Mám zkusit lázně nebo ne?

Anonymní
12.4.21 13:57

mám zkusit lázně nebo ne

Jsem už skoro 2 měsíce doma po kovidu, pracuji na nohách celé dny ve fabrice. Měla jsem horší průběh zápal plic a ještě se necítím úplně dobrá, bolí mě nohy, občas ještě zakašlu. Krev nemám úplně v pořádku. Nicméně mne už nahání zaměstnavatel agentura a dokonce jsem si vyslechla, že normální je marodit 2 až 3 týdny.
Hodlám z práce odejít, akorát nemám zatím jinou práci. Nevím zda se mám pokoušet o lázně, když budu chvíli v jiné práci, tak se jim to zřejmě líbit nebude pokud bych byla 3 týdny mimo, no a v současném zaměstnání podle toho co jsem si vyslechla jistě také ne.
Zase bych byla hloupá, pokud bych tedy měla nárok toho nevyužít. Co byste dělali na mém místě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76157
12.4.21 14:26

Určitě bych toho využila a to ještě ve stávající práci. Je to mrcha a spousta lidí má následky, a jestli mohou lázně pomoct, tak bych se jich jen kvůli blbcům v práci nevzdávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 17:00

mám zkusit lázně nebo ne

@j.a.n.i1 píše:
Určitě bych toho využila a to ještě ve stávající práci. Je to mrcha a spousta lidí má následky, a jestli mohou lázně pomoct, tak bych se jich jen kvůli blbcům v práci nevzdávala.

Jenže oni už ví v práci, že chci odejít, kolegyně co šla pryč jim řekla, že tam taky nejsem spokojená a já dělám pro jednu fabriku přes agenturu, takže mě tam nenechají, když jim nebudu chodit do práce.
Stejně bych je asi nedostala hned ty lázně, co já vím jak bych dlouho čekala, pokud bych je tedy dostala to nevím. Takže se mi nechce čekat v současné práci, když jsem tam nespokojená, mohla by mi utéct to jiné místo. Tak pokud by mě za to propustili v tom dalším zaměstnání, holt bych si musela hledat jiné, ale vázat se na ty fabriky, takových prací kam se lidi nehrnou je dost najdu zas něco.
Už to co mi ted řekli, že pokud chci můžeme spolu rozvázat hned pracovní poměr, já jsem zatím v neschopnosti pracovní a to je myslím protizákonné, vždyt jim o zdraví lidí nikde nejde, za mizerný plat chtějí z člověka sedřít kůži. To jsem se kovidem nakazila v práci a jim se nelíbí, že marodím, jsem opravdu vytočená…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat