Máma mě vydědí, protože žiji v cizině

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
21.4.20 23:59

@Russet jde to dohledat zpetne ve Francii 15 let, posilala jsem to v 2012. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5730
21.4.20 23:59
@Cizinka všude píše:
Ja jsem od 22 met pracovala, setreni neni tema, tema je muzou me vydedit kdyz ziji v cizine??nemuzu jezdit za mamkou kazdy vikend, me to pripada spise na hru,: mit rad dam, nemit rad, nedam

Neponižuj se, vykašli se na její barák a ať si ho tvá milá sestra prostitutka třeba sežere. Děláš dobrou práci, máš zkušenosti, někde se znovu uplatníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:02
@Cizinka všude píše:
@Russet jde to dohledat zpetne ve Francii 15 let, posilala jsem to v 2012. :potlesk:

A to jsi jí poslala čtvrt mega a nedomluvily jste se smluvně, jak ti to bude platit? To jsi pěkně naivní. Teď bys mohla mít slušnou sumu na život tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:03

@Russet jen pro info, ma sestra dostala byt v hodnote 1.5mega, ktery prodala a penize fuč, ja jsem nedostala ani 1.000kc a i svatbu jsem si zaplatila s exmanzelem sama,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:05

@reincarnate presne tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:07
@Cizinka všude píše:
@Russet jen pro info, ma sestra dostala byt v hodnote 1.5mega, ktery prodala a penize fuč, ja jsem nedostala ani 1.000kc a i svatbu jsem si zaplatila s exmanzelem sama,

A? My si koupili bydlení za své. Od mámy jsem od 18 nedostala ani korunu. Když mi bylo 29, zadlužená zemřela. Nedostala jsem opět nic. Ale já si na vlastní život vydělám. A nemusím kvůli tomu jezdit do Francie a pak se divit, že jsem tam cizinec a můj syn též.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
22.4.20 00:08

Ty jo proc jste se do ni vsechny tak obuly? To uz je tu fakt snad standard

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:14

@Russet a kde mam bydlet kdyz nemam na byt 2 mega ve stružoku, ktere jsem rozdala sve vstricne rodine? Myslis, ze nekdo zamestna matku bez bytu? Chci jen aby muj syn byl Čech, proto se chci vratit, a proc nepracovat v cizine??? Tehotenstvi nebylo planovane, tak bych rada tvou odpoved jak by jsi si predstavovala zit ty tady :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4097
22.4.20 00:18

Hele, částečně tě chápu. A upřímně i z okolí i ze svojí zkušenosti můžu říct, že v rodině se k sobě lidi chovají kolikrát hůř než k cizím. A brát si peníze, dokud jsi je měla a dát ruce pryč, když potřebuješ pomoct, to není v pořádku. Ale ty nemáš žádnou legální cestu jak z nich dostat peníze, které jsi jim dobrovolně dala. A nemůžeš si ani nárokovat dům, který není tvůj. Pokud se tvoje matka rozhodne, že ho dá sestře, tak nezmůžeš nic. A ještě ti řeknu jednu věc. Ty jsi se DOBROVOLNĚ rozhodla odejít ze své rodné země do ciziny, žít tam, porodit tam. A nemáš právo komukoli vytýkat, že zůstal v ČR a sedí si tři roky doma na zadku a má to placený. I kdyby tu bylo placených deset let mateřské, tak tobě a jiným, co tu nežijí, to může být ukradený :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
22.4.20 00:20
@Cizinka všude píše:
a kde mam bydlet kdyz nemam na byt 2 mega ve stružoku, ktere jsem rozdala sve vstricne rodine? Myslis, ze nekdo zamestna matku bez bytu? Chci jen aby muj syn byl Čech, proto se chci vratit, a proc nepracovat v cizine??? Tehotenstvi nebylo planovane, tak bych rada tvou odpoved jak by jsi si predstavovala zit ty tady :potlesk:

Hele, že jsi rozdávala rodině v době, kdy jsi neměla důvod myslet na vlastní rezervy, to je smůla.

Ale nemůžeš čekat zase tak moc soucitu od lidí, kteří tebe a tvé dítě budou živit po návratu ze svých daní. A třeba se sami museli svého času protloukat bez pomoci.
Pojištění atd. jsi platila ve Francii, tady ani ťuk, že. A když ti teče do bot, tak si vzpomeneš na návrat a starejte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:20

@Russet ja jsem sama a i v cesku koupim prd, s deckem. Holt zivot dela sve, dite jsem nechtela a pracovat v cizine jo. Stalo se, nevycitam si to, otazka znela: muze me vydedit??, misto toho vycitky od vsech, ze jsem v cizine a proc chci barak, chci mit čecha chapete to vsichni??? Nemam jen kde bydlet, nikdo me nezamestna s malym deckem a v 44 letech bez bydliste :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:23

@reincarnate o jakem pojisteni mluvis??? Platila jsem roky ve Francii a nikdy nevyuzila na dite v cesku nedostanu nic, tak fakt nevim, o co čechy oberu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:25
@Cizinka všude píše:
@Russet ja jsem sama a i v cesku koupim prd, s deckem. Holt zivot dela sve, dite jsem nechtela a pracovat v cizine jo. Stalo se, nevycitam si to, otazka znela: muze me vydedit??, misto toho vycitky od vsech, ze jsem v cizine a proc chci barak, chci mit čecha chapete to vsichni??? Nemam jen kde bydlet, nikdo me nezamestna s malym deckem a v 44 letech bez bydliste :roll:

Vydědit tě může, pokud sepíše závět. Když normálně převede dům na tvou vykutálenou sestru, nepřijde ouřada a nebude říkat, tak to né, ještě tu je druhá dcera.

Jo, bydlet chce každý, ani Čech není záruka kvality, a sama malé dítě ve školce mám a pracuji. Bydliště můžeš mít na úřadě jako tvá sestra. To zaměstnavatel neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
22.4.20 00:28
@Cizinka všude píše:
o jakem pojisteni mluvis??? Platila jsem roky ve Francii a nikdy nevyuzila na dite v cesku nedostanu nic, tak fakt nevim, o co čechy oberu

Až tady budeš, budete mít oba nárok na dávky náležející českým občanům.
Ať přispěli nebo ne, resp. přispívali někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
22.4.20 00:28
@ocean.mama píše:
Ty jo proc jste se do ni vsechny tak obuly? To uz je tu fakt snad standard

Protože když jde o cizí problémy, tak ti ostatní hned znají lepší postupy a všechno by udělali od začátku lépe :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat