Navazování přátelství ve vztahu

Anonymní
29.9.20 19:03

Mám zvláštní otázku, která se týká vztahu.

Prosím anonym, jinak smazat.
Musím se vzdát kontaktu s lidmi, se kterými jsem spala, pokud mám partnera? Dopadla jsem tak, že mám sice partnera, ale nenavazuji nové kamarádské vztahy. Docela mě to ničí v poslední době.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1753
29.9.20 19:04

Tak záleží jak to vnímá tvůj partner a jak ty vztahy vnímáš ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
29.9.20 19:07
@Anonymní píše:
Prosím anonym, jinak smazat.
Musím se vzdát kontaktu s lidmi, se kterými jsem spala, pokud mám partnera? Dopadla jsem tak, že mám sice partnera, ale nenavazuji nové kamarádské vztahy. Docela mě to ničí v poslední době.

Moc tomu nerozumím… ty dokážeš navazovat kamarádské vztahy jen s těmi, se kterými jsi spala, nebo v čem je problém? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 19:09
@Rachel_cz píše:
Tak záleží jak to vnímá tvůj partner a jak ty vztahy vnímáš ty :lol:

Můj první partner je můj kamarád, známe se dvacet let. To se s ním mám přestat bavit? To víš, že se mu to nelíbí. Hlavně ale, že on je se svou exmanželkou v kontaktu denně skoro kvůli dceři. Posledně se smál, jak spolu telefonovali, když byl u mě. Kudla v kapse se mi otvírala. :D A taky jsem byla ve vztahu několik let se ženou. Mám se přestat bavit i s holkama? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14428
29.9.20 19:09

Ne, fakt nemusíš a pokud tvůj partner tě nutní omezit kontakt s lidmi, tak je zde dost značné riziko, že sis začala s tyranem.

V douhodobém spokojeném vztahu je naprosto normální, že se lidi potkávají s jinými lidmi, nepodvádí s nima svého partnera a vzájemně si věří.

Zakazaovat druhému cokoliv partner prostě nemá nárok a pokud to někdo dělá, tak je to známka dost nepěkné patologie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48753
29.9.20 19:10

Řeknu jenom jedno: Pozor na zavislost na partnerovi. Máš k tomu nakročeno. Pak ty rozchody jsou 8) příšerné :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 19:11
@Ou píše:
Ne, fakt nemusíš a pokud tvůj partner tě nutní omezit kontakt s lidmi, tak je zde dost značné riziko, že sis začala s tyranem.

V douhodobém spokojeném vztahu je naprosto normální, že se lidi potkávají s jinými lidmi, nepodvádí s nima svého partnera a vzájemně si věří.

Zakazaovat druhému cokoliv partner prostě nemá nárok a pokud to někdo dělá, tak je to známka dost nepěkné patologie.

Děkuji za zajímavý rozbor. Partner mě neomezuje, věří mi. Chudák neví, že jsem byla poběhlice. Dělám to kvůli sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 19:14
@mrav píše: Řeknu jenom jedno: Pozor na zavislost na partnerovi. Máš k tomu nakročeno. Pak ty rozchody jsou 8) příšerné :mavam:

Dám příklad: Je mi sympatická jedna slečna, ve vší počestnosti samozřejmě…Napsala jsem ji, jestli nechce jít na procházku. Pak mám ale pocity viny. Já ale chci mít kamarádku.

• Citovat
  • Nahlásit
1753
29.9.20 19:16
@Anonymní píše:
Můj první partner je můj kamarád, známe se dvacet let. To se s ním mám přestat bavit? To víš, že se mu to nelíbí. Hlavně ale, že on je se svou exmanželkou v kontaktu denně skoro kvůli dceři. Posledně se smál, jak spolu telefonovali, když byl u mě. Kudla v kapse se mi otvírala. :D A taky jsem byla ve vztahu několik let se ženou. Mám se přestat bavit i s holkama? :lol:

Proč by jsi se s nima měla přestat bavit? Bavit se spolu můžete. Nežárli na něj, buď ráda, že se k ex nechová jako hulvat, to o chlapech hodně vypoví jací jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 19:17
@Moringa píše:
Moc tomu nerozumím… ty dokážeš navazovat kamarádské vztahy jen s těmi, se kterými jsi spala, nebo v čem je problém? :nevim:

Nene. Jak můžu navazovat nové kamarádské vztahy?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 19:19
@Rachel_cz píše:
Proč by jsi se s nima měla přestat bavit? Bavit se spolu můžete. Nežárli na něj, buď ráda, že se k ex nechová jako hulvat, to o chlapech hodně vypoví jací jsou.

Aha. Takže nevadí, že jsme spolu spali? A můžu jít na kafe s tou lesbou? Jak by se ale na to tvářil partner. Blbě…

• Citovat
  • Nahlásit
1601
29.9.20 19:19
@Anonymní píše:
Nene. Jak můžu navazovat nové kamarádské vztahy?

No a jak si je navazovala doposud? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18486
29.9.20 19:20
@Anonymní píše:
Dám příklad: Je mi sympatická jedna slečna, ve vší počestnosti samozřejmě…Napsala jsem ji, jestli nechce jít na procházku. Pak mám ale pocity viny. Já ale chci mít kamarádku.

Ja tomu uz vubec nerozumim 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 19:21
@Moringa píše:
No a jak si je navazovala doposud? :nevim:

Já jsem právě žádné nenavazovala. Já mám jedinou kamarádku od šesti let. :D

• Citovat
  • Nahlásit
1753
29.9.20 19:22
@Anonymní píše:
Aha. Takže nevadí, že jsme spolu spali? A můžu jít na kafe s tou lesbou? Jak by se ale na to tvářil partner. Blbě…

Na kafe s lesbou klidně jdi, když nic nebude, tak proč by mu to melo vadit?
Tobě by vadilo, kdyby on šel na kafe s gayem?
Moc to hrotíš… Když s nima budeš fakt jen kámoška, tak o co jde?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama