Mám vzít práci - NaturaMed?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:02
Mám vzít práci- NaturaMed?

Zdravím, dnes jsem byla na pohovoru v callcentru, které spolupracuje s firmou NaturaMed. Vše se zdálo být v pohodě, ženské tam fajn, paní manažerka také příjemná. Vysvětlila mi, že oslovují jejich stávající zákazníky s novýma nabídkama.
Jenže jsem si našla recenze na tuto firmu a nic moc teda. Většinou jde o recenze 2roky a více staré, že jde o šmejdy, že vyhrožují, když někdo nezaplatí, co si ani neobjednal apod.
Prosím, je tu někdo, kdo u firmy v callcentru pracoval a má špatné či dobré zkušenosti?
 Děkuji

Reakce:

rokris
Kelišová 6444 příspěvků 10.08.18 14:08
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsem byla na pohovoru v callcentru, které spolupracuje s firmou NaturaMed. Vše se zdálo být v pohodě, ženské tam fajn, paní manažerka také příjemná. Vysvětlila mi, že oslovují jejich stávající zákazníky s novýma nabídkama.
Jenže jsem si našla recenze na tuto firmu a nic moc teda. Většinou jde o recenze 2roky a více staré, že jde o šmejdy, že vyhrožují, když někdo nezaplatí, co si ani neobjednal apod.
Prosím, je tu někdo, kdo u firmy v callcentru pracoval a má špatné či dobré zkušenosti?
Děkuji

Nedělala bych to. Jsou obtížní, nejde se jich zbavit. Píšu to jako zákazník. Telefon s nabídkou novinek, bych s díky položila.

Alušáček
Závislačka 3241 příspěvků 10.08.18 14:26

Jestli nemáš jinou možnost práce,zkus to,odejít můžeš vždycky. Taky jsem kdysi pracovala v callcentru,ale v jiné firmě. Je to pěkná pakarna,protože 99% procent lidí otravuješ a je jedno jestli voláš novým nebo stálým zákazníkům,musela jsem hodně překonávat sama sebe :roll: Zase na druhou stranu pracuješ v pohodlí,čistá práce,žádná fizická námaha a u telefonování si můžeš klidně pilovat nehty :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:51

Neřekla bych, že oslovují pouze stávající zákazníky. Opakovaně volají i přes písemnou komunikaci a upozornění, že volají na tlf nezletilého.

Když zemřel můj otec a dítě dostalo jeho číslo opět problém - doplácela jsem za něj zbytek a rušila „účet“, tak i přesto na tento tlf volali.

Asi po dvou letech se mi podařilo omezit/zrušit tyto hovory.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:05

Jde i to, že jsem bez práce a tudíž nejsem ani moc při penězích. Akorát pár kaček z brigády. Chtějí po mně i vstupní lékařskou prohlídku(což je normální). Na tu si musím ke svému doktorovi a u něj se na potvrzení platí něco přes 600Kč a paní v call centru mi řekla, že to proplácí až po zkušební době.
Když si vezmu v potaz, co mi říkala tam, tak je to zajímavá práce, ale potom mi vyjelo na internetu tolik recenzí(ani čtvrtina dobrá), že opravdu nevím, jestli chci být „tváří“ této firmy.

Sofiiia
Nováček 1 příspěvek 14.08.18 11:45

Právě velmi pracně vyřizuji ukončení veškerých aktivit mezi touto firmou a mým 95ti letým otcem. Pokud máte svědomí, se kterým chcete v klidu žít a vadilo by Vám pomyšlení, že peníze, ze kterých žijete pocházejí velmi často z neznalostí, omylů, hloupostí, nevědomostí, neinformovaností, zneužívání nadějí starých, nemocných a kdo ví, co ještě, lidí, najdete si povolání někde jinde. Ctí Vás, že jste se zamyslela už předem. Přeji Vám šťastný život.

rokris
Kelišová 6444 příspěvků 14.08.18 11:47
@Sofiiia píše:
Právě velmi pracně vyřizuji ukončení veškerých aktivit mezi touto firmou a mým 95ti letým otcem. Pokud máte svědomí, se kterým chcete v klidu žít a vadilo by Vám pomyšlení, že peníze, ze kterých žijete pocházejí velmi často z neznalostí, omylů, hloupostí, nevědomostí, neinformovaností, zneužívání nadějí starých, nemocných a kdo ví, co ještě, lidí, najdete si povolání někde jinde. Ctí Vás, že jste se zamyslela už předem. Přeji Vám šťastný život.
:kytka: :kytka: :kytka:

meduzza
Echt Kelišová 8730 příspěvků 14.08.18 12:39
@Anonymní píše:
Děkuji

Také mám v příbuzenstvu staré lidi, kteří jim naletěli a platí a platí… i když původně jim tvrdili, že se k ničemu nezavazují :roll: . Takovým „stálým zákazníkům“ bych opravdu nechtěla volat a ještě je ukecávat, ať z důchodu dál platí nějaké věci, které vlastně ani původně nechtěli :?

TMana
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 14.08.18 12:43

Tahle firma se chová k lidem jako dobytek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >