Mamatest - pozitivní, nebo negativní

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 08:23
Mamates - pozitivní nebo negativní

Ahoj holky, mám takový dotaz :lol: dnes jsem 7.den po očekávané menstruaci není mi nic jen mě bolí bradavky a vaječníky jako bych to měla dostat. Od včera tedy pociťují pořad hlad :lol:
Dnes jsem si koupila tehotenský test a testovala ale po vložení proužku a vyndání byl čistě bílý a nic na něm nebylo. Tak jsem okamžitě udělala druhý :lol: :lol: :oops: a to samé… pak jsem se koukla na první test cca půl minuty a dělala se tam první čárka poté testovací. Mám to brát jako pozitivní test - tím pádem, ze jsem těhotná a nebo špatný test a koupit nový :lol: :lol: :lol:

Přečtěte si článek: Jak správně provádět těhotenský test

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 52432 příspěvků 23.01.19 08:25

Je pozitivní :D

Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 23.01.19 08:27

Jistě, ze je pozitivní. Ta moč se nejdřív musí dostat do testovací oblasti, aby se mohl test vybarvit

Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.01.19 08:27

Jsou to jasně pozitivní testy, oba dva. ;) Ta čárka se nemusí objevit hned po vyjmutí z moči, někdy to trvá třeba i minutu, dvě,… ;)

Jessica4
Kecalka 222 příspěvků 23.01.19 08:28

Jasné pozitivní

finduska
Neúnavná pisatelka 15221 příspěvků 23.01.19 08:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz :lol: dnes jsem 7.den po očekávané menstruaci není mi nic jen mě bolí bradavky a vaječníky jako bych to měla dostat. Od včera tedy pociťují pořad hlad :lol:
Dnes jsem si koupila tehotenský test a testovala ale po vložení proužku a vyndání byl čistě bílý a nic na něm nebylo. Tak jsem okamžitě udělala druhý :lol: :lol: :oops: a to samé… pak jsem se koukla na první test cca půl minuty a dělala se tam první čárka poté testovací. Mám to brát jako pozitivní test - tím pádem, ze jsem těhotná a nebo špatný test a koupit nový :lol: :lol: :lol:

Pozitivni uplne bez pardonu :lol: :lol: cetla si navod :lol: :lol: je tam namocit a pak ve vodorovne poloze chvili nechat lezet :mrgreen: :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 08:34
Zakladatelka

Holky, moc děkuji :lol: jsem teď jak praštěná :lol:
Tak to budu mít ten nejlepší dárek k Valentýnu, doufám, že to vydržím tak dlouho :joy: :joy: :joy: :joy: jen teď asi nahrát, že jsem to dostala :nevim: :lol:

finduska
Neúnavná pisatelka 15221 příspěvků 23.01.19 08:37
@Anonymní píše:
Holky, moc děkuji :lol: jsem teď jak praštěná :lol:
Tak to budu mít ten nejlepší dárek k Valentýnu, doufám, že to vydržím tak dlouho :joy: :joy: :joy: :joy: jen teď asi nahrát, že jsem to dostala :nevim: :lol:

Snad ti nekontroluje vlozky ne :lol: a na sex odpověz ze mas dny :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 08:39

@finduska
To ne :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: ale vidí, že v koši něco je :D Stejně si myslím, že to tak dlouho nevydržím to neříct :lol:

Annabela11
Závislačka 3017 příspěvků 23.01.19 08:49
@Anonymní píše:
Dnes jsem si koupila tehotenský test a testovala ale po vložení proužku a vyndání byl čistě bílý a nic na něm nebylo. Tak jsem okamžitě udělala druhý :lol: :lol: :oops: a to samé… pak jsem se koukla na první test cca půl minuty a dělala se tam první čárka poté testovací. Mám to brát jako pozitivní test - tím pádem, ze jsem těhotná a nebo špatný test a koupit nový :lol: :lol: :lol:
:zed: :zed: :zed:
hujerka
Povídálka 21 příspěvků 23.01.19 08:58

Holky co myslíte?Je to pozitivní.Jsem dva dny po vynechané Ms takže to je ještě celkem brzo

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 09:07

@hujerka Řekla bych, že je pozitivní, ale je to tam nějaké rozpité, zkus radši ještě jeden

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 09:10
Zakladatelka

@Michelle_M
Měla jsem to podobné :lol: dnes ráno :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 23.01.19 09:11

@hujerka není dobehle barvivo. Takhle to zůstalo uz? Jestli ano, udělej dalsi

finduska
Neúnavná pisatelka 15221 příspěvků 23.01.19 09:18
@Anonymní píše:
@finduska
To ne :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: ale vidí, že v koši něco je :D Stejně si myslím, že to tak dlouho nevydržím to neříct :lol:

Ja volala jeste z hajzlíku :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >