Mám vztah s ženatým chlapem

Anonymní
23.6.20 14:57

Mám vztah s ženatým chlap

Ahoj, 5 měsíc mám vztah s ženatým chlapem. Ten mi slibuje že od své ženy odejde, ale zatím sní pořád je. Teď jsem dokonce zjistila že sním čeká třetí dítě. Štrašne mě to štve, ale na druhou stranu si vyčítám že sním jsem. Ale rozejít se sním nedokážu, nemáte nějaké rady jak si ho získat? Popřípadě byla některá z vás milenka ženateho chlapa? Jak vás vztah dopadl?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1323
23.6.20 15:00

Troll.
Získat? :lol: Dobrovolně byt macechou 3 nevlastním detem?? To by byl adekvatni trest za smilstvo! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14288
23.6.20 15:01

Jediný řešení je lobotomie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17076

Rozejdi se, fakt jsi takový sobec, že znicis rodinu 3 dětem? On od ní nikdy neodejde, to jsou vzdycky jenom kecy jak si milenku udrzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
365

Ten se s ní nerozejde a obzvlášť ne teď, když mají další dítě na cestě. Prostě tě asi zblbnul řečmi typu žena mi nerozumí, vůbec si nemáme co říct, sex nám nefunguje a bla bla bla. A přitom se pokoušeli o další přírůstek do rodiny. Ty jsi se zamilovala jako náctiletá blbka, která čekala, že kvůli tobě opustí zázemí, ve kterém má navařeno a uklizeno. Jsi pro něj jenom rozptýlení a náhrada za manželku, když nemůže mít sex. Prober se, proboha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
23.6.20 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj, 5 měsíc mám vztah s ženatým chlapem. Ten mi slibuje že od své ženy odejde, ale zatím sní pořád je. Teď jsem dokonce zjistila že sním čeká třetí dítě. Štrašne mě to štve, ale na druhou stranu si vyčítám že sním jsem. Ale rozejít se sním nedokážu, nemáte nějaké rady jak si ho získat? Popřípadě byla některá z vás milenka ženateho chlapa? Jak vás vztah dopadl?

Ahoj, já byla, ale znali jsme se dlouho. Byla jsem vlastně jeho přítelkyně a ne jen milenka. Byla jsem s ním 3 roky, pak odešel ke mě a nejvíc asi pomohlo že jsem se ho už víckrát nezeptala kdy v tom udělá pořádek, nechala jsem to plynout že to nějak bude a nakonec netrvalo tři měsíce a odešel ke mě sám od sebe. Hlavně tady budou padat kecy že jsi hnusná, odtahuješ ho a podobně, že ti kecá atd.Na to se připrav. Ale nemusí to vždy dopadnout špatně. Žijeme spolu už přes rok a vše je fajn. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
365
23.6.20 15:04

A ty chceš vážně brát chlapa třem dětem, které jejich matka nebude schopna uživit? Tak to jsi ještě větší šmejdka, než ten chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
23.6.20 15:05

Proč by on něco měnil? Má manželku, ta se o něj stará, rodí mu děti a ještě tebe na sex, mu nic nechybí, ještě se o takového můžete poprat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
23.6.20 15:05

Tak to třetí mimi se asi určitě stalo omylem, protože manželka je úplně neschopna semetrika, že jo? Musíš s nim taky splodit mimíska, tím si ho získáš a on spálí všechny mosty. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1172
23.6.20 15:08
:pocitac: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 15:08

@Švédka87 děkuju za sdílení tvé zkušenosti. Ja ho zase nějak netlačím, ani nechci aby od ní odešel ze dne na den. Ale chci aby mi nějak dokázal že nejsem jen jeho milenka, a že se mnou jednou chce trvalý vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
801
23.6.20 15:10

Rady jak si ho získat? Doufám že taková žádná není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
365
23.6.20 15:11
@Anonymní píše:
@Švédka87 děkuju za sdílení tvé zkušenosti. Ja ho zase nějak netlačím, ani nechci aby od ní odešel ze dne na den. Ale chci aby mi nějak dokázal že nejsem jen jeho milenka, a že se mnou jednou chce trvalý vztah.

A uvědomuješ si, že zničíš život třem dětem, které budou po otcově odchodu finančně strádat? Tohle chceš vyřešit jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
23.6.20 15:14

Muzete mi prosim nekdo vysvetlit, kdy se z chlapu stali naprosto neschopni lide, bez vlastniho nazoru, vlastni vule? Ze kdyz si zenaty zacne se svobodnou, tak je to vina te svobodne, ze ho odtahuje od rodiny? Copak ten chlap fakt nema vlastni rozum, vuli a rozhodovani? Ze je to vina te zeny? To mi rozum nebere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 15:18

@Létavice1992 tak pokud se jednou rozvede, přestane být manželém, ale otec bude pořád. Takže nikdo dětem otce brát nechce. A pokud jde o jeho manželku tak si myslim že i pro ní bude rozvod lepší. On jí totiž vůbec nemiluje, kdyby jí opravdu miloval tak si se mnou nikdy nezačne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama