Máma a já předplatné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 27.10.14 15:40
máma a já předplatné dárek kávovar

Ahoj dnes jsem narazila na předplatné časopisu máma a já je k tomu dárek docelá drahý moc se mi tomu nechce věřit
objednávali jste některá

Příspěvek upraven 27.10.14 v 16:19

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21744 příspěvků 27.10.14 15:57

Toto ne, ale objednávala jsem před lety předplatné maminky a taky k tomu byl drahý dárek a přišel a byl fakt hezký.

olinka11
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 27.10.14 15:58

Koukám ale, že ta akce byla do 20. října

chs.jasmin
Echt Kelišová 8787 příspěvků 27.10.14 16:15

Já mám časopis teď doma a k předplatnému momentálně není žádný dárek…

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 27.10.14 16:19

Měla jsem tam špatný odkaž ale jak vidím tak jsem to stejně prošvihla :oops:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8787 příspěvků 27.10.14 16:21

@Vcielka Já doufám, že v před Vánocema udělají nějakou hezkou akci a dají nějaký dáreček pro předplatitele. Hned bych si to objednala od přítele… ehm Ježíška :D

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 27.10.14 16:24

@chs.jasmin že jo pořád váham nad maminkou případně máma a já to první mi přišlo ze začátku fajn ale pak to bylo pořád dokola teď čekáme druhé mimčo a potřebuji nějakou insipiraci pro ježíška
manžel už mně urguje strašně mu vyhovuje když mu napíšu seznam nejlépe i s odkazy několik tipů co mi udělá radost a on z toho něco vybere. Překvapění je to že nevím co a pro něj úleva že nebudu sklamaná, že zbytečně nevyhazujeme penízky :srdce: :hug:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8787 příspěvků 27.10.14 16:47

@Vcielka Mě příjde maminka plná reklam. Koukala jsem teď na nějaké letošní číslo (snad dokonce i to poslední) a bylo tam 6 stran reklam jen na kočárky a to ještě pod 10tisíc ani jeden nešel. A tak jsem se koukala i na ceny předplatného a Máma a já výjde mnohem levněji.

tady je odkaz. Byl kávovar, ale jen do 20.10. tak sjem zvědavá co tam bude teď. :lol: http://www.mamaaja.cz/index.cfm?…

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 27.10.14 21:25

@chs.jasmin tak si to pamatuji stejně pár let jsem četla jiný žánr

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >