Máma mě vydědí, protože žiji v cizině

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
37145
22.4.20 00:55
@Cizinka všude píše:
@reincarnate to jsem ted nepochopila, dluhy nemam, jestli napise mamka za zivota barak na sestru, nemam nic, ikdyz je hlasena trvaly mbydlistem na mestskem urade,

Vlastni nemovitost může i s trvalákem na úřadě. Až jí to začne říkat pane, donese darovací smlouvu na úřad a bydliště jí přepíšou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:56

Duvod k vydedeni neznam, volam pres skype, dovolene mamce jsem platila, jen sestra ji holt premluvila at to da ji, protoze nuc nema a zije s ni, ja jsem v cizine, tim padem zakon o pomoci muze byt duvod k vydedeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37145
22.4.20 00:56
@reincarnate píše:
Ať si plká.
Však plkáme tady všichni, tak co.

Nemusí říct vše, že. Nebo úmyslně něco tajit. Něco si přikrášlit. Internet snese vše. Proto není třeba to brát tak vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 00:59

@Russet ja nejsem cizinec, jsem Ceska jako ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 01:04

@reincarnate ja neplkam, jen chci vedet, zda ma sestra narok na cely dum, kdyz nejsem v Cesku, a v me momentalni situaci jsem potrebovala pomoct od rodiny, dala jsem jim dost, kdyz to mozne je a nezdedim nic, tak jsem chtela vedet od vas vsech nazor, ne hanbu za to, ze jsem v cizine, dite jsem po 40 neplanovala, ale je tady, a od nikoho si to nenecham vycitat :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:04

Hele a jakým jazykem tam vůbec mluvíš? Můžeš jít do Německa.. Nemáš to daleko a máš 3roky mateřskou

• Citovat
  • Nahlásit
37145
22.4.20 01:09
@Cizinka všude píše:
@Russet ja nejsem cizinec, jsem Ceska jako ty

A píšu to někde? Jsi cizinkou ve Francii, tady v Čechách je cizinců fůra a moc nadšení z nich nejsme. U nás ve městě je ubytovna a dost lidí bylo proti. Že se zvýší kriminalita a kdesi cosi. Teď tu v koroně dost cizinců uvízlo, nemaji práci. Myslíš, že je naši zvou na oběd a vesele se nimi druží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14335
22.4.20 01:10

Zdá se mi dost podezřelé, jak si Cizinka a Anonymní vzájemně notují… Bylo by zajímavé, kdyby se @admin podíval na IP adresy, ze kterých píší a pokud jsou stejné, tak by anonymitu zrušil. Nemám rád, když si tu někdo diskutuje sám se sebou. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 01:10
@Anonymní píše:
Hele a jakým jazykem tam vůbec mluvíš? Můžeš jít do Německa.. Nemáš to daleko a máš 3roky mateřskou

Na narok na materskou v DE musis odpracovat 12 mesicu, to uz nejde, mysis tady i bydlet 12 mesicu pred

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 01:15

Mesic 1300 €, z toho garsonka 400, skolka 600, prispevek na dite 105 €, pojisteni 150 zbyde mi kolem 200 € na jidlo, benzin, auto, obleceni, vitaminy, alimenty zadne, a nikdo to tady neresi, kdyz jeden z nas bude nemocny, budu v dluzich, dostanu jen 80% de mzdy, takze takhle to dlouho nevydrzim 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
22.4.20 01:17
@Cizinka všude píše:
@reincarnate ja neplkam, jen chci vedet, zda ma sestra narok na cely dum, kdyz nejsem v Cesku, a v me momentalni situaci jsem potrebovala pomoct od rodiny, dala jsem jim dost, kdyz to mozne je a nezdedim nic, tak jsem chtela vedet od vas vsech nazor, ne hanbu za to, ze jsem v cizine, dite jsem po 40 neplanovala, ale je tady, a od nikoho si to nenecham vycitat :P

Ano, sestra má nárok na celý dům, pokud jí ho máma nyní daruje a je úplně jedno, jestli žiješ v cizině nebo v Čechách a je úplně jedno, jestli máš pocit, že bys měla něco dostat. A rozhodně se při darování majetku neřeší, že tys jim dala,,dost,,.
Pokud by nešlo o darování za života, ale jednalo by se o dědictví po smrti matky, tak je to jinak. Vydědění není úplně jednoduchá záležitost - je tam několik podmínek. Takže pokud by šlo o převod majetku po smrti matky, tak bys mohla dostat stejný podíl jako sestra.
Mimochodem ohánění se tím, že ve Francii to má matka těžší než v Čechách je ubohé - mohla sis vybrat, kde budeš žít ty a tvoje dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:19
@Russet píše:
A píšu to někde? Jsi cizinkou ve Francii, tady v Čechách je cizinců fůra a moc nadšení z nich nejsme. U nás ve městě je ubytovna a dost lidí bylo proti. Že se zvýší kriminalita a kdesi cosi. Teď tu v koroně dost cizinců uvízlo, nemaji práci. Myslíš, že je naši zvou na oběd a vesele se nimi druží?

A právě kvůli tomu nechci být v Německu. Noo a taky proto, že mi je 20 let. Mám 2 děti a přítele bez něhož bych bývala na ulici, on ale do Čech nechce ze to není tak jednoduchý, já ale těmto úředním věcem vůbec nerozumím Jsem naprosto totální ostuda a dostávám záchvaty strachu, jsem labilní a ani moje vlastní máma mě nechtěla. Nevim co mam delat ze své blbosti až se mi chce občas umřít, tady je beztak dost sebevražd a moje děti si zaslouží někoho schopnyho. Co mám dělat? Nic, nějak to pretrpet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:20

Teď bych to radši smazala ale nejde to tak jakože jsem nic nepsala ok

• Citovat
  • Nahlásit
22.4.20 01:21

@jege no tak u me si muze admin zkontrolovat i GPS ze sedim ve Francii, a sama sobe si teda nepisu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37145
22.4.20 01:24
@Anonymní píše:
A právě kvůli tomu nechci být v Německu. Noo a taky proto, že mi je 20 let. Mám 2 děti a přítele bez něhož bych bývala na ulici, on ale do Čech nechce ze to není tak jednoduchý, já ale těmto úředním věcem vůbec nerozumím Jsem naprosto totální ostuda a dostávám záchvaty strachu, jsem labilní a ani moje vlastní máma mě nechtěla. Nevim co mam delat ze své blbosti až se mi chce občas umřít, tady je beztak dost sebevražd a moje děti si zaslouží někoho schopnyho. Co mám dělat? Nic, nějak to pretrpet.

Dát se dohromady, najít si psychologa, dobrou antikoncepci. Mít ve 20 dvě děti nesvědčí o velké dávce rozumu a umění spočítat si, co zvládnu. Ještě že máš toho chlapa. Jestli je Němec, tak chápu, že se mu na východ nechce. Holt jaký si to uděláš, takový to máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat