Mám zpoždění 10 dní ale negativní test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
27.10.21 14:42

Mám zpoždění 10 dní ale negativní test

Maminky, mám zpoždění 10 dní ale mám negativní test 😔 mimco bych si přála ale vypadá to že těhotná asi nejsem.
Má někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
27.10.21 14:57

Ano stalo, 2× ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
27.10.21 14:58

@Katchielka a byla jste těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
27.10.21 15:03
@drenkova22 píše:
@Katchielka a byla jste těhotná?

Ne, počkala jsem až budu mít zpoždění 14 dní, šla na gyndu, dr udělal ultrazvuk. Jednou tam byla cysta a to řekl, že je pravděpodobná přičina zpoždění. Po druhé žádná zjevná příčina nebyla z utz vidět. V obou případech jsem dostala injekci na vyvolani. MS po injekci dorazila.
Když jsem byla těhotna testy vždy byly pozitivni. Při prvním tehotentsví jsem si ho dělala po 7 dennim zpozdeni a u druheho az po 14 dennim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20946
27.10.21 15:23
@drenkova22 píše:
Maminky, mám zpoždění 10 dní ale mám negativní test 😔 mimco bych si přála ale vypadá to že těhotná asi nejsem.
Má někdo zkušenost?

Mám zkušenost, že po tom, co jsme se přestali chránit, se tělo zbláznilo, nebo co a normálně jsem měla zpoždění, které jinak ne. Psychika je mocná. Když jsem byla těhotná, měla jsem pozitivní test cca 10 dnů zpoždění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
27.10.21 15:27

@P4ja to máte pravdu 😊 právě, že mám 10 dní zpoždění dělala jsem si test ale ani ducha nemám 😔 jsem nervózní, bohužel jsem teď na dovoleny a na gyndu teď nemůžu.🤷 Zkusím počkat třeba 4 dny ještě a uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20946
27.10.21 15:37
@drenkova22 T
@drenkova22 píše:
@P4ja to máte pravdu 😊 právě, že mám 10 dní zpoždění dělala jsem si test ale ani ducha nemám 😔 jsem nervózní, bohužel jsem teď na dovoleny a na gyndu teď nemůžu.🤷 Zkusím počkat třeba 4 dny ještě a uvidím.

Tak to asi těhotenství není. A nás gyndu zbytečně chodit. Stejně by nic neviděli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat