Mám zálusk na ženatého

Anonymní
11.6.17 10:24

Mám zálusk na ženatého

A navíc má dvouměsíční dítko. Ukamenujte mě, ale nemůžu si pomoct :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11375
11.6.17 10:27

Pokud si neumíte pomoci sama, tak najděte někoho, kdo vám pomůže se srovnat s tím, jaké charakterové vlastnosti projevujete, kým se necháváte okouzlovat a proč nejste ochotná si začít něco s někým, pro koho byste byla ta jedinná a abyste si tento vztah dokázala udržet.

Nejjednodušší je začít psychoterapií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
11.6.17 10:29

Charakter a morálka ti asi nic neříká..je to smutné, že takové ženy jsou a neštítí se ničit vztahy. Já být na místě té manželky, tak z tebe ty choutky na mýho chlapa preventivně vymlátím dřív, než se o něco pokusíš :). Snad ten chlap charakter a morálku má.

Příspěvek upraven 11.06.17 v 10:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5050
11.6.17 10:30

A zakládáš si kvůli tomu dvě diskuze… super. Pravděpodobně o tebe nejeví zájem, kdežto ty si nemůžeš pomoci. Radši se zaměř na někoho jiného, toto nikomu štěstí nepřinese…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
11.6.17 10:31

A co tím sleduješ? :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12044
11.6.17 10:31

Tak si nech zajit chut. Mysli raciobalne. Lepsi jit do zivota s cistym stitem ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.6.17 10:32
@Anonymní píše:
A navíc má dvouměsíční dítko. Ukamenujte mě, ale nemůžu si pomoct :?

Prosím tě, neblbni, to jsou jenom hormony. Tobě by se líbilo, když by jsi měla manžela a malé miminko, když by ti chtěla rozbít rodinu nějaká jiná žena? Ženatí muži by měli být prostě tabu. A řeči, že si nemůžeš pomoci, to je jenom klišé. Takto se budeš chovat pokaždé, když se ti nějaký muž zalíbí? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
11.6.17 10:33
@Anonymní píše:

Ale můžeš si pomoct. Jen nechceš. Od diskuze čekáš co? Za mě. Jsou věci kteté se prostě nedělaji ať už pička svědí sebevíc. A přeber si to jak je libo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5949
11.6.17 10:35

Dej si studenou sprchu-hlavne tam dole.kdyz te to neprejde tak opakuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
11.6.17 10:36

Tak snad je ten chlap dostatecne rozumny a vazi si sve rodiny, ditete a zeny, ktera mu potomka porodila.
Poloz si dotaz, myslis, ze by rodinu opustil? A pokud ano, myslis, ue by byl stastny? Asi ne. A casem by ti to dal pekne sezrat. A vas vztah by sel do kopru.ma smysl zabijet cas v neperspetivnim vztahu? Nebo ti staci jenom status matrace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15055

Holky klid, vždyť je to jenom provokace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5050

@jdukolem čeká, že jí všechny přítomné ženy pochopí a doporučí, ať jde za své šťěstí bojovat. A zároveň jí ve vedlejší diskuzi poradí, jak sbalit chlapa. Ale prostě si nemůže pomoci, to by měla ta manželka toho vyvoleného pochopit, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
11.6.17 10:49

Jdi do nej :pankac: a jak ho sbalit? udelej ze sebe sexy rajdu, koketuj, mavej rasama a pak stydlive sklapej oci, cervenej se. sem tam si olizni rty a pritom pusob naivne, jakoze vubec nevis, ze koketujes :lol: chyti se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
11.6.17 10:51
@Anonymní píše:

Trollík? Nebo trotlík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.17 10:54

Z jeho strany nevim, jak to je. A jak víte, že třeba on je v rodině šťastný? a že se mnou by šťastný nebyl?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama