Reklama

Mám vzít práci - NaturaMed?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:02
Mám vzít práci- NaturaMed?

Zdravím, dnes jsem byla na pohovoru v callcentru, které spolupracuje s firmou NaturaMed. Vše se zdálo být v pohodě, ženské tam fajn, paní manažerka také příjemná. Vysvětlila mi, že oslovují jejich stávající zákazníky s novýma nabídkama.
Jenže jsem si našla recenze na tuto firmu a nic moc teda. Většinou jde o recenze 2roky a více staré, že jde o šmejdy, že vyhrožují, když někdo nezaplatí, co si ani neobjednal apod.
Prosím, je tu někdo, kdo u firmy v callcentru pracoval a má špatné či dobré zkušenosti?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

rokris
Kelišová 5991 příspěvků 10.08.18 14:08
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsem byla na pohovoru v callcentru, které spolupracuje s firmou NaturaMed. Vše se zdálo být v pohodě, ženské tam fajn, paní manažerka také příjemná. Vysvětlila mi, že oslovují jejich stávající zákazníky s novýma nabídkama.
Jenže jsem si našla recenze na tuto firmu a nic moc teda. Většinou jde o recenze 2roky a více staré, že jde o šmejdy, že vyhrožují, když někdo nezaplatí, co si ani neobjednal apod.
Prosím, je tu někdo, kdo u firmy v callcentru pracoval a má špatné či dobré zkušenosti?
Děkuji

Nedělala bych to. Jsou obtížní, nejde se jich zbavit. Píšu to jako zákazník. Telefon s nabídkou novinek, bych s díky položila.

Alušáček
Závislačka 3127 příspěvků 10.08.18 14:26

Jestli nemáš jinou možnost práce,zkus to,odejít můžeš vždycky. Taky jsem kdysi pracovala v callcentru,ale v jiné firmě. Je to pěkná pakarna,protože 99% procent lidí otravuješ a je jedno jestli voláš novým nebo stálým zákazníkům,musela jsem hodně překonávat sama sebe :roll: Zase na druhou stranu pracuješ v pohodlí,čistá práce,žádná fizická námaha a u telefonování si můžeš klidně pilovat nehty :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:51

Neřekla bych, že oslovují pouze stávající zákazníky. Opakovaně volají i přes písemnou komunikaci a upozornění, že volají na tlf nezletilého.

Když zemřel můj otec a dítě dostalo jeho číslo opět problém - doplácela jsem za něj zbytek a rušila „účet“, tak i přesto na tento tlf volali.

Asi po dvou letech se mi podařilo omezit/zrušit tyto hovory.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:05

Jde i to, že jsem bez práce a tudíž nejsem ani moc při penězích. Akorát pár kaček z brigády. Chtějí po mně i vstupní lékařskou prohlídku(což je normální). Na tu si musím ke svému doktorovi a u něj se na potvrzení platí něco přes 600Kč a paní v call centru mi řekla, že to proplácí až po zkušební době.
Když si vezmu v potaz, co mi říkala tam, tak je to zajímavá práce, ale potom mi vyjelo na internetu tolik recenzí(ani čtvrtina dobrá), že opravdu nevím, jestli chci být „tváří“ této firmy.

Sofiiia
Nováček 1 příspěvek 14.08.18 11:45

Právě velmi pracně vyřizuji ukončení veškerých aktivit mezi touto firmou a mým 95ti letým otcem. Pokud máte svědomí, se kterým chcete v klidu žít a vadilo by Vám pomyšlení, že peníze, ze kterých žijete pocházejí velmi často z neznalostí, omylů, hloupostí, nevědomostí, neinformovaností, zneužívání nadějí starých, nemocných a kdo ví, co ještě, lidí, najdete si povolání někde jinde. Ctí Vás, že jste se zamyslela už předem. Přeji Vám šťastný život.

rokris
Kelišová 5991 příspěvků 14.08.18 11:47
@Sofiiia píše:
Právě velmi pracně vyřizuji ukončení veškerých aktivit mezi touto firmou a mým 95ti letým otcem. Pokud máte svědomí, se kterým chcete v klidu žít a vadilo by Vám pomyšlení, že peníze, ze kterých žijete pocházejí velmi často z neznalostí, omylů, hloupostí, nevědomostí, neinformovaností, zneužívání nadějí starých, nemocných a kdo ví, co ještě, lidí, najdete si povolání někde jinde. Ctí Vás, že jste se zamyslela už předem. Přeji Vám šťastný život.
:kytka: :kytka: :kytka:

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 14.08.18 12:39
@Anonymní píše:
Děkuji

Také mám v příbuzenstvu staré lidi, kteří jim naletěli a platí a platí… i když původně jim tvrdili, že se k ničemu nezavazují :roll: . Takovým „stálým zákazníkům“ bych opravdu nechtěla volat a ještě je ukecávat, ať z důchodu dál platí nějaké věci, které vlastně ani původně nechtěli :?

TMana
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 14.08.18 12:43

Tahle firma se chová k lidem jako dobytek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >