Mam zavolat policii?

Anonymní
28.11.20 02:40

Mam zavolat policii?

Byla jsem na jedne oslave narozenin u kamaradova kamarada. No, oni se tu opili, ja jsem nepila, protoze moc nepiju. Jeden typek se se mnou chtel vyspat, ja s nim ne, bylo to hrozny tak jsem vypadla ven. Jde o to, ze jsem v nejake vesnici, od domova asi pul hodiny autem, pesky rozhodne dyl. Zadne autobusy ani vlaky v tuhle hodinu nejezdi, volala jsem par mym znamym, jenze v tuhle hodinu lidi spi. Je moznost zavolat na policii a kontaktovat je s tim, ze se nemam jak dostat domu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3127
28.11.20 02:43

Taxi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 02:44

@MrsNorris Taxiky jsem volala asi 4, zadny nechtel prijet, protoze je to pry pul hodiny autem a to oni nejezdi.

• Citovat
  • Nahlásit
7334
28.11.20 03:01

A myslis, ze policie je tu od toho, aby rozvazela lidi z party? Navic v nouzovem stavu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7237
28.11.20 04:33

Tvl, zavolat si policajty aby tě hodili domů? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5685
28.11.20 05:37
:D :D :D :D :D :oops: :D :oops:

Pobavilo holka musíš počkat až pojede nějakej bus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3426
28.11.20 05:41

Jasně, zavolej jim. A oni ti daj ještě flastr za to, že jsi venku v zákazu vycházení. Nehledě na to, že párty jsou teď tak nějak ne úplně povolený. Běž pěšky, aspoň vystřízlivíš a budeš si pamatovat, že je lepší mít záložní plán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
28.11.20 06:02

Mně by ani nenapadlo sem psát, natož volat policajty :zed: Normálně se vydej na cestu pěšky, nebo si najdi v okolí nějakou vesnici, ze které by jel autobus. Popravdě, z vlastní zkušenosti v nějaké jó vesnici autobusy o víkendu ani nejezdí. Prostě ti nezbyde nic jiného, než hezky šlapat po svých. Do oběda jsi doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12867
28.11.20 06:18

Tady se clovek fakt pobavi :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
28.11.20 06:24

Po ranu super vtip :lol: slysim poprve :D zavolej a budes v penezence o par tisic chudsi :potlesk: dotaz jak bic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12661
28.11.20 06:32

V životě jsem neslyšela, že by nechtěl přijet taxikář - naopak! Vždyť jim tu cestu zaplatíš. A to spíš jde o tuhle stránku problému, co? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
28.11.20 06:42
@Taky jedna píše:
V životě jsem neslyšela, že by nechtěl přijet taxikář - naopak! Vždyť jim tu cestu zaplatíš. A to spíš jde o tuhle stránku problému, co? :?

Mně už se to stalo. Bohužel nejbližší taxislužba je vzdálena 30 km a také taxikář řekl, že takovou dálku nepojede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21477
28.11.20 06:45
@Anonymní píše:
Byla jsem na jedne oslave narozenin u kamaradova kamarada. No, oni se tu opili, ja jsem nepila, protoze moc nepiju. Jeden typek se se mnou chtel vyspat, ja s nim ne, bylo to hrozny tak jsem vypadla ven. Jde o to, ze jsem v nejake vesnici, od domova asi pul hodiny autem, pesky rozhodne dyl. Zadne autobusy ani vlaky v tuhle hodinu nejezdi, volala jsem par mym znamym, jenze v tuhle hodinu lidi spi. Je moznost zavolat na policii a kontaktovat je s tim, ze se nemam jak dostat domu?

Mělas dát tomu týpkovi. Měla bys 15cm v těle a odvoz domů v teple. Takhle budeš mít 20 nočních kilometrů v nohách a vošoupaný boty. Život je vždy otázkou volby :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12661
28.11.20 06:54
@Ju21na píše:
Mně už se to stalo. Bohužel nejbližší taxislužba je vzdálena 30 km a také taxikář řekl, že takovou dálku nepojede.

Možná z obavy, jestli tam ten člověk bude (takovou vzdálenost).
No ale pokud u sebe měla na mobilu internet (emimino), mohla si vygooglit i bližší taxi službu, kde by ten problém s obavou, že po 30 km nebude žádný zákazník odpadl. A pak už těch 30 km na místo určení není problém - zákazník to přece platí a ve dvě v noci nebude asi na rozervání, ne? Navíc během nouzového stavu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12867
28.11.20 07:00

Taxiky? Vzdyt je zakaz vychazeni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu