Máma mě vydědí, protože žiji v cizině

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22.4.20 06:33

@karkarka byl to jen preklep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78743
22.4.20 06:38

@Cizinka všude Ja nevim, co furt resis vydedeni, matka te vydedit vubec nemusi, matka stale zije a s majetkem si muze delat co chce. Takze ho muze prepsat na sestru nebo si muze najit chlapa a prepsat ho na nej. A i když si ho necha na sebe, tak te v nem nemusi ubytovat. Pokud se chces vratit, tak si najdi nejaky najem, ted se prece jen byty uvolnily, zaplat kauci a mas bydleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
22.4.20 08:50
@Cizinka všude píše:
Stara kdo o koho? Sestra vyuziva mou matku a bydli tam se svymi detmi, prihlasena tam neni, ale na mestkem urade protoze rada nepracuje, mamka sobestacna, barak je velky dost, nechcou me tam, protoze maly bude brecet a nebude klid, zapojit se nemam jak, kdyz bydlim ve Francii a nemam penize

Proč jste odešla do Francie, Český chlap nebyl dost nóbl? Tak tam hezky zůstaňte a užívejte si moře, přece se tady na ten slovanský póvl nebudete dívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
22.4.20 08:54
@Russet píše:
Turek? Nebo Čech?

Co myslíte? :lol:
Hlasuju pro prodejce medu, toho fešáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
22.4.20 09:14
@Cizinka všude píše:
Nemusis tak agresivne pocitat muj zivot, jsem sobestacna 20 let, tim ze jsem porodila v cizine znamena, ze rajsky zivot skoncil, tady na dite dostanes 150 euro mesicne a od 3×mesice starej se sama, to neni jak cesku, kdy sedite 3 roky doma, tim ze neni otevrena skolka 24h denne si omezena pracovat, proto tech 60% mesicne, vyjdu taktak…chci do cech aby muj syn byl cech a ne privandrovalec cely zivot timto JMENEM ve Francii, kdyz me mamka vydedi, tak opravdu zapomenu ze jsem mamku mela, dala jsem ji za 20 let vic nez moje sestra a porad tvrdim, ze je to z jeji strany nefer :cert:

Hele když si cesky akorát válí šunky doma 3 roky, tak se holt vrať a máš vyřešeno, budeš se válet taky. Ve Francii se ti očividně těžce nedaří, otec dítěte se nestará. Zkusilas vůbec aspoň řešit, jak se s dítětem vrátit do Čech? Nejspíš umíš francouzsky, máš praxi ze zahraničí, místo bys snad našla. O celé situaci s mámou trochu pochybuju, ale pokud je to jak píšeš, tak bohužel, ne každý rodič miluje své děti, ale s tím nic nenaděláš. Za své dítě jsi v první řadě zodpovědná ty, ne jeho babička.

Příspěvek upraven 22.04.20 v 09:16

• Citovat
  • Nahlásit
21585
22.4.20 09:16
@Cizinka všude píše:
@ka2ka promyslet co, jit na potrat,???

promyslet to kde budeš žít, mohli jste jít sem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
22.4.20 09:22
@Anonymní píše:
Tak se do té diskuze nemotej - ty máš evidentně jiný problém než zakladatelka…
Pokud potřebuješ s někým řešit svůj problém(a nemáš nikdo v reálu), tak založ diskuzi, můžeš se anonymně vypovídat a vyslechnout rady a postřehy ostatních…

Proč anonym, moderátorko diskuze? :roll: anonymní je v podobné situaci, nevidím důvod, proč by nesměla přispívat.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
22.4.20 09:24
@Kadet Biegler píše:
Co myslíte? :lol:
Hlasuju pro prodejce medu, toho fešáka.

Já teda myslím, že Čech :roll: zvlášť, když na tu otázku už odpověděla a sama to řekla

• Citovat
  • Nahlásit
816
22.4.20 09:25
@ka2ka píše:
promyslet to kde budeš žít, mohli jste jít sem

Jasně a pověste se na sociální systém, do kterého všichni domácí roky odvádějí daně. Nemají sebou ještě někoho vzít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6640
22.4.20 09:33
@Kadet Biegler píše:
Proč jste odešla do Francie, Český chlap nebyl dost nóbl? Tak tam hezky zůstaňte a užívejte si moře, přece se tady na ten slovanský póvl nebudete dívat.

to je ale selsky nazor od „ceskeho“ zaprdence :lol: ocividne jsi v zivote necestoval, nezkusil zit jinde… i hloupy honza se vydal do sveta na zkusenou. :mavam: vis, ono vzit si cizince, neznamena, ze mu cech neni nobl, proste se nekdy stane, ze se clovek zamiluje i jinde nez za humny :-) a ze si clovek vybere pako, to se muze stat v cr a i jinde na svete. myslim, ze misto zesmesneni autorky, jsi zesmesnil akorat sebe : :pankac: u autorky je jiny problem - psat, ze ma milion nasporeno
ale ze vladtne nema
nic :-) tomu rikam financni negramotnist jak vysita, a ze ji doma nechteji… to je nesvepravna, ze by si neumela pi navratu najit bydleni, praci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21585
22.4.20 09:40
@Kadet Biegler píše:
Jasně a pověste se na sociální systém, do kterého všichni domácí roky odvádějí daně. Nemají sebou ještě někoho vzít?

kdyby žili tady tak by odváděli tady :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
22.4.20 09:42
@markytka3 píše:
to je ale selsky nazor od „ceskeho“ zaprdence :lol: ocividne jsi v zivote necestoval, nezkusil zit jinde… i hloupy honza se vydal do sveta na zkusenou. :mavam: vis, ono vzit si cizince, neznamena, ze mu cech neni nobl, proste se nekdy stane, ze se clovek zamiluje i jinde nez za humny :-) a ze si clovek vybere pako, to se muze stat v cr a i jinde na svete. myslim, ze misto zesmesneni autorky, jsi zesmesnil akorat sebe : :pankac: u autorky je jiny problem - psat, ze ma milion nasporeno
ale ze vladtne nema
nic :-) tomu rikam financni negramotnist jak vysita, a ze ji doma nechteji… to je nesvepravna, ze by si neumela pi navratu najit bydleni, praci?

Ano jsem zaprděný vlastenec s odpovědností k rodné zemi, vědom si toho, že staří lidé, kteří pro nás vybudovali současnost, mají nezpochybnitelný nárok na peníze z mých daní. Necítím stejnou soudržnost ke světoběžnicím, které se sem vrací rodit, na operace, případně se zavěsí na dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 09:46

Já přenechala dům po rodičích bratrovi dobrovolně za par set tisíc, máma to na něj přepsala, mne vyplatil hodně pod cenou, protože v tom domě zůstane bydlet i máma a on se o ni bude ve stáří starat víc než já. Já se budu starat taky, ale přece jen ty starosti toho kdo tam přímo bydlí jsou větší.
Tvoje máma je ráda, že s ní sestra bydlí a evidentně si ji tam chce udržet.
Popravdě ja beru jako dobrou vůli rodičů, pokud dětem darují sve bydlení, ja s tím nepočítala a svuj byt co mám teď mam jako investici na důchod.

• Citovat
  • Nahlásit
816
22.4.20 09:46
@ka2ka píše:

Jenže neodvádějí. Pokud je chcete živit privátně, prosím, já bych se tomu rád vyhnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78743
22.4.20 09:47
@ka2ka píše:

No, ale nežili, takže neodváděli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek