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
15.12.19 10:04

Takže tě má doma jistou, a už se snažit nemusí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
15.12.19 10:05
@Anonymní píše:
Mám přítele 4 roky. Mám syna 5 let o které ho se hezky stará. Mám vše jak říká kamarádka tak co chci víc. Ano mám vše máme barák po rekonstrukci, bazén a zahradu. Vše je podle mého pac přítel je flegmatik je mu vše jedno. Nez jsme se nastehovali bylo ta krásné výlety, dovolená no snažil se. Jenže po nastěhování a následné rekonstrukci šel náš intimní život do háje. Sex obejmuti pusa nic. Když to chci řešit tak na mě jen kouká že nechápe ze mám barák tak co chci víc. Co lásku chci. Jsem fakt tak zlá když chci pusu obejmout a být zas žena ne jen služka co uvaří a uklidi. On furt že je unavený dělá na 3 směny. Když ma ranní přijde ve 4 domů lehne na gauč po odpolední spí do té doby než zas jde do práce a po noční to samé. Co mám říkat já dělám v hospodě a ještě ho do té práce vozim. Ja nemam nárok být unavená musím se věnovat synovi. Dovolená výlety nikam s náma nejede. Achjo asi vánoční deprese potřebovala sem se vypsat. Děkuju

Ahoj,

máte dům na hypoteku? Má nějaké trable v práci? Mluví s tebou otevřeně o všem? Nemá třeba nějaké trápení? Zkoušela jsi s ním i o tomto mluvit? Kolik mu je?

Kamarádka začala vztah stavěný na sexu, po prvním porodu to šlo do háje - je unavený, nechce, nebo děti nechtějí usnout, apod. Nakonec se z toho vyklubal problém s erekcí, prostě mu bylo 45 a najednou to šlo do háje a on se styděl, frustraci zaháněl v posilovně a kamarádce běžely scénáře, jak ji podvádí jinde. Sedli si spolu, promluvili a zase bylo dobře. :nevim:

Chlapi neradi o tomto mluví, neradi přiznají, že mají starosti nebo problém. A ono spousta chlapů na sebe bere automaticky živení rodiny a to jim dělá starosti. Platit hypoteku, nasytit rodinu, starat se o dům, platit účty… :nevim:

Možná má jen nějaké depresivní období, to spousta lidí na podzim má. Možná sám o sobě pochybuje. Možná ho práce opravdu zmáhá, možná mu nesedí smeny (spoustě lidí nesedí noční) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
15.12.19 10:23

Tak si občas naplánuj něco s malou, sport, výlet…a když se bude ptát, řekni, sorry, já s tebou nepočítala, když nechceš nikdy být se mnou…
Ale spíš byste si měli promluvit…protožekdyž není láska v domě, hledá se jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat