Máma se rozvádí s tátou kvůli ženě...

Anonymní
25.3.16 19:48

Máma se rozvádí s tatou kvůli ženě...

Můj táta přišel na to že je mu máma nevěrná se ženou. Měl podezření a ona mu půjčila telefon (jeho se mu rozbil) a našel tam smsky typu: „stále cítím Tvé dotyky a polibky…“ tak se teda přiznala. V květnu ji bude 50. Splašili se ji jenom hormony nebo je prostě lesba? :/ Já ani nevím jak se k ni mám teď chovat. Přijde mi to od ni hnusný. Ještě v týhle chvíli, před 14 dny tátovi umřela maminka, takže prožívá těžký období a ona mu ještě takhle vrazí kudlu do zad. :/ jak by jste se k matce v téhle chvíli chovali? :/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33458
25.3.16 19:51

Já asi normálně.
Je možné, že se snažila vydržet v manželství kvůli vám, dětem a ted by třeba chtěla mít trošku svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
25.3.16 19:54

Normálně. Vím, že se tě to taky dotýká a že to na tebe momentálně negativně dopadá, ale nám dětem nepřísluší rodičům zasahovat do jejich vztahů a nějak je v tom soudit. Je to prostě život.

• Citovat
  • Nahlásit
26295

Myslim si, že by ses měla k mámě chovat jako k mámě. To ostatní je partnerská záležitost mezi ní a tátou a ty do toho nevidíš…
A jako kudla do zad mi to s úmrtím babičky nepřipadá - prostě na to přišel v nevhodnou dobu (i když, která je vhodná, že?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50513

Je to jejich život, musí si to vyřešit sami. Rodiče nemají zasahovat do vztahů dětí a naopak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Inaris

Anonymní, život je někdy opravdu složitý a lidi vždycky nežijí jen podle svých hezkých představ. Zkus mamku neodsuzovat, určitě pro Tebe udělala hodně.
Pokud je jí 50, Tobě, předpokládám, bude cca aspoň 20… Nejsi malé dítě… Přemýšlím nad tím, jak ses tyto podrobnosti s esemeskami dozvěděla - od táty?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
29582
25.3.16 19:59

To je život. Tobě dala všechno, nech ji jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.16 20:10

@Inaris mě už pomalu táhne na 30. Mám svoje dítě. A Smsky jsem četla. Táta za mnou přišel se zeptat jestli něco nevím. Netvrdím že ji chci odsuzovat. (Jsou tam ještě 2 děti 15 a 11). Ale prostě mi to od ni přijde jako zrada. A taky to že spolu máme dobrej vztah a ona mi nic neřekla. :/ vlastně si asi myslí že to nevím. Bydlíme od sebe 3 minuty…

• Citovat
  • Nahlásit
78824
25.3.16 20:11

No, jen bych upozornila, že ona mu v tomto období kudlu do zad nevrazila… on v tuhle dobu čmuchal v jejím telefonu, takže načasování si zvolil on nikoliv ona.
A jinak ano, nejspíš je lesbička a podle toho věku co píšeš se to pravděpodobně snažila potlačovat, neb v době kdy byla mladá to byl problém a pak se nejspíš snažila to tajit s ohledem na rodinu… tím neříkám, že omlouvám nevěru, ale zas na druhou stranu pro tuhle mám asi větší pochopení, než kdyby si našla mladého milence. Každopádně je to věc mezi otcem a jí, tvoje matka je stále, bez ohledu na to, zda bude s otcem nebo s nějakou ženou a jako k matce by ses k ní měla i stále chovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
25.3.16 20:12
@Anonymní píše:
@Inaris mě už pomalu táhne na 30. Mám svoje dítě. A Smsky jsem četla. Táta za mnou přišel se zeptat jestli něco nevím. Netvrdím že ji chci odsuzovat. (Jsou tam ještě 2 děti 15 a 11). Ale prostě mi to od ni přijde jako zrada.A taky to že spolu máme dobrej vztah a ona mi nic neřekla. :/ vlastně si asi myslí že to nevím. Bydlíme od sebe 3 minuty…

Možná ti jen nechtěla přidělávat starosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78824
25.3.16 20:16
@Anonymní píše:
@Inaris mě už pomalu táhne na 30. Mám svoje dítě. A Smsky jsem četla. Táta za mnou přišel se zeptat jestli něco nevím. Netvrdím že ji chci odsuzovat. (Jsou tam ještě 2 děti 15 a 11). Ale prostě mi to od ni přijde jako zrada. A taky to že spolu máme dobrej vztah a ona mi nic neřekla. :/ vlastně si asi myslí že to nevím. Bydlíme od sebe 3 minuty…

To myslíš vážně, že by se ti měla svěřovat s tím, že je nevěrná 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2841
25.3.16 20:16

Teda nevim, zjistit, ze je moje mama lesba, to je hodne silnej kalibr. Ja bych byla v takovem soku, ze bych nevedela ani sve jmeno. Bych vubec nevedela, jak to vysvetlit detem, manzelovi, co sousedi. Bych se bala vystrcit paty z baraku. Nevim, kde bydli, ale na malem meste to je celkem tabu, vubec v tomhle veku. Posilam hodne sily, abys to zvladla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9982
25.3.16 20:22

@lauraka Teda dnes čtu tvoje názory a je to docela mazec. Copak někdo ze sousedů žije tvůj život? Proč by ti mělo záležet na tom co říkají sousedi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
25.3.16 20:24
@lauraka píše:
Teda nevim, zjistit, ze je moje mama lesba, to je hodne silnej kalibr. Ja bych byla v takovem soku, ze bych nevedela ani sve jmeno. Bych vubec nevedela, jak to vysvetlit detem, manzelovi, co sousedi. Bych se bala vystrcit paty z baraku. Nevim, kde bydli, ale na malem meste to je celkem tabu, vubec v tomhle veku. Posilam hodne sily, abys to zvladla.

No lesba evidentně nebude, když tak bi ;)
Jo maloměsto je peklo, obzvlášť když v něm člověk vyrostl. Chybí mu prostě ten nadhled „velkoměšťáka“ :lol:. V Praze není lesba nebo gay žádný tabu - prostě normálka - to se stane i v lepších rodinách.
Zakladatelka se holt musí se svým šokem vyrovnat sama a čím větší nadhled získá, tím líp pro ni. Držím jí taky palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
25.3.16 20:27

@lauraka Ty jsi vážně výživná :poblion: V jiné diskuzi se biješ za to, jak je rodina posvátná a že by se měla sestra postarat o líného bratra, aby se maminka nezhroutila /píšu to jemněji, než jsi to popsala/ a teď opět útočíš na zakladatelku manipulací a citovým nátlakem proti její mamince???
Ty jsi prostý troll a doufám, že jo, protože pokud své příspěvky píšeš jako opravdu svůj názor, tak potěš koště :zed: :zed: :zed: :zed:

Zakladatelko-nesuď a nehodnoť maminky život. Jak jste vycházely dosud? Myslím, že máš dobrou mámu a tak ji tak ber. To, že to / díky tvému tátovi, který to měl řešit hlavně s ní a ne s tebou/ vyplulo na povrch může být pro ni úleva. Pokud je homosexuálně zaměřená, tak se nemohla cítit volná, přirozená a když to teď vyšlo najevo, já bych jí to přála a podporovala oba, aby se s tím vyrovnali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat