MAMAS & PAPAS ARMADILLO nebo Mutsy NIO adventure seat canopy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 18 inzerátů 02.05.18 20:39
MAMAS & PAPAS ARMADILLO nebo Mutsy NIO adventure seat canopy

Ahoj nemáte prosím někdo tyto dva kočárky? potřebovala bych nějaké recenze a zkušenosti který je lepší. Chceme ho jen jako druhý kočárek na nákupy a dovolenou k našemu Joolzíkovi a nevím který vybrat. Potrebuji aby se rychle skládal, byl lehký.
Děkuji Zuzka

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Mončičáki
Kecalka 123 příspěvků 16 inzerátů 02.05.18 20:49

Mela jsem mamas&pappas armadillo a byla jsem s nim maximalne spokojeny, prostorny kocarek idealni na cestovani, nekolikrat jsme s nim leteli a v pohode prezil i cestu letadlem, syn v nem i hodne spal, mela jsem jej od roka do 3,5 let.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 21:23

Příspěvek upraven 02.05.18 v 21:25

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 21:24

Mam Mamas a papas a dobry, slozim jednou rukou, jednou rukou ho unesu, vleze se mi mrezi zadní a predni sedacky, kdyz uz neni misto v kufru, je z nej placka, košík dobry, taham v nem dost velke nakupy. Kolecka penova, takze komfort nafukovacek to samozrejme nema, ale me to staci, kupovala jsem v akci za 4100 a to je ta odpovidajici za mě. Syn ve 2 letech a 90 cm se tam furt dobre vyspí.

Kozkam, ze slevnili, loni jsem videla bez akce i za desitko a to je přemrštěné.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >