Mám život, který by si asi jiné přáli ale...

Anonymní
14.5.18 01:12

Mam život který by si asi jiné prali ale...

Pred nejakou dobou jsem poznala partnera ve svém věku. Byl zábavný, milý a bylo mi s nim dobre. Začal ke mě jezdit na vikendy, pak nekdy prijel i po praci odpoledne, byl tady vím dal častěji.. Pak se ke mě nastěhoval a ja se cítila strasne svázána.. Kdyz vstanu ze židle vstane take a kdyz se zeptám kam jde rekne mi ze nevi kam jdu ale jde se mnou.. :nevim: 8o Par měsíců jsem se snažila to cele ignorovat a snažila jsem se byt šťastná.. ma mě rad, nosí mi květiny, stará se o mě, je to šikovný kutil, věrný partner… :kytka:

No a pak přišel problem.. s jedním člověkem z okruhu jeho známých jsme si napsali kvuli nějaké blbosti abychom se na něčem domluvili. Pak jsme si zacali psát častěji a častěji.. pak jsme si zacali volat… :oops: a před par dny jsme spolu telefonovali celou noc a proste si jen povídali…

Neustale na nej myslím, a on na mne.. ale přitom se osobně ani neznáme.. jsme pro sebe cizi lidé.. jen spolu mluvíme, osobně jsme se nikdy nesetkali a je mi bližší než můj partner.. 8o :(

Potřebovala bych poradit… Vím ze tohle pravdepodobne nebude mit budoucnost ale znamená to ze můj vztah je zbytečnost a nema žádný význam.. ze je mi s cizím člověkem lépe nez s nekym s kým ziju..přemýšlím proč v něm pokračovat.. děti nemame.. a ja v tom vztahu zůstávám jen proto ze se můj současný partner vzdal svého bytu, změnil praci aby mi byl blíž.. a mě to ted přijde nefer.. ale uz se mi nechce ani ho obejmout… neříkám ze můj “virtuální” románek ( i kdyz ten muž mě videt chce a ja bojkotuji protoze mam strach abych neudělala chybu nebo hloupost ) je to prave.. ale rikam ze kdybych byla zamilovaná nikdy se to nestane..

Jak mam ale člověku kterého mam rada, který se vzdal svého zivota ( bydlení, práce ) a na kterém mi záleží říct ze ho nemiluji a ze v našem vztahu nechci pokračovat kdyz on je 100% šťastný a zamilovaný?

Budu rada kdyz mi napíšete své zkusenosti a omlouvam se za anonymitu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11826
14.5.18 04:59

Tim, ze jsi s nim z urcite „povinnosti a soucitu“ ublizujes vam obema. Jemu i sobe. Nikdo ti nerekne, co mas udelat, to se musis rozhodnout sama. Ale takovy zavazny krok sestehovani, prestehovani, zmena prace, se dela, kdyz ti dva jsou si 100% jisti, ze spolu chteji dlouhodobe zit.
Zvaz dobre, co je pro vas oba lepsi. Zda byt spolu v podstate ve lzi anebo radeji resit problem s hledanim noveho bydleni pro partnera. Do budoucna je asi lepsi ta druha varianta.
My prestehovani do jineho mesta, zmenu prace apod. resili az po svatbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
14.5.18 05:46

Já teda popravdě přemýšlím, proč myslíš, že máš život, který by si jiné přáli :think:.
Jinak zůstávat s někým ze soucitu nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
14.5.18 05:54

Kdo si preje byt s clovekem, jehoz nema ani chut obejmout? :think:…to neni zadny vztah snu…naopak, citis se svazana, jsi nedobrovolny vezen jeho zavislosti. Muzes udelat 3 veci: vydrzet to, udelat si z nej prevoznika nez zase potkas nekoho s kym budes mit motylky v brise anebo ten vztah ukoncit. Nejhur se ti bude vztah ukoncovat, ale prijde mi to jako nejcistejsi zpusob pro oba zucastnene…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3844
14.5.18 06:00

Nazev diskuze vubec nevystihuje tvuj problem.
Nezustavala bych s nekym ze soucitu a uz vubec bych si neprala byt v roli toho druheho. Je to neprijemne a pro oba ponizujici. Jsem pritel rychlych cistych rezu, takze bych to bez velkych tanecku ukoncila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4066
14.5.18 06:38

Připadá to to tak Protože toho virtuálního neznáš, znáš jen stránku která se ti ozve do telefonu když má dobrou náladu. Jako zamilovanost, isealizuješ si ho, do telefonu anonymně řekne člověk víc než osobně, sama vidíš že se svým partnerem nemluviš. Z vlastní zkušenosti je lepší se zasnazit doma, hodit flintu do žita jde vždy a v každém i ideálním vztahu jsou krize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
14.5.18 06:39

Nechápu název diskuze, co máš, co bychom si přály? Chlapa, ke kterému tě váže jen vděk a soucit? O tom si myslíš, že ženy sní? Neblázni…
Ubližuješ tím sobě, ale i jemu, asi ho rozchod bude bolet, ale nakonec zjistí, že to tak bylo nejlepší, až najde partnerku, která jej bude chtít objímat a bude jej milovat.
Asi si oba zasloužíte něco lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1749
14.5.18 07:46

Virtuální je jen počateční zamilovanost, protože je to něco nového, ale pak to už taky nebude něco nového a přestane tě bavit. Zkus virtuálního pustit z hlavy a soustřeď se na vztah. Promluvte si. Zkus najít důvod proč to je teď takové. Snaž se to napravit. Dej tomu čas a snahu. Ale hlavně mu o tom řekni, ať má vůbec možnost to napravit. Odejít můžeš i později. Ale rozhodnutí je jen na tobě. Ale každý vztah si projde krizí, ale je už jen na nich zda to napraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2339
14.5.18 07:50
@kristyn.g píše:
Připadá to to tak Protože toho virtuálního neznáš, znáš jen stránku která se ti ozve do telefonu když má dobrou náladu. Jako zamilovanost, isealizuješ si ho, do telefonu anonymně řekne člověk víc než osobně, sama vidíš že se svým partnerem nemluviš. Z vlastní zkušenosti je lepší se zasnazit doma, hodit flintu do žita jde vždy a v každém i ideálním vztahu jsou krize.

Ano tady je to vystizene… zblbla jsi do vlastni predstavy a par radku… a vztah mas v krizi… Makej doma on te ten virtualni ci telefonicky seladon snad po case pusti a pak zas uvidis toho doma v hezcim svetle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19460
14.5.18 08:19

Čím déle s ním ze soucitu zůstaneš, tím to bude potom pro vás oba horší…je to blbý, že se všeho vzdal, ale tenhle vztah nemá budoucnost. Umíš si představit, že takhle žiješ třeba ještě 10,20,30 let? Bez lásky z tvé strany?
A ten virtuální vztah je jen počáteční poblouznění, taková iluze o někom, koho pořádně ani neznáš..určitě by to s ním nebylo lepší, než se současným, to mi věř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13915
14.5.18 08:44
@Anonymní píše:
Pred nejakou dobou jsem poznala partnera ve svém věku. Byl zábavný, milý a bylo mi s nim dobre. Začal ke mě jezdit na vikendy, pak nekdy prijel i po praci odpoledne, byl tady vím dal častěji.. Pak se ke mě nastěhoval a ja se cítila strasne svázána.. Kdyz vstanu ze židle vstane take a kdyz se zeptám kam jde rekne mi ze nevi kam jdu ale jde se mnou.. :nevim: 8o Par měsíců jsem se snažila to cele ignorovat a snažila jsem se byt šťastná.. ma mě rad, nosí mi květiny, stará se o mě, je to šikovný kutil, věrný partner… :kytka:

No a pak přišel problem.. s jedním člověkem z okruhu jeho známých jsme si napsali kvuli nějaké blbosti abychom se na něčem domluvili. Pak jsme si zacali psát častěji a častěji.. pak jsme si zacali volat… :oops: a před par dny jsme spolu telefonovali celou noc a proste si jen povídali…

Neustale na nej myslím, a on na mne.. ale přitom se osobně ani neznáme.. jsme pro sebe cizi lidé.. jen spolu mluvíme, osobně jsme se nikdy nesetkali a je mi bližší než můj partner.. 8o :(

Potřebovala bych poradit… Vím ze tohle pravdepodobne nebude mit budoucnost ale znamená to ze můj vztah je zbytečnost a nema žádný význam.. ze je mi s cizím člověkem lépe nez s nekym s kým ziju..přemýšlím proč v něm pokračovat.. děti nemame.. a ja v tom vztahu zůstávám jen proto ze se můj současný partner vzdal svého bytu, změnil praci aby mi byl blíž.. a mě to ted přijde nefer.. ale uz se mi nechce ani ho obejmout… neříkám ze můj “virtuální” románek ( i kdyz ten muž mě videt chce a ja bojkotuji protoze mam strach abych neudělala chybu nebo hloupost ) je to prave.. ale rikam ze kdybych byla zamilovaná nikdy se to nestane..

Jak mam ale člověku kterého mam rada, který se vzdal svého zivota ( bydlení, práce ) a na kterém mi záleží říct ze ho nemiluji a ze v našem vztahu nechci pokračovat kdyz on je 100% šťastný a zamilovaný?

Budu rada kdyz mi napíšete své zkusenosti a omlouvam se za anonymitu.

Mít kouli u nohy rozhodně není snem každé ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 08:53

Dekuju

Tema příspěvku jsem myslela tak… ze mam partnera který mě ma rad, na krereho je spolehnutí, je to hezky a hodný chlap.. a ja si toho nevážím.. poslední dobou jsem toho moc nenaspala tak se omlouvam ze to ne úplně dávalo smysl..

Cely virtuální vztah je jen ulehčení starosti v realitě. Asi mate pravdu ze by bylo lepsi tyhle telefonáty ukončit a snazit se to napravit doma. Preci jen jsem k němu kdysi city chovala jen nevím kam mi uteklay :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
13915
14.5.18 09:05
@Anonymní píše:
Tema příspěvku jsem myslela tak… ze mam partnera který mě ma rad, na krereho je spolehnutí, je to hezky a hodný chlap.. a ja si toho nevážím.. poslední dobou jsem toho moc nenaspala tak se omlouvam ze to ne úplně dávalo smysl..Cely virtuální vztah je jen ulehčení starosti v realitě. Asi mate pravdu ze by bylo lepsi tyhle telefonáty ukončit a snazit se to napravit doma. Preci jen jsem k němu kdysi city chovala jen nevím kam mi uteklay :zed:

Prostě to vyčpělo. Je lepší to zjistit dřív, než když jsou na světě společné děti.
Doma nevím, jestli to spravíš, ale můžeš to aspoň zkusit. Tvůj přítel má nějaké samostatné zájmy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 09:12

@Černá vdova ne naprosto žádné.. kdyz jsme spolu chodili ale nezili mel jich spoustu, kamarády, ja mela čas i na sebe.. ted uz děla jen to ze čeká.. ja vařím on stojí vedle mě a kouká mi pod ruce, lehnu si a jdu si číst lehne si ke mě, jdu na zahradu jde se mnou.. divím se ze se mnou nechce chodit i do práce… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2339
14.5.18 09:14
@Anonymní píše:
Tema příspěvku jsem myslela tak… ze mam partnera který mě ma rad, na krereho je spolehnutí, je to hezky a hodný chlap.. a ja si toho nevážím.. poslední dobou jsem toho moc nenaspala tak se omlouvam ze to ne úplně dávalo smysl..Cely virtuální vztah je jen ulehčení starosti v realitě. Asi mate pravdu ze by bylo lepsi tyhle telefonáty ukončit a snazit se to napravit doma. Preci jen jsem k němu kdysi city chovala jen nevím kam mi uteklay :zed:

Může to být krize, může to být vyprchání… neházej flintu do žita a dej si čas… odjeď na dovolenou s kamarádkou a hlavně nevytloukej klín klínem a snaž se… Rozejít se můžeš vždy… asi si toho chlapa pro něco chtěla, něco mezi vámi bylo a kůli osobní nebo vztahové krizi nemá cenu to ničit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama