Mám vytrvat nebo se na něj vykašlat??

Anonymní
15.1.20 18:02

Mám vytrvat nebo se na něj vykašlat??

Ahoj holky, jde pro mě o hodně ožehavé téma a proto radši anonymně…Nacházím se v zapeklité situaci a zajímá mě názor jiných žen, jelikož si o tom nemám s kým promluvit.
Před měsícem jsme si začali psát s jedním mužem, sešli jsme se za účelem sexu. Nasliboval hory doly, ale došlo jen k orálnímu uspokojení jeho…od té doby jsme se měli několikrát sejít, ale vždy z toho sešlo. Má malé děti a partnerku, která s ním údajně nespí a tak hledá…i mě jde jen o sex, ale teď k problému. Někdy píše hodně, jak mě chce, dokážeme si psát celý den…a pak se několik dní neozve, na zprávy nereaguje…když se ho zeptám přímo, jestli mě chce, píše, že ano…co si o tom myslíte? Jsem úplně poblázněná a bohužel mu to dávám i hodně najevo a nevím, jak na něj…díky za názory a postřehy :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12731
15.1.20 18:04

Jsi jen „nástroj“ pro ukojení, nic víc. Ty jako osoba ho nezajímáš. Je to smutné, ale je to evidentní. Vykašli se na něj! Měj svou hrdost… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
15.1.20 18:05

Asi mu došlo, že na podvádění ženy v reálu nemá žaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57771
15.1.20 18:07

Jednou si ho viděla, jednou se nechal uspokojit a ty jsi poblázněná?? Z čeho???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 18:08
@Petra Z píše:

Sama nevím…chtěla jsem to brát jako vybočení že stereotypu, užít si a víc neřešit…ale neustále hypnotizuju telefon, koukám na její fotku, jsem permanentně nadržená že všech těch představ, jaké by to mohlo být, dokola si čtu konverzace s ním…prostě jako uplnej magor :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3514
15.1.20 18:09

Mně se nezdá, že ti jde jen o sex. By ses takhle nefixovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 18:10
@Petra Z píše:

To mělo být na jeho fotku…

• Citovat
  • Nahlásit
11936
15.1.20 18:11
@Anonymní píše:
Sama nevím…chtěla jsem to brát jako vybočení že stereotypu, užít si a víc neřešit…ale neustále hypnotizuju telefon, koukám na její fotku, jsem permanentně nadržená že všech těch představ, jaké by to mohlo být, dokola si čtu konverzace s ním…prostě jako uplnej magor :zed:

jaké by to mohlo být, pak se sejde, on i ho nechá vykouřit, ty nic. No tomu říkám paráda. Utni to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 18:11
@MrsNorris píše:
Mně se nezdá, že ti jde jen o sex. By ses takhle nefixovala.

No, já sama mám manžela a děti…manžela miluju a vždy se mi nevěra hnusila…zrovna tak jako sex bez lásky…nechápu sama sebe, nerozumím si…manželovi nechci ublížit, ale nedokážu se na to vykašlat…přitom ještě ani dohromady k ničemu nedošlo…ale strašně chci :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Silka33
15.1.20 18:15

Ma partnerku a male deti proboha :? achjoo, to je doba nestastnaaa

• Citovat
  • Nahlásit
801
15.1.20 18:16
@Anonymní píše:
No, já sama mám manžela a děti…manžela miluju a vždy se mi nevěra hnusila…zrovna tak jako sex bez lásky…nechápu sama sebe, nerozumím si…manželovi nechci ublížit, ale nedokážu se na to vykašlat…přitom ještě ani dohromady k ničemu nedošlo…ale strašně chci :zed:

manžela nemiluješ. možná máš ráda jako brachu a je pohodlný pro soužití.
A nebudeš troll náhodou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
15.1.20 18:19
@Anonymní píše:
No, já sama mám manžela a děti…manžela miluju a vždy se mi nevěra hnusila…zrovna tak jako sex bez lásky…nechápu sama sebe, nerozumím si…manželovi nechci ublížit, ale nedokážu se na to vykašlat…přitom ještě ani dohromady k ničemu nedošlo…ale strašně chci :zed:

vzpamatuj se. Už jsi kouřila jinému. Jaké by bylo vědomí, kdyby jí tvůj manžel lízal jiné a pak přišel domu a dal ti pusu na přivítanou? Vymaž ho, zablokuj to číslo, pak ho vymaž a nech toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20700
15.1.20 18:20

Raději no comment.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 18:21
@someargue píše:
manžela nemiluješ. možná máš ráda jako brachu a je pohodlný pro soužití.
A nebudeš troll náhodou?

Ne, trol opravdu nejsem, jsem ženská z masa a kostí…na emimi chodím dlouho, ale fakt to nechci ventilovat veřejně, to snad chápeš…není se čím chlubit

• Citovat
  • Nahlásit
6599
15.1.20 18:22
@Taky jedna píše:
Jsi jen „nástroj“ pro ukojení, nic víc. Ty jako osoba ho nezajímáš. Je to smutné, ale je to evidentní. Vykašli se na něj! Měj svou hrdost… ;)

Cely prispevek dobry, ale posledni vetou tos zabila. Rict nekomu jako je zakladatelka mej svou hrdost, je stejny jako rict cernochovi „Prestan byt cerny.“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat