Reklama

Mám vysokou horečku, jet do nemocnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 16.02.18 12:28
Mám vysokou horečku, jet do nemocnice?

Ahoj. Holky mám od úterý vysokou horečku. Léčila jsem se doma, brala modafen, dělala zábaly, přesto horečka až k 41°c, samozřejmě jsem to vždy srazila třeba na 38,5 ale pak opět kolem 40.. včera mi bylo fakt mizerně, tak jsem si říkala, pokud dnes ráno mi bude taky tak, pojedu k doktorovi. No a ráno jsem se cítila líp tak jsem nikam nejela. A teď už mám zase 39,7 a je mi hrozně. Můj doktor už má dnes padla a je před víkendem. Mám jet? Vim, že jsem pitomá, měla jsem být už dávno u dr, ale co teď..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 16.02.18 12:29

@emimka20 Jela bych na pohotovost. Jinak ráno obvykle bývá teplota o něco nižší. Zkus se s někým odmluvit, ať nejedeš sama, a někde se nesložíš.

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 16.02.18 12:32

Nejpíš to bude chřipka, která řádí v plné síle, ale raději si zajeď na pohotovost nejlíp s doprovodem. Já tak ležela min týden, ale takové horečky jen tři dny, s tím že jsem poctivě musela ležet a potit co to jde

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 16.02.18 12:34

@P4ja právě včera ráno jsem měla přes 40, tak jsem to dnes když bylo „jen“ 38,8 brala jako že už to bude lepší. :roll: někdo by mě tam určitě vzal..

terinka4444
Hvězda diskuse 67121 příspěvků 16.02.18 12:35

Jo, chřipka, teď je tady nějaká agresivní, my už jsme kvůli ní v nemocnici, kvůli komplikacím, taky měla dcera takhle vysoké horečky.
Ale já bych asi nejela, dokud je to jen horečka, střídej po třech hodinách paracetamol a brufen

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 16.02.18 12:37

@brumi právě že taky poctivě ležím, potim se, přítel se tu o nás o všechny stará, vaří čaje, bere děti ven abych měla klid. Ale už je to náročné. Jsem fakt už slabá, vše mě bolí, do toho hrozný kašel ze kterého mě bolí svaly v celém břiše jak to nejde vykašlat. Mimochodem, co se mnou vlastně udělají na té pohotovosti? :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 16.02.18 12:38

Ja jsem se právě vyhrabala z chripky s nabehem na zápal plic. Měla jsem vysoké horecky, jak minimálně deset let před tím ne. Dcery taky měly horecky, skoro týden.

Ja bych jela, není to legrace.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 16.02.18 12:40

@emimka20 To, co doktor dělá normálně, když přijdeš nemocná. Koukne do krku, poslechne, změří tlak, pomačká dutiny a napíše léky a doporučí, co a jak.

Jinak horečka bývá ráno nižší. To je obvyklé.

radkka
Generální žvanilka 20487 příspěvků 16.02.18 12:40

Nemusí to být jen chřipka, která se vypotí, určitě bych se nechala vyšetřit. K čemu ti doktoři jsou, když na diagnózu stačí emimino? Takových let ve škole pro nic.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 16.02.18 12:41

@emimka20
Jestli máš i kašel, tak bych jela na pohotovost. Může to být zápal plic.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 16.02.18 12:42

Jela bych na pohotovost :)

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 16.02.18 12:42

@emimka20 jj to znám, já měla pocit že umřu břicho a hrudník mě bolí dodnes z toho kašle. Každopádně zajeďte, to už trvá dlouho aby jsi ještě náhodou neměla zápal plic…to co u obvodního lékaře, poslechne, kukne do krku a rozhodne co a jak :). Pokud bude mít podezření na něco závašnějšího může tě poslat do nemocnice na rtg plic odběry krve kvůli zánětu, ale neboj také mě tam moje poslala za dvě hod jsem byla doma :). Aspoň jsem měla jistotu že fakt jen chřipka :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 16.02.18 12:42

@emimka20 já jse byla na rtg plic, dostala jsem atb. Chripka může sednout i na srdce, můžeš mít vypotek.

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 16.02.18 12:43

@Jana206 to se právě bojím. Máme tu na návštěvě pětiletého synovce, a ještě můj dvouletý syn.. zatím, klepu, jsou zdraví, snažím se k nim moc nepřiblizovat, což tomu staršímu to neva, ale syn teda to moc nebere a pořád se se mnou chce mazlit a odstrkovat ho nechci, tak doufám že to odeme nechytí, jak jeden, tak druhý…

cecetka
Kelišová 7214 příspěvků 16.02.18 12:49

@emimka20 To uz je 4.den, to je dlouho. Jed.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >