Máma má chřipku a batole na krku :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barusberus
Povídálka 25 příspěvků 08.01.19 11:28
Mama ma chripku a batole na krku :-)

Tak jak se s timhle vyrovnavate? Za dva roky nas to potkalo poprve, neco mi sedlo na prudusky, ryma a zimnice…no nejlepe zachumlat se do perin a prolivat se cajem.Coz s batoletem moc nejde :D jak unavujete prcky, kdyz nejste fit? V malem byte toho oproti venku moc nenabeha, tak bych male rada vymyslela nejakou cinnost, u ktere nemusim byt plne aktivni :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5345 příspěvků 4 inzeráty 08.01.19 11:30

Telka :nevim: jinak tatinek,rodina. Musis odpocivat… ja jsem po nocni, 17tt a jsem vzhuru se synem ktery ma strevni chripku. Jsem vychlustla pod perinou v obyvaku. On u PC, nastesti 5 lete dite toho jiz zvladne ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 23712 příspěvků 08.01.19 11:32

Já pouštěla malé pohádky nebo si malovala, hrabala se v časopisech nebo si stavěla z kostek, puzzle.Když jí byly dva, měla jsem 3 měsíce zápal plic, nemohla jsem se z něj dostat, pak mi praskly tři žebra od kašle, to byl teprv mazec, ale zvládla jsem to, musela, nic jiného mi nezbývalo.Drž se a brzy uzdrav :hug:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 08.01.19 11:34

Taky jsem to tak mivam občas. A na krku tři děti (10,6,3) většinou si pustíme pohádky nebo vybarvujeme omalovánky :hug:

Ju21na
Kecalka 494 příspěvků 08.01.19 11:36

Běžela televize a já se, zalezla pod peřinou, modlila, aby byl tatínek co nejdřív z práce doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:39

Neboj, nejsi sama, my jsme nemocni vsichni, deti( 2 roky a rok) uz tri tydny, ted maji zapal plic, ja jsem ve 20tt a manzel taky memocny a jedina hlidaci babicka v okoli ma taky zapal plic, takze je to dost na palici, deckam po atb okralo a rozebiraji byt, v noci nespi ani jeden, clovek se musi co nejvice obrnit a prezit :mrgreen:

barusberus
Povídálka 25 příspěvků 08.01.19 11:47

@Ju21na :lol: to je pravda,ted se modlim k jejimu odpolednimu spanku a potom prijde faze ,,tato at uz si doma" :lol:

barusberus
Povídálka 25 příspěvků 08.01.19 11:48
@Anonymní píše:
Neboj, nejsi sama, my jsme nemocni vsichni, deti( 2 roky a rok) uz tri tydny, ted maji zapal plic, ja jsem ve 20tt a manzel taky memocny a jedina hlidaci babicka v okoli ma taky zapal plic, takze je to dost na palici, deckam po atb okralo a rozebiraji byt, v noci nespi ani jeden, clovek se musi co nejvice obrnit a prezit :mrgreen:

Ou,tak to je hodne neprijemne,oproti vam jsem vlastne uplne v pohode! Drzim palce,at jste co nejdriv vsichni v poradku a prezijete bez ujmy ;)

Alyss1
Závislačka 3164 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 11:49

Televize.

Nebo si ustelu na zemi, okolo hracky a umiram tam.

barusberus
Povídálka 25 příspěvků 08.01.19 11:51

@Jančakecalka klobouk dolu ;) je neuveritelne co jsme schopne zvladnout pri detech ;)

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 08.01.19 11:56

Zalezla jsem k dětem do pokoje, do postele, zapla pohadky, když byly menší tak jsem zamkla v pokojíku a napůl spala, obě holky si většinou po hodině lehly vedle mě a spaly taky. Nebo když mi bylo úplně zle tak tatínek, oni to taky bez něj jeden den v práci prezijou

axelina
Závislačka 2913 příspěvků 08.01.19 12:00

@barusberus já vždy pustila bednu a vstavala jsem jen když fakt šlo o život takže večer to u nas vypadalo jak po loupežným přepadení… posledni 2 roky jsem se rozhodla že už " nebudu nemocná "že si to proste nemužu dovolit a psychika asi děla hodne protože opravdu nejsem …možna je to ale take tím že hned jak cítím škrábání v krku vezmu ibalgin a dor ana to přejde. že to zarazim v počátku. dříve jsem byla nemocna i 3× za zimu

barusberus
Povídálka 25 příspěvků 08.01.19 12:25

@axelina dobry tip,asi vyzkousim…i kdyz ted uz je asi pozde,tal priste…njn asi opravdu nic jineho nelze,nez tu telku a dovolit kramarit uplne vsude :lol:

slunce.v.duši
Kelišová 6499 příspěvků 08.01.19 12:41

Jooo to znám…mam už tři týdny kvalitní zánět dutin, migrény a těhotenské nevolnosti (končim první trim). takže nevim jestli mam dřív smrkat, kašlat nebo zvracet :lol: tříleťák taktéž zánět dutin, ale energie na rozdávání…no řeším to televizí :oops:, duplem a knížkama. jsou dny kdy to jde a jiné, kdy mi tu skáká po hlavě a já jen přežívam :lol: teď děcko v noci špatně i spí, takže se nedá zregenerovat tehdy… :zed:
když byl batole, trpěla sem na žlučník a to byla teprve mňamka. to sem blila do záchoda a batole mě hladilo po vlasech…naštěstí tak nějak vždycky vycítil, kdy je to krizovka a má se zklidnit :pankac:

barusberus
Povídálka 25 příspěvků 08.01.19 12:51

@axelina dobry tip,asi vyzkousim…i kdyz ted uz je asi pozde,tal priste…njn asi opravdu nic jineho nelze,nez tu telku a dovolit kramarit uplne vsude :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama