Po antibiotikách mám týden zpožděnou menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klariss123
Nováček 2 příspěvky 26.11.18 14:43
Mám zpoždění týden

Ahoj holky, možná už se to tady rozebíralo ale i tak…Chci se zeptat jestli se někdo nesetkal se stejným problémem. :think: 22.10 jsem mela poslední MS ciklus mam pravidelný 28 dni…začátkem 11 měsíce jsem brala antibiotika entizol 14 jsem byla na kontrole a dr mi řekla že je všechno v pořádku dneska je to týden co meskam testy jsem zkoušela ale negativní o miminko se snažíme už třetí měsíc je mozne je jsem těhotna? nesetkal se někdo už s takovým problémem? Děkuji za odpovědi :oops:

Reakce:
Martha03
Kecalka 483 příspěvků 26.11.18 14:50

Bohužel nikdo tu nemá vesteckou kouli nebo alespoň nějakou funkční. Dotaz není dostatečný, víš kdy jsi měla ovulaci? Dle toho se pak dá říct, zda ještě čekat a udělat test či nikoliv. Dle toho co popisuješ bych ale spíše řekla, že na zpoždění mají vliv antibiotika.

warita
Echt Kelišová 8468 příspěvků 26.11.18 15:40
@Klariss123 píše:
Ahoj holky, možná už se to tady rozebíralo ale i tak…Chci se zeptat jestli se někdo nesetkal se stejným problémem. :think: 22.10 jsem mela poslední MS ciklus mam pravidelný 28 dni…začátkem 11 měsíce jsem brala antibiotika entizol 14 jsem byla na kontrole a dr mi řekla že je všechno v pořádku dneska je to týden co meskam testy jsem zkoušela ale negativní o miminko se snažíme už třetí měsíc je mozne je jsem těhotna? nesetkal se někdo už s takovým problémem? Děkuji za odpovědi :oops:

predpolsdni mesic jsem dostala menzes 34 den cyklu, a posledni 36 den. Takoveto meskani je u mne neobvykle, tehotna nejsem.

Zajdi si na gyndu. K tomu ti nikdo vic nerekne.

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 26.11.18 15:47

:roll: :roll: dnes a denně.
Nikdo ti nevidí dovnitř.Zkušenosti může mít každá jiná.Může jít o těhotenství a nemusí.

Klariss123
Nováček 2 příspěvky 26.11.18 15:56

Jen jsem chtěla vědět jestli se s takovým případem někdo nesetkal tot vse ;) vím že mi tu ne napíšete ze jsem těhotna atd … I tak díky

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 26.11.18 16:01

@Klariss123 kdyby sis přečetla xxxx diskuzí tohoto tématu.Zjistíš, že je tu těchto témat nespočetně, takže zkus lupu a pravděpodobně narazíš i na někoho kdo měl stejný " problém " ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.11.18 16:08

To už by snad testy vyšly, spíš bych to tipla na tu nemoc a antibiotika, že ti rozhodily cyklus :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >