Mám zkušenost se zasíláním vzorků UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 09.02.10 20:42
mám zkušenost se zasíláním vzorků UM

Ahoj, třeba tohle někomu pomůže. Obeslala jsem všechny firmy známě na českém trhu s jednoduchým dotazem

• zda mohou zaslat vzorek pokračovacího ochuceného mléka. Byla jsem moc příjemně překvapená, někteří napsali, že obratem posílají balíček, jiní chtěli dalši údaje (za to pošlou vzorky s dárečkem),dále že vzorky nedělají a zda chci slevový kupon na balik mléka v hodnotě 100kč.Konkrétní firmy nechci uvádět, kdyby měl někdo zájem, napíšu víc do SZ..
Reakce:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 09.02.10 21:42

Aha :lol: vzhledem k tomu, že jsem byla zavalena SZ, napíšu více sem.
Takže pokud admini uznají toto jako reklamu - asi to smažou:
Kontakty jsem si našla na kojeni.net v odkazech.
Hami a Nutrilon (danone?) je asi stejná firma, odpovědely mi několikrat - ruzné dámy - vždy příjemné - přesto se omlouvaly, že vzorky nevyrábí ale že mi mohou poslat slevový kupon 100kč na banánový(vanilkový) nutrák.
Registrovaným v hamiklubu pošlou mléko 6+ a 12+ (po 200gr), + nějaké masozeleninové příkrmy..(ale to se asi obecně ví).
Z Hippu a Hero zaslali obratem požadovaný vzorek.
Z Goldim (biomléko Babio) požádali o vyplnění dotazníku a poslali vzorky s dárečkem.
Neozvali se pouze z Nestle (beba)

Můj dotaz zněl takto:

Prosím o zaslání vzorku (u mne šlo o vzorek ochuceného pokračovacího mléka)..

J.

Daniela82
Závislačka 4990 příspěvků 10.02.10 09:10
janac píše:
Hami a Nutrilon (danone?) je asi stejná firma, odpovědely mi několikrat - ruzné dámy - vždy příjemné - přesto se omlouvaly, že vzorky nevyrábí ale že mi mohou poslat slevový kupon 100kč na banánový(vanilkový) nutrák.
Registrovaným v hamiklubu pošlou mléko 6+ a 12+ (po 200gr), + nějaké masozeleninové příkrmy..(ale to se asi obecně ví).
Z Goldim (biomléko Babio) požádali o vyplnění dotazníku a poslali vzorky s dárečkem.

Můj dotaz zněl takto:

J.

to je zajímavé :wink: kupony na Nutrilon mi prisly automaticky, nic jineho vlastne nepijeme, ale s Nestle mam stejnou zkusenost, zaregistrovala jsem se, byl slibeny darek a nic :roll:

janinka4444
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 15.02.10 08:44
Daniela82 píše:
janac píše:

Můj dotaz zněl takto:

J.
to je zajímavé :wink: kupony na Nutrilon mi prisly automaticky, nic jineho vlastne nepijeme, ale s Nestle mam stejnou zkusenost, zaregistrovala jsem se, byl slibeny darek a nic :roll:

tak mně dárek přišel vzorek kaše teda jestli je to ono.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 21.02.10 10:02

vtipné je že z Hello (Sunar) poslali „vzorek“ 600 gramů :lol: (protě tu normální velkou krabicu) :potlesk:

Pipi 00
Závislačka 2772 příspěvků 08.07.14 15:08

Ahoj ženy, obnovuji to tady, nemám žádný dotaz, jen si jdu postěžovat. Je to sice asi notoricky známý, ale opět mě to děsně naštvalo. Mám 5ti měsíční miminko, kojené. Nicméně jsem silný migrenik a občas musím brát léky, s kterými se nesmí 12h kojit. Čím déle od porodu, tím pravděpodobněji se to stane. Bývá to tak a je to i moje zkušenost s prvním dítětem. T. j. budu potřebovat dát někdy UM z flašky. Začla jsem teď přikrmovat a zároveň trénovat flašku s UM, budu klidnější, když to půjde, navíc se skončením plnýho kojení TO může přijít. No a mimino samo nechce nic, mám doma Nutrilon a koupila jsem ještě Babylove. Tak jsem našla tuhle diskuzi a obeslala Sunar a Hipp, že prosím vzorek. A odpoveď shodná: sorry, zákon nám neumožňuje posílat vzorky počátečního mléka kvůli podpoře kojení.
Jako potřebuju si ulevit. Kterej blb vymyslel, že podpoří kojení tím, že ztíží přístup k UM. Fakt nechápu. PODPORA znamená, že mi někdo pomůže, poradí, povzbudí atd., to je celý. Ten tlak na kojení je brutální a hlavně ze špatný strany. Ach jo.

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25880 příspěvků 08.07.14 15:16

@Pipi 00 myslím si, že je to hlavně trest pro ty, co nemohou kojit. Ty, co kojit nechtějí, to stejně neodradí. To je stejné jako, že na počáteční UM nesmí být ze zákona žádné akce a slevy a musí se vždy prodávat za plnou cenu, ale UM od 6 měsíců se mohou prodávat v akcích, se slevovými kupónky a tak. Ale něco mi říká, že se to netýká jen ČR, ale je to ve více zemích, což ale není omluva.
Jo a 5 měsíční holčičce bych klidně dala UM od 6 měsíců. Ony se tak moc neliší a pokud je to na občasný dokrm, tak bych to neřešila ;)

Madel
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 08.07.14 15:22

Jojo, tohle jsem si přesně říkala před dvěma lety. Nemohla jsem kojit a uplně mě točila tahle věc s počátečním UM. Taky to nepochopím.

Madel
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 08.07.14 15:29

A taky už jsem po pátým měsíci dávala pokračovací UM na radu doktorky. Jakmile už se začne s příkrmem, tak se to prý má…

Pipi 00
Závislačka 2772 příspěvků 08.07.14 15:46

@Billi @Madel Dík, zkusím pokračovací, to je fakt. Stejně to vypadá, že to nevezme.
Mě už to taky vytočilo u první a teď u druhý tak krásně kojím, jde to a vytočí mě to zas, grrrrr.

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25880 příspěvků 08.07.14 15:50

@Pipi 00 a nešlo by, že bys pro případ migrény odstříkávala? A třeba by lépe vzala známou chuť, když je pro ni změna už ta láhev.
Jinak bych prubla Sunar Original, ten je chuťově moc dobrý. Je sice až 2 a asi nebude patřit mezi ta nejlepší UM, ale našemu dítěti moc jede dodnes…

Pipi 00
Závislačka 2772 příspěvků 08.07.14 16:04

@Billi Nešlo, tolik neodstříkám ani omylem, i kdybych to sbírala fakt dlouho. Momentálně pár kapek max. MM z flašky vezme, moc nechce, ale nakonec ji ukecám.
Měla jsem ji zvykat dřív, no. Jenže jsem zas nechtěla, aby se odstavila, pak byla protivná ona nebo ségra, tak jsem odkládala a teď jen doufám, že to nacvičí dřív než bude problém.
Sunar je další, co zkusím, ale nechám tomu pár dní. I cenově to snad půjde. Štve mě kupovat drahý mlíka a pak je vyhodit.

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25880 příspěvků 08.07.14 16:06

@Pipi 00 a nemáš v okolí kamarádku, která by ti kus odsypala? :think: My si tak pomáhaly s jednou holčinou od nás. Taky by mě štvalo kupovat a vyhazovat.

Pipi 00
Závislačka 2772 příspěvků 08.07.14 16:13

@Billi Dobrej nápad, ale jsou všechny kojící.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >