Mám vůbec šanci někoho najít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BezradnaMami
Povídálka 31 příspěvků 06.11.18 14:14
Mám vůbec šanci někoho najít?

Ahoj,
potřebuji povzbudit. V poslední době si říkám, jestli vůbec mám šanci najít nějakého (normálního) partnera. Pro muže totiž nejsem žádné „terno“ - dvakrát (!!) rozvedená, již to je jistě krajně podezřelé (první několikaměsíční manželství byla jedna velká katastrofa, druhé skončilo tím, že si muž našel milenku a o záchraně vztahu nechtěl slyšet). Navíc mám malé dítě, se kterým jsem ještě na rodičovské a žiji na vesnici, tudíž šance na seznámení mizivé.
Vzhledem k věku (34) už se pomalu smiřuji s tím, že malý zůstane jedináček. Žiji teď právě pro své dítě, ale stejně..jsem spíš domácí rodinný typ a večer na mě samota hodně padá. Chybí mně taková běžné věci jako obejmutí, popovídání si, společné trávení času…
Byl někdo v podobné situace a našel nakonec někoho, s kým je šťastný?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 14:22

Mám tři děti (6,5,3) a o muže jsem tedy nouzi neměla…naštěstí jsem si počkala na toho (snad) pravého a nelituju. Jsem přesvědčená, že pro každého ten pravý někde čeká :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 14:29

V podobné situaci jsem. Jen jsem nebyla vdaná,ale i to vidí lidi okolo jako varování. Má dítě, vdaná nebyla.....hmmm,to bude asi ženská problematická. Nebo něco v podobném duchu.
Takže jsem s dítětem sama. Když už se nějaky chlap náhodou objeví, jakmile zjistí,že mám dítě,ani se neptá, proč jsem na něj zůstala úplně sama a rovnou vycouvá. Ten který má odvahu se aspoň zeptat, proč? Tak se vytratí až po této otázce. Dojde mu,že ženská s malým dítětem, která pro něj nemá ani hlídání asi moc velka hitparáda ohledně společných dní/večerů nebude. Protože to pořád bude jen o tom hlídat dítě. No a ještě k tomu cizí.
Takže asi tak. Chlapi se mi vyhýbají obloukem a já nevěřím na to,že někde čeká ten pravej. Dobře už bylo.
Ale přeji a třeba budeš mít větší štěstí. :hug:

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 06.11.18 14:29
@BezradnaMami píše:
Ahoj,
potřebuji povzbudit. V poslední době si říkám, jestli vůbec mám šanci najít nějakého (normálního) partnera. Pro muže totiž nejsem žádné „terno“ - dvakrát (!!) rozvedená, již to je jistě krajně podezřelé (první několikaměsíční manželství byla jedna velká katastrofa, druhé skončilo tím, že si muž našel milenku a o záchraně vztahu nechtěl slyšet). Navíc mám malé dítě, se kterým jsem ještě na rodičovské a žiji na vesnici, tudíž šance na seznámení mizivé.
Vzhledem k věku (34) už se pomalu smiřuji s tím, že malý zůstane jedináček. Žiji teď právě pro své dítě, ale stejně..jsem spíš domácí rodinný typ a večer na mě samota hodně padá. Chybí mně taková běžné věci jako obejmutí, popovídání si, společné trávení času…
Byl někdo v podobné situace a našel nakonec někoho, s kým je šťastný?

vzhledem k tomu, že jsme asi stejně mladí, tak nechápu, proč si myslíte, že 34 je nějaká katastrofa? jsme na vrcholu, jme mladí a plni energie. máme tak akorát životních zkušeností, abychom nebyli naivní, či přechytralí, jako s ho*em Šalamouna v ústech. jsme i atraktivní a určitě si někoho najdeme :palec:

pokud je pro někoho škatulka „2× rozvedená“, jako problém, alespoň odfiltrujete ty s předsudky. to jsou většinou blbci.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5411 příspěvků 06.11.18 14:36

Hele já taky byla sama s malým dítětem. Navíc finančně žádná hitparáda a chlapa sem si našla během chvilky ;) ono hodně záleží na koho natrefíš, je chlap pro kterého je dítě překážka, ale jsou i chlapi co děti mají rádi, zvlášť po tej 30 už třeba taky mají děti z předchozích vztahů :think:

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 06.11.18 14:46

@Pidlák Povidlový presne, filtr.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 06.11.18 14:49

@BezradnaMami moje máma měla kamarádku, co mi nepřišla nijak hezká ani zábavná, a přesto měla 3 děti, každé s jiným chlapem. Takže to určitě jde. 34 není žádný „starý“ věk. Vždyt máš tak 50 let na to si někoho najít ;)

BezradnaMami
Povídálka 31 příspěvků 06.11.18 15:01
@Anonymní píše:
Mám tři děti (6,5,3) a o muže jsem tedy nouzi neměla…naštěstí jsem si počkala na toho (snad) pravého a nelituju. Jsem přesvědčená, že pro každého ten pravý někde čeká :kytka:

Tak to je krásný příběh, držím palce, ať je to opravdu ten pravý ;-)

mrav
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 06.11.18 15:03
@Anonymní píše:
V podobné situaci jsem. Jen jsem nebyla vdaná,ale i to vidí lidi okolo jako varování. Má dítě, vdaná nebyla.....hmmm,to bude asi ženská problematická. Nebo něco v podobném duchu.
Takže jsem s dítětem sama. Když už se nějaky chlap náhodou objeví, jakmile zjistí,že mám dítě,ani se neptá, proč jsem na něj zůstala úplně sama a rovnou vycouvá. Ten který má odvahu se aspoň zeptat, proč? Tak se vytratí až po této otázce. Dojde mu,že ženská s malým dítětem, která pro něj nemá ani hlídání asi moc velka hitparáda ohledně společných dní/večerů nebude. Protože to pořád bude jen o tom hlídat dítě. No a ještě k tomu cizí.
Takže asi tak. Chlapi se mi vyhýbají obloukem a já nevěřím na to,že někde čeká ten pravej. Dobře už bylo.
Ale přeji a třeba budeš mít větší štěstí. :hug:

Já mám odvahu se tě zeptat,proč jsi nebyla vdaná. Odpovíš mi? 8) Třeba do SZ. :mavam:

BezradnaMami
Povídálka 31 příspěvků 06.11.18 15:03

@Pidlák Povidlový Já to na druhou stranu dokážu pochopit, když by mně chlap řekl, že je už dvakrát rozvedený, asi bych taky chtě nechtě zpozorněla…

BezradnaMami
Povídálka 31 příspěvků 06.11.18 15:08

@Kriss Tina @Tarjei Ono ale není moc z čeho filtrovat, v kontaktu jsem jen s páry s dětmi či bez dětí. A kam se dostanu? Na rychlé nákupu, k lékařům, s malým tak max. na procházky s kočárkem, na hřiště či do herničky, a tam opět potkávám jen maminky :-)
Prarodiče toho sami mají dost, takže k hlídaní je využívám jen když potřebuji něco vyřídit (úřady apod.), bylo by mně hloupé dát jim malého a jít si za „zábavou“.

Kimiska1
Kecalka 164 příspěvků 06.11.18 15:20

Holky, ja ve svym okoli mam naopak dost muzu, co si nasli zenu s ditetem, i kdyz sami svobodni, bezdetni. Naopak si chvali, ze takova zena uz vi co chce a ma s ni klid, dokaze ocenit i obycejny veci, domaci pohodu. Nehazte flintu do zita, verim, ze nekoho potkate a moc vam to preju. Ono je to i v tom naladeni, kdyz sami vidite,ze sama s ditetem je „problem“, tak tim ovlivnite i ty muze. Vzdyt to problem byt nemusi, vzdyt to muze bejt fajn chlap co si radsi i s cizim prckem vyrazi do ZOO, nez na tah po barech. A i s ditetem se daj podnikat vylety a uzivat si. A ze dvakrat vdana,nebo nikdy nevdana, to se prece nemusi vykladat na potkani. Moc vam drzim pěsti :hug:

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 06.11.18 15:21
@BezradnaMami píše:
@Pidlák Povidlový Já to na druhou stranu dokážu pochopit, když by mně chlap řekl, že je už dvakrát rozvedený, asi bych taky chtě nechtě zpozorněla…

jde o to, kdo se bude dále zajímat a úsudek si udělá až po tom, co Vás opravdu pozná. osobně nemusím lidi, co soudí jiné, které neznají, ale myslí si že ano, protože mají určitý rodinný stav (barvu kůže, náboženství,…)

@BezradnaMami píše: …Prarodiče toho sami mají dost, takže k hlídaní je využívám jen když potřebuji něco vyřídit (úřady apod.), bylo by mně hloupé dát jim malého a jít si za „zábavou“.

myslím, že by jim to nevadilo, pokud se jim to rozumně vysvětlí. jednou za čas máte nárok se pobavit. byli by přece sami proti sobě a své dceři. nebo snad nechtějí další vnouče, či šťastnou dceru?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:24

@mrav zcela jednoduchý. Chlap chtěl hrozně rodinu, pořád se ptal kdy.....a když rodina byla v dohlednu,tak prostě srabacky vycouval a najednou to byl někdo jinej. Najednou nechtěl, chtěl být s někým jiným a podobný zas…kecani. takže z toho je evidentní,že svatbu asi neplánoval, že. A když tohle řeknu chlapovi? No jasně,že mě má za pitomce a rozumí přece spíš chlap chlapovi. Takže hledá důvody a problémy na mně,že jsem asi nebyla úplně vhodná partie do života a to on taky nehledá. Takže frrrrnk a je taky pryč. Nic víc na tom není, žádný záludný příběh.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:28

@BezradnaMami sanci urcite mas :kytka: jen je problem s tim, ze nemas moc moznosti, ale jsou seznamky - i ty mezinarodni (kamaradka v podobne situaci se chtela naucit anglicky a uz se bude stehovat i s malou do anglie) :D navic pokud mas i jine zaliby krom ditka, tak si rozsiruj obzory i ve skupinach na facebooku atd.
Prosim anonym nebo smazat - zminuji kamaradku

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >