Reklama

Mám vztek a chuť najít si milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 06:05
Mám vztek a chuť najít si milence

Předem se omlouvám za anonym, ale je mi to skoro až trapné. O co jde. Sex za poslední měsíce stojí u nás za prd. Není mi ještě ani 40, jsem plná energie, plánů a chuti do života. Vedle sebe mám chlapa, který chodí do práce a v poslední (už docela dlouhé době) ho baví čumět na televizi nebo do telefonu. Ne, že by byl dřív nějak vyloženě plný elánu, ale přeci jen to snad bylo lepší. V poslední době ale už spolu ani nespíme (naposledy před měsícem) a když už, tak to za moc nestojí. Manžel myslí jenom na sebe. Dřív to tak nebylo. Spali jsme spolu pomalu dvakrát denně. Já chápu, že ta frekfence nemusí být pořád taková, že se po letech může snižovat, ale on nemá o mě vůbec zájem. Dnes ráno kolem mě projde, ani se nepodívá, když se převlíkám, čumí do telefonu a ani se nepodívá. Uráží mě to skoro. Nemyslím si, že by měl bokovku, z práce chodí včas, o víkendu je doma a čumí do mobilu, nebo jde k sousedovi na pivo.
Nevěru jsem nikdy neuznávala, nechápala, ale já mám spiš vztek, cítím se neuspokojená, a to především tou jeho lhostejnosí, nezájmem…
Mluvit se s ním o ničem nedá, jemu je to totiž úplně jedno, jestli já jsem spokojená, nebo ne, a to je podle mě kámen úrazu. On to momentálně nepotřebuje, tak to neřeší. Já se ale opravdu doporošovat nechci, jenže jsem v takových letech, kdy už nemám moc na co čekat. Manžel mi vždycky „vtipně“ odpoví, že už je starej (je mu 40).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 06:28

Tak ja jsem.na tom stejne jak ty…a to mi ani 35 neni…napeosto stejny scenar..nepomaha nic…proste nezajem…no a vyresila jsem to milencem…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 06:34
@Anonymní píše:
Tak ja jsem.na tom stejne jak ty…a to mi ani 35 neni…napeosto stejny scenar..nepomaha nic…proste nezajem…no a vyresila jsem to milencem…

Dřív to bylo lepší? U nás sex dřív fungoval dobře, proto jsem z toho tak otrávená. Manžel mi připadá, že je prostě línej. Na všechno. On už i řekl, že si to tady dožije. Kolikrát mi připadá, že se těší na smrt.
Já jsem se teď pustila třeba do nových aktivit, až odroste nejmladší dítě, chci konečně začít jezdot lyžovat, prostě mám před sebou ještě plány a on je jak bez života. Lyžovat prý nebude, že by si ještě něco zlomil, na kole jezdit nebude, protože má prý slabé nohy, na baráku uděla to, co musí, protože udělat něco navíc UŽ nemá cenu…Přitom máme tři malé děti!!! Sex taky nebude, to už asi taky nemá cenu. :pocitac:

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 06.02.17 06:35

Ahoj, chápu, že musíš být frustrovaná z nedostatku sexu. Já mám taky chlapa kterému je 40, ale ta frekvence je úplně jiná, možná je to i tím, že jsme spolu necelé dva roky. Ale pokud by se to mělo změnit a neměl by o mě zájem, tak bych si asi taky někoho našla. Ale musíš počítat s rizikem, že se zamiluješ a svého muže uvidíš v ještě horším světle.
Ale naprosto tě chápu, jsi mladá na to, aby jsi byla téměř bez sexu a zájem a obdiv muže potřebujeme všechny.
Co zkusit navrhnout nějakou změnu v posteli?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 06:39

@Kirstenn On nemá potřebu, nebude to řešit. Nedávno měl chuť, cca před dvěma měsíci, tak mě prostě bezohledně vzbudil a na nic se neptal, čímž mě taky dostal. Dělá si prostě co on chce. Je prostě čím dál tím divnější.

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 06.02.17 06:47
@Anonymní píše:
@Kirstenn On nemá potřebu, nebude to řešit. Nedávno měl chuť, cca před dvěma měsíci, tak mě prostě bezohledně vzbudil a na nic se neptal, čímž mě taky dostal. Dělá si prostě co on chce. Je prostě čím dál tím divnější.

To je hrůza. Rázně bych na něj uhodila. A co nějaká sexuologická poradna? Tam ho asi taky nedostaneš, že. To je beznadějné.. muž by měl chtít dělat svou ženu šťastnou a snažit se jí co nejlépe uspokojit.. ale z předchozího příspěvku cítím jeho rezignaci, asi na celý život? Třeba je to jen momentální stav, ale jestli ne… Každopádně s tak negativistickým člověkem se dlouho žít nedá. Dětem se věnuje?

Malina7
Závislačka 2630 příspěvků 06.02.17 06:57

Ve 40 ti je to z jeho strany síla. Milenec váš problém nevyřeší. Zkusila jsi mu říct, že v tomhle vztahu žít odmítáš, protože hniješ vedle něj zaživa? Dát mu nůž na krk že buď se probere nebo končíte? Tihle chlapi situaci většinou řeší až když má ženská sbaleno a chce jít pryč. ted to on řešit nebude. Ale žít v tomhle nechceš a ani se Ti nedivim, tak budeš muset přitvrdit.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 06.02.17 07:24

Možná to není úplně psychologicky a nějaký chytrý poradce či kouč by to smetl ze stolu, ale uhodit na něj. Prostě si postěžovat, klidně trochu zahysterčit, prostě toho chlapa probrat. Že jestli chce žít jako bratr a sestra, tak na to si ještě mladá a aby se nedivil, že se časem začneš rozhlížet jinde. Ono někteří chlapi při domácím servisu, zploděných dětech a postaveným baráku natolik zpohodlní, že si nějakých náznaků vůbec nevšimnou - a pak začnou prosit a plakat nad rozlitým mlíkem, až když ženská balí kufry, protože našla někoho, kdo jí tu pozornost a výlety na lyže dá…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 06.02.17 07:25

Mýmu tátovi je přes pade, má mladší ženu a letos začal chodit do tanečních. No, určitě to nebyl jeho nápad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Předpokládám, že byl přitlačen ke zdi, nicméně nakonec zjistil, že ho to baví :palec: Potom si jdou sednout do hospůdky, chodí ještě s jedním párem, takže pak si chlapi pokecají, všichni spokojení.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 06.02.17 07:30
@Anonymní píše:
Dřív to bylo lepší? U nás sex dřív fungoval dobře, proto jsem z toho tak otrávená. Manžel mi připadá, že je prostě línej. Na všechno. On už i řekl, že si to tady dožije. Kolikrát mi připadá, že se těší na smrt.
Já jsem se teď pustila třeba do nových aktivit, až odroste nejmladší dítě, chci konečně začít jezdot lyžovat, prostě mám před sebou ještě plány a on je jak bez života. Lyžovat prý nebude, že by si ještě něco zlomil, na kole jezdit nebude, protože má prý slabé nohy, na baráku uděla to, co musí, protože udělat něco navíc UŽ nemá cenu…Přitom máme tři malé děti!!! Sex taky nebude, to už asi taky nemá cenu. :pocitac:

Nemůže to být problém typu deprese nebo jiný závažný zdravotní problém o kterém nevíš? Taková zásadní změna chování je opravdu zvláštní :nevim:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 07:32
@ivašot. píše:
Nemůže to být problém typu deprese nebo jiný závažný zdravotní problém o kterém nevíš? Taková zásadní změna chování je opravdu zvláštní :nevim:

Já bych řekla, že je to lenost. Můj ex byl to samé :nevim:. Nevšiml si mě, jak byl rok dlouhý.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 06.02.17 07:37
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym, ale je mi to skoro až trapné. O co jde. Sex za poslední měsíce stojí u nás za prd. Není mi ještě ani 40, jsem plná energie, plánů a chuti do života. Vedle sebe mám chlapa, který chodí do práce a v poslední (už docela dlouhé době) ho baví čumět na televizi nebo do telefonu. Ne, že by byl dřív nějak vyloženě plný elánu, ale přeci jen to snad bylo lepší. V poslední době ale už spolu ani nespíme (naposledy před měsícem) a když už, tak to za moc nestojí. Manžel myslí jenom na sebe. Dřív to tak nebylo. Spali jsme spolu pomalu dvakrát denně. Já chápu, že ta frekfence nemusí být pořád taková, že se po letech může snižovat, ale on nemá o mě vůbec zájem. Dnes ráno kolem mě projde, ani se nepodívá, když se převlíkám, čumí do telefonu a ani se nepodívá. Uráží mě to skoro. Nemyslím si, že by měl bokovku, z práce chodí včas, o víkendu je doma a čumí do mobilu, nebo jde k sousedovi na pivo.
Nevěru jsem nikdy neuznávala, nechápala, ale já mám spiš vztek, cítím se neuspokojená, a to především tou jeho lhostejnosí, nezájmem…
Mluvit se s ním o ničem nedá, jemu je to totiž úplně jedno, jestli já jsem spokojená, nebo ne, a to je podle mě kámen úrazu. On to momentálně nepotřebuje, tak to neřeší. Já se ale opravdu doporošovat nechci, jenže jsem v takových letech, kdy už nemám moc na co čekat. Manžel mi vždycky „vtipně“ odpoví, že už je starej (je mu 40).

Holka neblázni, čtyřicátník ještě může mít chuť. Je to pořád dokola. Muži se špatně stravují, málo pijou, nesportují a ženská, no, co si budem povídat. Povadne, ztloustne, pak zůstane jen láska, ale chemie vymizí. Manželovi řekni na férovku, ať se sebou začne něco dělat a vysvětli mu možné příčiny prč nemá chuť na sex. A řekni mu, že jsi připravená si najít milence, pokud se sebou nezačne něco dělat. Utéct k milenci dokáže kde kdo, to umí každej. Ale hledat řešení, to se nikomu nechce. Ženská má být kreativní, duchaplná a chytrá. Má si umět poradit. Jestli chceš všechno zabalit už teď, tak ho alespoň nezrazuj a řekni mu že si hledáš milence, ať ví na čem je. Předpokládám že když s ním žiješ, tak za to stojí a přece nejsi taková, s prominutím m*rcha, aby jsi zbytečně ubližovala někomu blízkému.
A mysli na to, že jestli se nevěra provalí, zavrhne tě celé okolí, rodina, děti pokud máte.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 06.02.17 07:40
@Kirstenn píše:
Ahoj, chápu, že musíš být frustrovaná z nedostatku sexu. Já mám taky chlapa kterému je 40, ale ta frekvence je úplně jiná, možná je to i tím, že jsme spolu necelé dva roky. Ale pokud by se to mělo změnit a neměl by o mě zájem, tak bych si asi taky někoho našla. Ale musíš počítat s rizikem, že se zamiluješ a svého muže uvidíš v ještě horším světle.
Ale naprosto tě chápu, jsi mladá na to, aby jsi byla téměř bez sexu a zájem a obdiv muže potřebujeme všechny.
Co zkusit navrhnout nějakou změnu v posteli?

No mému je 38, jsme spolu 11 let a sex mám každý den. Bylo období že lenivěl, nechtěl třeba dva týdny, tak jsem změnila životosprávu a po krátké době byly vidět výsledky. Teď mám sex téměř denně :palec:

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 06.02.17 08:48
@Anonymní píše:
Mluvit se s ním o ničem nedá, jemu je to totiž úplně jedno, jestli já jsem spokojená, nebo ne, a to je podle mě kámen úrazu. On to momentálně nepotřebuje, tak to neřeší. Já se ale opravdu doporošovat nechci, jenže jsem v takových letech, kdy už nemám moc na co čekat. Manžel mi vždycky „vtipně“ odpoví, že už je starej (je mu 40).

Jsem na tom stejně, úplně jak kdybych to psala já. Radu bohuzel nemám, ale nejsi v tom sama :hug:

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 06.02.17 08:49
@Kirstenn píše:
To je hrůza. Rázně bych na něj uhodila. A co nějaká sexuologická poradna? Tam ho asi taky nedostaneš, že. To je beznadějné.. muž by měl chtít dělat svou ženu šťastnou a snažit se jí co nejlépe uspokojit.. ale z předchozího příspěvku cítím jeho rezignaci, asi na celý život? Třeba je to jen momentální stav, ale jestli ne… Každopádně s tak negativistickým člověkem se dlouho žít nedá. Dětem se věnuje?

A ženský ne? Věř tomu že ženských co nechtějí sex je tak 50 na jednoho chlapa.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama