Mám vyčůranou mámu?

Anonymní
7.6.15 14:44

Mám vyčůranou mámu?

Omlouvám se za anonym ale je to pro mě velmi citlivé téma které mě docela mrzí. Mám ještě jednu sestru a bráchu. Dětství jsme moc neměli byli jsme pořád někde na hlídání u babiček. Já už od 15 chodila na brigády přispívala jsem mamce na domácnost ona mi kolikrát ani nepoděkovala brala to jako samozřejmost, nikdy mě nepochválila. Ted už když bydlím s přítelem ozve se jen když něco potřebuje. Nikdy nezavolá přijd na kávu pokecáme a když už tak z ní vyleze že potřebuje půjčit nebo odvézt z práce. Hrozně mě to trápí nevím jak jí to mám říct chtěla bych mít s ní vztah jako ostatní moje kamarádky kolikrát mi přijde že jí prostě nezajímám a to bude za dva měsíce babička-porodím jí vnuka. Pořád přemýšlím jestli jí to aspon změní říká že se těší jak bude hlídat že bude vozit kočárek ale pak změní téma úplně na něco jiného třeba potřebuju aby tvůj ke mě přišel a vymaloval, postavil skřín..A pak mi volá pořád jen kvůli tomuhle. Přála bych si mamku jakou mají skoro všechny kamarádky s kterou půjdu k doktorovi, na nákupy, kávu. Je ještě možnost že by se změnila nebo zůstane už prostě stejná? Jakou máte mamku vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

848
7.6.15 14:47

Obávám se, že v tomhle se nezmění. Zůstane stejná. A jestli jste spolu neměli hezký vztah od dětství, tak na nákupy a kafčo zapomeňte, ledaže byste ji pozvala a platila. Spíš bych si našla pořádnou kamarádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
7.6.15 14:50
@Mirabe1ka píše:
Obávám se, že v tomhle se nezmění. Zůstane stejná. A jestli jste spolu neměli hezký vztah od dětství, tak na nákupy a kafčo zapomeňte, ledaže byste ji pozvala a platila. Spíš bych si našla pořádnou kamarádku :)

naprostý souhlas, pokud doteď nefungovala jako matka, těžko se to s vnoučetem změní… raději bych s ní moc nepočítala ani jako s fungující babičkou (tj. hlídání a tak) :nevim: vztahy v rodině jsou občas nepochopitelné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
7.6.15 14:50

Souhlasím s @Mirabe1ka, mamku nepředěláš. Zkus si najít kamarádku v jejím věku, s kterou budeš moci dělat všechno to, co bys chtěla dělat se svojí mamkou.
Příbuzné si nevybíráš, ale přátele si vybrat můžeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.15 14:57

Bohužel, není máma jako máma. Měla jsem to ještě horší. Oba rodiče alkoholici, já jako nejstarší ze tří dětí jsem se musela postarat i o své sourozence. Díky Bohu jsem si našla bezvadného chlapa. Dneska mám skvělou rodinu. Rodiče už jsou staří, máma je nemocná, takže budou potřebovat naši péči. Nebráním se tomu. Vzala jsem to tak, jak to je. Dneska mám jako nejlepší kamarádku svoji dceru a sestru, kterou jsem s manželem vychovávala. Než se trápit, je lepší všem odpustit a zařídit si svůj život jinak. Nečekej od mámy to, co ti nikdy nemůže dát a najdi si dobrou kamarádku. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
295
7.6.15 15:00

Mám mámu velmi podobnou, možná ještě horší. Nikdy jsem si k ní nenašla bohužel cestu. Probrečela jsem mnoho času, když se narodila dcera, vším jsem se trápila ještě víc. Dnes už funguju téměř bez ní, nikdy ji nepochopím, nějak nemůžu uvěřit, že jsem její dcera, když jsem úplně jiná. Rodinný život ji nezajímá. Jestli taková nejsi, tak to nepochopíš. Myslím, že mrzet tě to nepřestane nikdy, to prostě nejde, spíš si zvykneš a postupem času se naučím kašlat i ty na ni. Bohužel i takové ženy mají děti a jsou matkami. Jediné za co jí v životě děkuji, tak že mi před 34 lety dala život. Nic víc od ní nečekám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.15 15:01
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym ale je to pro mě velmi citlivé téma které mě docela mrzí. Mám ještě jednu sestru a bráchu. Dětství jsme moc neměli byli jsme pořád někde na hlídání u babiček. Já už od 15 chodila na brigády přispívala jsem mamce na domácnost ona mi kolikrát ani nepoděkovala brala to jako samozřejmost, nikdy mě nepochválila. Ted už když bydlím s přítelem ozve se jen když něco potřebuje. Nikdy nezavolá přijd na kávu pokecáme a když už tak z ní vyleze že potřebuje půjčit nebo odvézt z práce. Hrozně mě to trápí nevím jak jí to mám říct chtěla bych mít s ní vztah jako ostatní moje kamarádky kolikrát mi přijde že jí prostě nezajímám a to bude za dva měsíce babička-porodím jí vnuka. Pořád přemýšlím jestli jí to aspon změní říká že se těší jak bude hlídat že bude vozit kočárek ale pak změní téma úplně na něco jiného třeba potřebuju aby tvůj ke mě přišel a vymaloval, postavil skřín..A pak mi volá pořád jen kvůli tomuhle. Přála bych si mamku jakou mají skoro všechny kamarádky s kterou půjdu k doktorovi, na nákupy, kávu. Je ještě možnost že by se změnila nebo zůstane už prostě stejná? Jakou máte mamku vy?

prosím o anonym mámu mám ještě horší ta moje o mě vykládá lži

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 15:04
@Anonymní píše:
prosím o anonym mámu mám ještě horší ta moje o mě vykládá lži

jaký lži o tobě vykládá povídej

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 15:07
@Anonymní píše:
jaký lži o tobě vykládá povídej
že jsem jí nepřispívala na domácnost - dostávala několik tisíc měsíčně, nikdy jí s ničím nepomůžu - cokoliv jsem udělala bylo špatně, že živí přítele - dostávala peníze, dřevo na topení atd., že se tahám s chlapama no nejlepší bylo když se mě lidi pak chodili ptát proč to o mě vůbec říká :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 15:10
@pepina12 píše:
Mám mámu velmi podobnou, možná ještě horší. Nikdy jsem si k ní nenašla bohužel cestu. Probrečela jsem mnoho času, když se narodila dcera, vším jsem se trápila ještě víc. Dnes už funguju téměř bez ní, nikdy ji nepochopím, nějak nemůžu uvěřit, že jsem její dcera, když jsem úplně jiná. Rodinný život ji nezajímá. Jestli taková nejsi, tak to nepochopíš. Myslím, že mrzet tě to nepřestane nikdy, to prostě nejde, spíš si zvykneš a postupem času se naučím kašlat i ty na ni. Bohužel i takové ženy mají děti a jsou matkami. Jediné za co jí v životě děkuji, tak že mi před 34 lety dala život. Nic víc od ní nečekám.

Já právě si to neumim představit u mě narodí se mi dítě vypiplám ho chci být s ním protože ho miluji nadevšechno jak mohla třeba nás nechat růst jak dříví v lese pořád jsme byli pryč když jsme měli zaplatit výlet ještě byla naštvaná a když nedala babička nikam se nejelo a když je dítě větší dělat jako nic vždyt tam musí být ty mateřské pudy né

• Nahlásit
  • Citovat
Lana Lanová
7.6.15 15:10

Zakladatelko, a co třeba mamka tvého přítele? S tou si rozumíš?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 15:15
@Lana Lanová píše:
Zakladatelko, a co třeba mamka tvého přítele? S tou si rozumíš?

Ta je skvělá i jeho táta proto mi to přijde líto když jedeme k nim pokecáme si, zasmějem se dáme si pusu na rozloučenou nic od nás nečekají a proto mě mrzí že tam to funguje a u mě ne i můj přítel s rodiči vychází hezky jak se k sobě chovají, volají si.On mi na mou mamku nic neřekl zatím jenou se občas zeptá co moje máma jestli mi zavolala nebo jestli k ní máme jet asi je mu to blbý nebo spíš mu to nedochází

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 15:17
@Anonymní píše: že jsem jí nepřispívala na domácnost - dostávala několik tisíc měsíčně, nikdy jí s ničím nepomůžu - cokoliv jsem udělala bylo špatně, že živí přítele - dostávala peníze, dřevo na topení atd., že se tahám s chlapama no nejlepší bylo když se mě lidi pak chodili ptát proč to o mě vůbec říká :nevim:

Tak to je hrozný taky jsem se tenkrát dozvěděla že jsem nepřispívala přitom to nebyla pravda.Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 15:22
@Anonymní píše:
Tak to je hrozný taky jsem se tenkrát dozvěděla že jsem nepřispívala přitom to nebyla pravda.Zakl.

vidíš tohle nechápu co je k tomu vede :nevim: já s ní přerušila kontakty, zavolá tak 1 - 2× za měsíc přijede 1× za 3 víc jí nedovolím to mi stačí na to abych se z toho celý víkend léčila :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
7.6.15 15:23
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym ale je to pro mě velmi citlivé téma které mě docela mrzí. Mám ještě jednu sestru a bráchu. Dětství jsme moc neměli byli jsme pořád někde na hlídání u babiček. Já už od 15 chodila na brigády přispívala jsem mamce na domácnost ona mi kolikrát ani nepoděkovala brala to jako samozřejmost, nikdy mě nepochválila. Ted už když bydlím s přítelem ozve se jen když něco potřebuje. Nikdy nezavolá přijd na kávu pokecáme a když už tak z ní vyleze že potřebuje půjčit nebo odvézt z práce. Hrozně mě to trápí nevím jak jí to mám říct chtěla bych mít s ní vztah jako ostatní moje kamarádky kolikrát mi přijde že jí prostě nezajímám a to bude za dva měsíce babička-porodím jí vnuka. Pořád přemýšlím jestli jí to aspon změní říká že se těší jak bude hlídat že bude vozit kočárek ale pak změní téma úplně na něco jiného třeba potřebuju aby tvůj ke mě přišel a vymaloval, postavil skřín..A pak mi volá pořád jen kvůli tomuhle. Přála bych si mamku jakou mají skoro všechny kamarádky s kterou půjdu k doktorovi, na nákupy, kávu. Je ještě možnost že by se změnila nebo zůstane už prostě stejná? Jakou máte mamku vy?

nezmeni se když se nezmenila doted bude proad stejna a casem mozna horsi ;) proc by se mela menit jen proto ze bude mit vnouce? :nevim: je zvykla na svůj klid a starého psa novym kouskum nenaucis takze bych s tim radsi nepocitala a byla mile prekvapena nez naopak :roll:
Ja mam rodice zlaty ale je to tim ze jsem jedináček takze me porad brou jako svoji jediniu princeznu takze s mamkou nakupujeme s nasima jezdime na spoelcne dovci i s manželem a detma nekdy jedeme s manželem sami a oni hlidaj deti a na víkendy si je berou automaticky a ty mame s manželem pro sebe :andel: bydlime 10 min od nasich takze jako naší nejvic nejlepší rodice :srdce: a naopak jsou ty co nam všechno a detem plati aniz by museli nebo je o to kdokoliv zadal az je i to blby ale i ja jsem byla tak vychovanana ze jsem si na nic nemusela vydělat a nijak prispivat takze si toho moc vazim :hug:

Příspěvek upraven 07.06.15 v 15:24

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama