Mám vztek kvůli jeho milence

Anonymní
22.4.21 14:34

Mam vztek kvuli jeho milence

Mam neskutecny pocit vzteku kvuli chovani meho muze.
Pred necelymi tremi lety me podvadel. Prislo se na to, chtela jsem, aby ukoncil veskery kontakt s tou zenou. Bohuzel k tomu nedoslo dodnes.
Trpim tim ja, nedostatkem jeho casu a konflikty v rodine trpi deti, on si stale dela, co chce. Ja jsem neustale nastvana, spatne spim a mam zanet zaludku. V hlave neustale premyslim nad tim, co bych dotycne rada rekla. Chlapovi nadavam nekolikrat do tydne.
Bohuzel mam pocit, ze je mi z toho cim dal hur. Klesl muj pracovni vykon, protoze se neustale zabyvam tim, co zrovna on a ona delaji nebo nedelaji.
Uz nevim, co mam delat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1258
22.4.21 14:35

Vykopnout ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17399
22.4.21 14:35

Proč s ním zustavas???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
22.4.21 14:37

A napadlo tě odejít?
On prostě nepřestane evidentně. Má z tebe bohužel dobrý den, i když v následku máš zdravotní potíže. Myslíš, že dětem prospívá v tomto vyrůstat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 14:38

Castecne kvuli detem, castecne proto, ze nikoho jineho v zivote nemam.

• Citovat
  • Nahlásit
23894
22.4.21 14:39
@Anonymní píše:
Mam neskutecny pocit vzteku kvuli chovani meho muze.
Pred necelymi tremi lety me podvadel. Prislo se na to, chtela jsem, aby ukoncil veskery kontakt s tou zenou. Bohuzel k tomu nedoslo dodnes.
Trpim tim ja, nedostatkem jeho casu a konflikty v rodine trpi deti, on si stale dela, co chce. Ja jsem neustale nastvana, spatne spim a mam zanet zaludku. V hlave neustale premyslim nad tim, co bych dotycne rada rekla. Chlapovi nadavam nekolikrat do tydne.
Bohuzel mam pocit, ze je mi z toho cim dal hur. Klesl muj pracovni vykon, protoze se neustale zabyvam tim, co zrovna on a ona delaji nebo nedelaji.
Uz nevim, co mam delat.

Tak pokud nemáš žádnou hrdost a zůstáváš s ním i přesto, že tě má totálně na háku, tak ti není pomoci. Všem by vám bylo líp od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
22.4.21 14:39
@Anonymní píše:
Castecne kvuli detem, castecne proto, ze nikoho jineho v zivote nemam.

Jakože dětem prospívá, když se několikrát týdně hádáte? Ještě teď v období lockdownu to pro ně musí byt totální peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5778
22.4.21 14:41
@Anonymní píše:

To budeš raději s člověkem, kterému jsi úplně jedno? Máš kde bydlet a peníze do začátku? Domluvte si střídavou péči a dej se do toho. Uvědom si, že i bez chlapa jsi člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5142
22.4.21 14:44
@Anonymní píše:

No tak se budeš ničit dál? važ si sebe trochu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
22.4.21 14:45
@Anonymní píše:

No a tímhle ses dostala tam, kde jsi. Promiň, chápu, že je to těžké, ale ty sama ze sebe tu rohožku děláš. Pasovala ses do pozice, kde jsi schopná tolerovat, tak se pak nediv, že neustále porušuje slíbené. Nemůže za to milenka. Může za to tvůj manžel, když odejde tato, přijde jiná… Prostě odejdi, už kvůli těm dětem. Samozřejmě tím, že mu neustále nadáváš vztahu neprospíváš, pokud teda doufáš, že on ji opustí a bude s tebou. Myslíš si snad, že on má zájem žít se ženou, která neustále jen huláká, vyčítá apod je logické, že tím víc utíká k ní. Váš vztah je už příliš poškozen na to, abys čekala, že to bude jako dřív. Tak naivní snad nejsi… Odejdi, bude to lepší pro děti, pro tebe a tvé zdraví.

Příspěvek upraven 22.04.21 v 14:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5150
22.4.21 14:47
@Anonymní píše:

Máš sama sebe. To je to nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4610
22.4.21 14:48

Když už nemyslíš na sebe a svou vlastní hrdost,
tak ber v potaz, v čem necháváš vyrůstat vaše děti…
normálně vše spočítej a běžte od sebe, to se prostě stává.. ty s ním jsi jen ze setrvačnosti a on také.. žádná láska, respekt, úcta, NIC… smutné..

Hele, taky jsem spoustu let vdaná a rozhodně není vše jen zalité sluncem, ale kompromisy opravdu Odsud-Posud! Ne na úkor svého zdraví, psychiky a hlavně celkové atmosféry domova, kde vyrůstají děti a nasávají své životní vzory..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 14:49
@Angry_birds píše:
Jakože dětem prospívá, když se několikrát týdně hádáte? Ještě teď v období lockdownu to pro ně musí byt totální peklo.

Deti u hadek nejsou. Ale jsem si jista, ze dusno citi.

• Citovat
  • Nahlásit
31724
22.4.21 14:49
@Anonymní píše:

Já bych to i pochopila, pokud by ses nad to dokázala povznést a žila si svůj život a byla v pohodě.

Ale Ty máš zánět žaludku, nespíš a v práci to jde do háje, Tvoje tělo Ti dává jasné signály, jdi od něho, než se objeví nějaká horší nemoc. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 14:50
@Uslava píše:
To budeš raději s člověkem, kterému jsi úplně jedno? Máš kde bydlet a peníze do začátku? Domluvte si střídavou péči a dej se do toho. Uvědom si, že i bez chlapa jsi člověk.

Po financni strance to zvladnu, ale stridavou peci si nedokazu predstavit. T radeji budu snaset soucasnu situaci.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat