Máma mě vydědí, protože žiji v cizině

21.4.20 22:41

máma me vydĕdí, protože ziji v cizinĕ

Nevim co delat, ziji ve Francii a chci se vratit domu do CR, máma chce cely dum odepsat sestre, bydli s ni, ale ja s malym nemam kde jit, sestra hraje na city, ma 2 deti, a chce aby me máma vydedila protoze ji nenavstevuji a ani ji nedokazu financne pomoct, ja ale fakt nemuzu, myslite, ze to me sestre vyjde? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34693
21.4.20 22:43
@Cizinka všude píše:
Nevim co delat, ziji ve Francii a chci se vratit domu do CR, máma chce cely dum odepsat sestre, bydli s ni, ale ja s malym nemam kde jit, sestra hraje na city, ma 2 deti, a chce aby me máma vydedila protoze ji nenavstevuji a ani ji nedokazu financne pomoct, ja ale fakt nemuzu, myslite, ze to me sestre vyjde? :zed:

Když to na ní přepíše, bude to její. Ty nemáš kde bydlet, nepracuješ, nespoříš si, když čekáš, co ti spadne do klína?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
21.4.20 22:49

Za zivota muze matka prevadet majetek na koho chce. Pokud by se ale zbavila veskereho majetku a nezbylo na povinny podil deti, byval driv zapocet, ale nevim zda to zustalo. K vydedeni bys musela mit uplne preruseny kontakt a vubec se nezajimat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16503
21.4.20 22:52

Tak jestli to celé přepíše na sestru. Tak pak po matčině smrti tn převod můžeš napadnout. Že ty jsi nedostala nic. Ale bude tě to stát peníze, právníci, soud…
Ale teď za svého života může přepsat dům na koho chce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 22:52

Ja jsem pracovala cely zivot, jen holt nevydelam hodne, setrim jak muzu :jazyk:, jen me mrzi, ze jsem cely dum stavela s rodici, mamka byla hodnekrat v u me ve Francii, u more, vse zaplaceno a ted kdyz potrebuju nekde bydlet, me nechcou, abych nezabrala misto v dome,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34693
21.4.20 22:55
@Cizinka všude píše:
Ja jsem pracovala cely zivot, jen holt nevydelam hodne, setrim jak muzu :jazyk:, jen me mrzi, ze jsem cely dum stavela s rodici, mamka byla hodnekrat v u me ve Francii, u more, vse zaplaceno a ted kdyz potrebuju nekde bydlet, me nechcou, abych nezabrala misto v dome,

Celý život? Jsi před důchodem? Máš malé dítě. A dům jsi stavěla rodičům vlastníma rukama a za tvoje peníze? Nebo jsi podávala cihly? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 22:56
@Cizinka všude píše:
Nevim co delat, ziji ve Francii a chci se vratit domu do CR, máma chce cely dum odepsat sestre, bydli s ni, ale ja s malym nemam kde jit, sestra hraje na city, ma 2 deti, a chce aby me máma vydedila protoze ji nenavstevuji a ani ji nedokazu financne pomoct, ja ale fakt nemuzu, myslite, ze to me sestre vyjde? :zed:

A kde přesně ve Francii?

• Citovat
  • Nahlásit
21.4.20 22:59

Ma sestra tam bydli neprihlasena roky, je prostitutka, dava mamce ale presto jistotu, ze neni sama, ja pracuju s postizenymi, vydelavam malo, protoze hlidani ve skolce me stoji pulku vyplaty. Chtela jsem se vratit domu, protoze chci, aby muj syn byl Čech a neee jeden cizinec ve Francii jak to tady berou a zit i s malem, jen me prekvapila ta reakce le sestry a mamky taky, boji se ztratit pohodli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 23:02
@Russet píše:
Celý život? Jsi před důchodem? Máš malé dítě. A dům jsi stavěla rodičům vlastníma rukama a za tvoje peníze? Nebo jsi podávala cihly? :roll:

Ja jsem od 22 met pracovala, setreni neni tema, tema je muzou me vydedit kdyz ziji v cizine??nemuzu jezdit za mamkou kazdy vikend, me to pripada spise na hru,: mit rad dam, nemit rad, nedam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 23:03
@Cizinka všude píše:
Ma sestra tam bydli neprihlasena roky, je prostitutka, dava mamce ale presto jistotu, ze neni sama, ja pracuju s postizenymi, vydelavam malo, protoze hlidani ve skolce me stoji pulku vyplaty. Chtela jsem se vratit domu, protoze chci, aby muj syn byl Čech a neee jeden cizinec ve Francii jak to tady berou a zit i s malem, jen me prekvapila ta reakce le sestry a mamky taky, boji se ztratit pohodli

Bydlíš ve Straßburg? Já bydlím nedaleko a utéct nemůžu, musim mit povolení od otce a vím jak to s tím cizincem myslíš, je jich tu až moc

• Citovat
  • Nahlásit
34693
21.4.20 23:05
@Cizinka všude píše:
Ja jsem od 22 met pracovala, setreni neni tema, tema je muzou me vydedit kdyz ziji v cizine??nemuzu jezdit za mamkou kazdy vikend, me to pripada spise na hru,: mit rad dam, nemit rad, nedam

Ale ona tě nevydědí. Jen napíše barák na tvou sestru. Ty jsi pryč, ona je tam. Není to fér, ale je to její barák. Její pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 23:09
@Netopirek píše:
Tak jestli to celé přepíše na sestru. Tak pak po matčině smrti tn převod můžeš napadnout. Že ty jsi nedostala nic. Ale bude tě to stát peníze, právníci, soud…
Ale teď za svého života může přepsat dům na koho chce

Takze jsem vysoupnuta…tim ze ziji v cizine, jsem se nedobrovolne zbavila majetku, jen me to fakt hoodne od mamky mrzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34693
21.4.20 23:10
@Cizinka všude píše:
Takze jsem vysoupnuta…tim ze ziji v cizine, jsem se nedobrovolne zbavila majetku, jen me to fakt hoodne od mamky mrzi

Po mámině smrti nám zbyly jen dluhy. Naštěstí šlo dědictví odmítnout. Jsi na tom ještě dobře 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 23:12

Jinak nevím co ti dát za odpověď. Promluvit si s ní? Možná to chce dát sestre, protože ta má 2 děti a je to pro ni výhodnější

• Citovat
  • Nahlásit
21.4.20 23:12
@Anonymní píše:
Bydlíš ve Straßburg? Já bydlím nedaleko a utéct nemůžu, musim mit povolení od otce a vím jak to s tím cizincem myslíš, je jich tu až moc

Bydlim v alsasu68 a otec neplati, pracuju v CH na 60% je mi 44let a fakt jsem unavena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat