Máma mi rozmazlila dítě. Co teď? Nechat, či nenechat řvát?

Lenisha
25.3.17 20:35

máma mi rozmazlila dítě. Co teď? Nechat, či nenechat řvát?

Zdravím Vás maminky
Potřebuji rychlou radu, protože nevím co s tím. Synovi je 22 měsíců pryč a od malinka jsme ho zásadně nijak neuspávali. Nikdy s usínáním problém neměl a ani k tomu nikoho nepotřeboval. Je to asi 14 dní, co spal u mé mámy, která říkala, že než šel spát, začal strašně plakat. Tak si sedla k postýlce a začala ho hladit po obličeji. Takto u něj dřepěla a hladila ho asi hodinu, dokud neusnul. Malej šel dnes spát, nemohl usnout, a tak si asi vzpomněl na babičku a to samé teď vyžaduje neuvěřitelným řevem i po mně. Já na něj ale nemám čas, protože ještě musím pracovat (to byl právě velký důvod, proč jsem ho od malinka neuspávala). Teď řve a řve a řve. A já nevim, jestli to v něm mám přiživit a jít ho teda hladit a být s ním tu hodinu u postýlky, nebo ho mám nechat prostě vyřvat. :zed: Řve už od 19:00. Zkoušela jsem vše. Třeba jestli nemá hlad, jestli ho něco nebolí apod. Je naprosto v pořádku, jen chce hladit

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
25.3.17 20:40
@Lenisha píše:
Zdravím Vás maminky
Potřebuji rychlou radu, protože nevím co s tím. Synovi je 22 měsíců pryč a od malinka jsme ho zásadně nijak neuspávali. Nikdy s usínáním problém neměl a ani k tomu nikoho nepotřeboval. Je to asi 14 dní, co spal u mé mámy, která říkala, že než šel spát, začal strašně plakat. Tak si sedla k postýlce a začala ho hladit po obličeji. Takto u něj dřepěla a hladila ho asi hodinu, dokud neusnul. Malej šel dnes spát, nemohl usnout, a tak si asi vzpomněl na babičku a to samé teď vyžaduje neuvěřitelným řevem i po mně. Já na něj ale nemám čas, protože ještě musím pracovat (to byl právě velký důvod, proč jsem ho od malinka neuspávala). Teď řve a řve a řve. A já nevim, jestli to v něm mám přiživit a jít ho teda hladit a být s ním tu hodinu u postýlky, nebo ho mám nechat prostě vyřvat. :zed: Řve už od 19:00. Zkoušela jsem vše. Třeba jestli nemá hlad, jestli ho něco nebolí apod. Je naprosto v pořádku, jen chce hladit

to je tragédie že chce ani ne dvouletý pohladit od maminky.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2509
25.3.17 20:42

A doteď v pohodě? Myšleno od návratu od máti…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
25.3.17 20:42
@jdukolem píše:
to je tragédie že chce ani ne dvouletý pohladit od maminky.. :nevim:

Já bych ho pohladila klidně. Ale bohužel se nemohu hnout ani o píď od postýlky, jinak spustí. Nemám čas čekat na to až usne. Doteď naprosto v pohodě usínal sám.

• Citovat
  • Upravit
3467
25.3.17 20:43

@Lenisha trochu pohlazeni te snad az tak nezdrzi…počkej u nej nez usne nebo se alespon neuklidni…Nemusi to byt babickou, treba chce byt jen s tebou, neni mu dobre…nechce byt sam, nevim…

Nechat ho vyrvat, mi prijde hrozny. To bych nedělala.

Příspěvek upraven 25.03.17 v 20:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1402

Nemam cas na ani ne dvoulete dite. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14032
@jdukolem píše:
to je tragédie že chce ani ne dvouletý pohladit od maminky.. :nevim:

no, mam pocit, ze se zakladatelka obava, aby to pak nechtel kazdy vecer. Me by hladit kazdy vecer az hodinu taky nebavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3078

Z takových příspevků je mi vždycky smutno :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18915
25.3.17 20:44

@Lenisha A mysíš si, že když Ti dítě bude dvě hodiny ječet v postýlce, že toho hodně napracuješ?
Ony zásady jsou jedna věc a realita života druhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
25.3.17 20:44

@Nowuka2 No právě že se vrátil od máti a žádná změna. Až teď si na to asi nějak vzpomněl, že ho babička šimrala a je halooo

• Citovat
  • Upravit
49241
25.3.17 20:45
@warita píše:
no, mam pocit, ze se zakladatelka obava, aby to pak nechtel kazdy vecer. Me by hladit kazdy vecer az hodinu taky nebavilo.

jenže dítě nefunguje podle šablony - jeho chování a reakce se mění a důvod - nemám na to čas nebo nebaví mě to prostě neobstojí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18915
25.3.17 20:46

@Lenisha Btw, mě když je mizerně, tak se mi taky dobře usíná, když mě manžel třeba jen hladí. A to mi už je třicet pryč a holt si o ten kontakt umím už říct malinko kultivovanějším způsobem, než 22 měsíční batole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 20:46

Tak ho pohladit, a vydržet než usne? :nevim: Ono když ti bude nějakou dobu řvát v postýlce, tak toho stejně moc neuděláš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
25.3.17 20:47
@Lenisha píše:
Já bych ho pohladila klidně. Ale bohužel se nemohu hnout ani o píď od postýlky, jinak spustí. Nemám čas čekat na to až usne. Doteď naprosto v pohodě usínal sám.

a ted jsi toho od těch sedmi udělala kolik? když pláče? být s ním nemáš čas a psát sem jo?
hele ono se mu třeba u babičky stýskalo a něco dnes večer mu to připomnělo.. je ještě strašně malý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
25.3.17 20:47

Před chvilkou jsem u něj byla asi dvacet minut. Sehlá u postálky, že mě bolela záda a svěšenou ruku, že se mi skoro odkrvila. Říkala jsem mu pohádku, hladila po víčkách aby zabral. Vypadal že spinká. Jen jsem se zvedla, začal šátrat ručičkama a řvát. Tak jsem znovu začala hladit a vyprávět. Hladila jsem ho klouby prstů a on najednou zaprotestoval a ukázal mi na bříška prstů, že chce takto hladit… :D Tak to mě jako pobavilo :D

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama