Máma mě vydědí, protože žiji v cizině

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
22.4.20 00:33

@Maja25 nejde o financni rezervy, penez jsem mela dost ale s ditetem tady rocne potrebujete 1 mega, takze rezervy pryc. Vic se ani v cizine vydelat neda. Otazka byla,: muze me vydedit? Sama v cizine ok, s ditetem to tady nejde s moralniho hlediska coz nikdo v cr nechape, protoze to tady neznate, co je na tom spatneho, ze chci zpet do cr? Jsem Ceska!!!hallo!!! O zadne pridavky vas devcata neoberu, ponevadz la ne nemam narok!!! Jen jsem chtela nekde bydlet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:33
@Cizinka všude píše:
@Russet a kde mam bydlet kdyz nemam na byt 2 mega ve stružoku, ktere jsem rozdala sve vstricne rodine? Myslis, ze nekdo zamestna matku bez bytu? Chci jen aby muj syn byl Čech, proto se chci vratit, a proc nepracovat v cizine??? Tehotenstvi nebylo planovane, tak bych rada tvou odpoved jak by jsi si predstavovala zit ty tady :potlesk:

Já bych do ciziny nešla. Nemyslím si, že by mi tam bylo líp. Cestuju ráda, ale ráda se vracím domů. Lze jít i do podnájmu a holt si budeš muset zřídit bydliště na úřadu. To zaměstnavatel nepozná podle adresy. Navíc se hlásí spíš místo pobytu než trvalé bydliště. To už fakt nikoho nedrásá vzhledem k tomu, že lidé za prací dojíždějí a mnohdy nemají bydliště tam, kde přespávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:36

@Russet ale ja nepronajmu byt a sup do prace, nikdo me nechce zamestnat s malym plus nemam ani na nabytek, 1 mega mi staci jen na rok v cizine

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:37
@Cizinka všude píše:
@Maja25 nejde o financni rezervy, penez jsem mela dost ale s ditetem tady rocne potrebujete 1 mega, takze rezervy pryc. Vic se ani v cizine vydelat neda. Otazka byla,: muze me vydedit? Sama v cizine ok, s ditetem to tady nejde s moralniho hlediska coz nikdo v cr nechape, protoze to tady neznate, co je na tom spatneho, ze chci zpet do cr? Jsem Ceska!!!hallo!!! O zadne pridavky vas devcata neoberu, ponevadz la ne nemam narok!!! Jen jsem chtela nekde bydlet

Né, my to nechápem, protože to v cizině vůbec neznáme. A vůbec tady blbě nekoukáme na cizince a bereme je jako vlastní. Cizinec je prostě cizinec. Proto spousta lidí za kopečky nemíří a drží se rodné hroudy. Tráva je zelená všude stejně a nikde pečení holubi do pusy nelétají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:39
@Cizinka všude píše:
@Russet ale ja nepronajmu byt a sup do prace, nikdo me nechce zamestnat s malym plus nemam ani na nabytek, 1 mega mi staci jen na rok v cizine

Tady za mega vyžiješ celkem dobře…Nábytek dokoupíš postupně. Stačí postel. A po rodičáku mě normálně zaměstnali. Ono už to tady není tak hrozný, že by se na matku s malým dítětem koukalo přes prsty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:40

@Enmamma dik neco snad vymyslim, jak to poresit, ale tady zustat nemuzu, je to mazec, maleho si ani neuziju, strach ho davat do te skolky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
22.4.20 00:42
@Cizinka všude píše:
nejde o financni rezervy, penez jsem mela dost ale s ditetem tady rocne potrebujete 1 mega, takze rezervy pryc. Vic se ani v cizine vydelat neda. Otazka byla,: muze me vydedit? Sama v cizine ok, s ditetem to tady nejde s moralniho hlediska coz nikdo v cr nechape, protoze to tady neznate, co je na tom spatneho, ze chci zpet do cr? Jsem Ceska!!!hallo!!! O zadne pridavky vas devcata neoberu, ponevadz la ne nemam narok!!! Jen jsem chtela nekde bydlet

Tak naposled:

Vydědit tě nejspíš nemůže, protože není důvod vydědění. Jako zletilý nepominutelný dědic bys měla nárok nejméně na čtvrtinu zákonného podílu.

Ale může za svého života jakkoliv rozdat veškerý majetek, takže už nebude co dědit.

@Russet píše:
Já bych do ciziny nešla. Nemyslím si, že by mi tam bylo líp. Cestuju ráda, ale ráda se vracím domů. Lze jít i do podnájmu a holt si budeš muset zřídit bydliště na úřadu. To zaměstnavatel nepozná podle adresy. Navíc se hlásí spíš místo pobytu než trvalé bydliště. To už fakt nikoho nedrásá vzhledem k tomu, že lidé za prací dojíždějí a mnohdy nemají bydliště tam, kde přespávají.

Nejspíš pozná, adresy obecních úřadů v okolí na osobním viděli už asi tak 100×.

U prvního zaměstnavatele bude vidět návrat z EU-ciziny (ten se hlásí prvnímu zaměstnavateli kvůli zemi pojištění), u dalších by ale mohli myslet, že je to kvůli dluhům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:43

Skoda ze jsi nenapsala kdyz mi bylo 26,,clovek kona, zivot meni,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:43
@reincarnate píše:
Nejspíš pozná, adresy obecních úřadů v okolí na osobním viděli už asi tak 100×.U prvního zaměstnavatele bude vidět návrat z EU-ciziny (ten se hlásí prvnímu zaměstnavateli kvůli zemi pojištění), u dalších by ale mohli myslet, že je to kvůli dluhům.

Jak to, že není důvod? Ty víš o zakladelce vše?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:44

@Russet to jo no, jsem dobra duse,…byla uz nikdy vic, stejne nemam uz nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
22.4.20 00:45
@Russet píše:
Jak to, že není důvod? Ty víš o zakladelce vše?

Píšu „nejspíš“. Nezmínila nic, co by důvod vydědění pokrylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
22.4.20 00:49
@reincarnate píše:
Píšu „nejspíš“. Nezmínila nic, co by důvod vydědění pokrylo.

O to jde. Tady ti naplká kdekdo cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:49

@reincarnate to jsem ted nepochopila, dluhy nemam, jestli napise mamka za zivota barak na sestru, nemam nic, ikdyz je hlasena trvaly mbydlistem na mestskem urade,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:50

@Russet ok to jsem nevedela dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
22.4.20 00:52
@Russet píše:
O to jde. Tady ti naplká kdekdo cokoliv.

Ať si plká.
Však plkáme tady všichni, tak co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat