Máte zkušenosti s Mama svět?

Napsat příspěvek
597
30.12.19 19:40

@Evkad
Asi to nebudu pokoušet a koupím něco jiného v obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:43

Urcite nekupujte!!! Udelala jsem tu blbost, ze 1.12. Jsem objednala maslicku pro me a pro dcerku ma nase prvni vanoce. Byl zacatek prosince, takze vsechny obchody dodavaly vcas. Zadala jsem spatne PSČ a take az v mailu jsem si vsimla, ze doba dodanij e 10 - 40 dnu. Bylo mi to divny. Samozřejmě uz jsem zaplatila. Tak jsem po vsech certech sháněla cislo, az jsem ho nasla. Telefony nezvedaji, jen reaguji sms, ze me psat sms. Ano ano, jak blba jsem byla. Kazdopadne komunikuji pres mail. Samozřejmě jsem tyhle komentare nasla az dnes…takze parada… :zed: :zed: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
9.1.20 08:57

Tady je článek a zmiňují i tento Eshop.

Rozhodně z podobnych, neznámých a nedůvěryhodných eshopu nikdy nic neobjednávala.
A samozřejmě, že kvalita bude někde jinde. Objednávám na Ali a nikdy to není tak, jako na obrázku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
9.1.20 12:42

Tak nakonec jsem neobjednala. Včera jsem koupila hezké šatičky v HM ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
10.1.20 07:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
28.1.20 05:34

Neobjednávat!

Ahoj, já si 28.12 objednala 11 čelenek pro miminko za 574 Kč, 30.12 mi přišel email s tím, že peníze obdrželi a do teď mi ani jedna čelenka nepřišla :pocitac: Už jsem jim psala i email, že požaduji vysvětlení, jelikož peníze mají už měsíc a čelenky stále nikde, bohužel, nereagují. Lituji toho, že jsem nenašla tuhle diskuzi dřív :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
28.1.20 15:00

@Dee10 nahlas to COI, stačí jim poslat email. Tohle jim nemůže pořád procházet :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 11:32

Nebrat !!!

Zkušenost mám, objednávali sme dětskou kombinezu. Platba předem, po obdržení platby přijde e-mail kde stojí : Doba dodání 10-40 dnů. Již je to dni 35 a nepřišlo mi vůbec nic. Reakce na e-mail, kdy jsem zadal o zrušení objednávky a navracení peněz, mi přišla po několika dnech se slovy, ze zboží je již na cestě. Jedna se pouze o e-shop překupující zboží na Ali xpres a nám pak jeste prodávano s prirazkou. Doporučuji si AliExpress stáhnout a objednávat si sami, takže za mě mamasvet.cz určitě ne.
Jen pro srovnání sme ve stejný den objednávali ještě dvoje dětské boticky na dvou různých eshopech a přišli nám shodne do dvou dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama