Máma mě vydědí, protože žiji v cizině

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22.4.20 01:24

@Maartina7 ok diky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:26
@Cizinka všude píše:
Na narok na materskou v DE musis odpracovat 12 mesicu, to uz nejde, mysis tady i bydlet 12 mesicu pred

To vím že jako nee, to není pravda ale dostaneš minimální mateřskou. Já jsem rozdávala noviny v těhotenství..minimalni 320 nebo kolik, už nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
22.4.20 01:27

@Russet to k me otazce, k dedictvi nepatri, je to nekdo jiny, ja bydlim ve Francii a je mi 43let :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35644
22.4.20 01:27
@Cizinka všude píše:
@Russet to k me otazce, k dedictvi nepatri, je to nekdo jiny, ja bydlim ve Francii a je mi 43let :cert:

Já to vím. S anonymní tě nespojuji. Jen Jege měl podezření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:32

@Russet není to Němec, jak bych k němu přišla.. A rozumu jsem moc nepobrala máš pravdu, i když můj táta je Němec a bydlí v Čr a mluví česky, já umím max. mluvit nemecky asi jsem moc nepodedila to táta je chytrejsi, asi jsem po mame

• Citovat
  • Nahlásit
35644
22.4.20 01:33
@Anonymní píše:
@Russet není to Němec, jak bych k němu přišla.. A rozumu jsem moc nepobrala máš pravdu, i když můj táta je Němec a bydlí v Čr a mluví česky, já umím max. mluvit nemecky asi jsem moc nepodedila to táta je chytrejsi, asi jsem po mame

Turek? Nebo Čech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 01:41

@ka2ka promyslet co, jit na potrat,???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35644
22.4.20 01:41

@Cizinka všude
Vyšel tu článek o mamince samoživitelce. Ten si přečti. Čtyři děti a tři otcové. A přesto žijí z ruky do úst. To jsi na tom relativně ještě dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:43

@Cizinka všude Pardon, jen mi to trochu připomíná mne, teda já jsem horší případ ale mám kde bydlet, teda zatím. Jen jsem se chtela sverit nemám komu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:50

@Russet Čech… Proc Turek, kde bych k němu v Česku přišla, já ho poznala v 16 přes kamarádku, on tu pracoval a bydlel. Vyrůstal v decaku a pak mi naštěstí padlo 18,kdyz jsem byla v tom a na potrat jsem nechtěla jelikož byla v mých očích asi hrozná sranda mít dítě nebo nevím kde jsem v duchu byla, druhý bylo pozdě zase a on hrozně moc chtel ale já říkala že to je na mě najednou moc, že to psychicky nedam. Hmm no obviňovat můžu tak sebe, ty deti za to nemůžou

• Citovat
  • Nahlásit
35644
22.4.20 01:56
@Anonymní píše:
@Russet Čech… Proc Turek, kde bych k němu v Česku přišla, já ho poznala v 16 přes kamarádku, on tu pracoval a bydlel. Vyrůstal v decaku a pak mi naštěstí padlo 18,kdyz jsem byla v tom a na potrat jsem nechtěla jelikož byla v mých očích asi hrozná sranda mít dítě nebo nevím kde jsem v duchu byla, druhý bylo pozdě zase a on hrozně moc chtel ale já říkala že to je na mě najednou moc, že to psychicky nedam. Hmm no obviňovat můžu tak sebe, ty deti za to nemůžou

Tak psala jsi, že žiješ v Německu. Tak logicky mě napadl Němec nebo Turek. Přišla bys k němu normálně. Zvlášť když mluvíš německy. Děti si to nevybraly a vy máte oba povinnost se o ně postarat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 01:58

@jege ja bych ti poslala fotku adresy, ale tak blbá zase nejsem, nechci aby mě blbou náhodou někdo poznal dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 02:08

@Russet To já vím, ale nevím jak to dělají ostatní a necítím se tu dobře, prostě bych chtěla s deckem venku na procházce jít a mluvit na něj český, povídat si popř. s nekym zkusenejsim, mit normalni rodinný život Abych nepropadala panice ze zodpovědnosti a lidi kolem, depresím a mit prostě normální rodínny život, zatím to ale občas vypadá zle a promiňte, já vám to tu psát nebudu. Je to na dlouho a stejně mě nikdo nepotahne za uši a neřekne mi at se chovám lépe a nenapise mi podrobný návod krok za krokem :nevim: ani jsem tu diskuzi nezalozila

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 02:16
@Anonymní píše:
@Russet To já vím, ale nevím jak to dělají ostatní a necítím se tu dobře, prostě bych chtěla s deckem venku na procházce jít a mluvit na něj český, povídat si popř. s nekym zkusenejsim, mit normalni rodinný život Abych nepropadala panice ze zodpovědnosti a lidi kolem, depresím a mit prostě normální rodínny život, zatím to ale občas vypadá zle a promiňte, já vám to tu psát nebudu. Je to na dlouho a stejně mě nikdo nepotahne za uši a neřekne mi at se chovám lépe a nenapise mi podrobný návod krok za krokem :nevim: ani jsem tu diskuzi nezalozila

Tak se do té diskuze nemotej - ty máš evidentně jiný problém než zakladatelka…
Pokud potřebuješ s někým řešit svůj problém(a nemáš nikdo v reálu), tak založ diskuzi, můžeš se anonymně vypovídat a vyslechnout rady a postřehy ostatních…

• Citovat
  • Nahlásit
10501
22.4.20 06:26
@Cizinka všude píše:
@Russet to k me otazce, k dedictvi nepatri, je to nekdo jiny, ja bydlim ve Francii a je mi 43let :cert:

Ty sem máš. Na začátku diskuze ti bylo 44 a teď si o rok omladla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat